Skocz do zawartości
Forum

23 tydzień ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Ja przez pierwsze 3 misiące wymiotowałam od rana do nocy, do 5 miesiaca zaburzenia wzroku- jakbym go traciła na 15- 30 min, w 5 zaczeły mi sie dusznosći, całe nocy ine spałam -z powodu podwyzszonych d- dimerów, lekrz zadzwonił do mnei w nocy i kazął przyjeżdzac , bo grozi mi zaor płucny, diagnostyka 3 tygodnie- 3 tygodnie nerwów, zastrzyki w brzuch, potem okzało się że mam arytmię serca- najpier 14 600 , potem 11 900 skurczy dodatkowych komorowych, teraz nadal ja mam, ponadtwo duszności, puchniecia rąk i stóp, bóle w klatce piersiowej, bóle kręgosłuba cąłego, pogorszył mi się wzrok itd itd......oczywiscie mogło być gorzej i jestem Bogu wdzieczna , ze tylko tyle mnie dotknęło, ale zgadzam się zmoja lekarką , która mówi, zę w organzimie kobiety tylko macica jest przygotowana do ciązy i to trż nie zawsze.....dla mnie to choroba, ale warto dla dzidziulki:)

jedyny organ kobiety jaki jest przystosowany do ci

Odnośnik do komentarza

więc nie dziw się.........moze Ty po prostu jesteś szczęściarą i mało masz dolegliwości- życzę Ci żeby takk było do końca ciąży:)ja już bym chciała mieć swoją dziewczynkę przy sobie i oby wszytskie te sensacje mi się skończyły a szczeólnie związane z serduchem:)

A wracając do bólu, jesli to pęchcerz to kup sobie w aptece tabletki żurawiny i zażywaj codzinnie:)

No i oczywiscie zgłoś to swojemu ginekologowi:)

jedyny organ kobiety jaki jest przystosowany do ci

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
Suzou1981
.i kto powiedział, ze ciąża to nie choroba.....achhh....




kobieto nie przesadzaj!!!:36_2_43:
gdzie ciaze porownywac do choroby?!!!
wez zastanow sie apozniej pisz takie "rewelacje":36_2_24:

Czyli mam rozumieć, ze nadal uważasz, że przesadzam i powinnam się zastanowić zanim cos takiego napiszę ......hmmmm....

jedyny organ kobiety jaki jest przystosowany do ci

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Suzou jeszcze raz Ci napisze:przykro mi ze Twoj organizm zle znosi ciaze,

ale ciaza to nie choroba!!!
jedne dobrze maja sie,a nawet swietnie w ciazy,a inne czesto przez 9 m-cy zmagaja sie z roznymi "przypadlosciami"-ale to nie znaczy(jeszcze raz powtorze)
Ciaza to nie choroba

powodzenia i wytrwalosci

Odnośnik do komentarza

Witam.
Ja też miałam bóle jajników od jakiegoś 8 do 20 tygodnia ciąży.. Lekarz przepisał mi dopochwowo Luteinę i po jakimś czasie ból ustąpił.. Ale nie było to nic niebezpiecznego..przynajmniej w moim wypadku.. Na wszelki wypadek zgłoś się do lekarza, będziesz pewniejsza i spokojniejsza..

http://www.suwaczek.pl/cache/7a61423504.png

http://www.suwaczek.pl/cache/73ef5b1ebc.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny , skad wiecie ze to jajniki bola? moze skurcze lapia od tego jak maluszkowi jest zle w brzuszku? ja jestem teraz w 23 tygodniu ciazy ciaza blizniacza, zagrozona, w dodatku miesniak na macicy, ograniczony ruch dzieci bardzo nisko, ciagle slabniecia, zmiany nastroju, a oprocz tego mam dwie corki 3 i 5 letnia. ale nie narzekam jestem szczesliwa... ciaza to nie choroba!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...