Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Madziulek

Jak zachować młodość? Kremy i kremiki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lokime

Kilka dobrych maseczek:
Pietruszka pod oczy
Czystą natkę pietruszki drobno posiekaj i wymieszaj z 2 łyżkami naturalnego jogurtu. Kosmetykiem posmaruj zmęczone, podpuchnięte powieki. Po 10 minutach zmyj resztki wilgotnym wacikiem.

Tonik z mięty
3 łyżki liści mięty wsyp do rondelka, zalej 0,5 litra wody i zagotuj. Kiedy napar wystygnie przecedz go i zlej do czystej butelki. Przemywaj skórę codziennie zwilżonym wacikiem. Działa odświeżająco i oczyszcza skórę.

Migdały oczyszczą twarz
Zetrzyj na tarce 4 migdały, dodaj do nich łyżkę otrębów pszennych i 2 łyżki naturalnego jogurtu. Okrężnymi ruchami masuj twarz. Resztki preparatu spłucz wodą.

Maseczka z siemienia lnianego
Uelastycznia i łagodzi podrażnienia.
Łyżkę siemienia zalej szklanką wody i ugotuj na gęstą papkę. Kiedy ostygnie do temperatury pokojowej, nałóż maseczkę na twarz i przykryj delikatnie gazą. Po 20 minutach zmyj chłodną wodą, twarz nawilż.

Maseczka z marchewki
Odświeża i poprawia koloryt skory.
Na tarce o drobnych oczkach zetrzyj 2 młode marchewki, dodaj łyżeczkę mąki ziemniaczanej i jedno żółtko. Wymieszaj wszystkie składniki i od razu rozprowadź maseczkę na twarz. Zmyj po 20 minutach.

Mogę również polecić tutaj zabiegi mezoterapii igłowejhttps://www.dynasplint.com.pl/jesli-masz-problemy-ze-skora-rozwaz-zabiegi-medycyny-estetycznej/

Seria takich zabiegów dała u mnie naprawdę dobre efekty, skóra jest odżywiona i wyglada o wiele lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od dawna stosuję wyłącznie naturalne produkty i to nie dlatego bo takie to teraz modne ale ze względu na skład. Jestem alergikiem i szczerze po większości kosmetyków miałam wysypki, plamy. Najważniejsze dla mnie to dbanie o ciało a w szczególności twarz (chciałabym bez pomocy zabiegów medycyny estetycznej) zachować młodzieńczy wygląd. Codziennie stosuję toniki i kremy nawilżające, przestałam się malować dzięki czemu moja cera odzyskała dawny blask. Koleżanka poleciła mi fajną drogerię internetową na której znalazłam naturalne toniki do twarzy https://teraznatura.pl/naturalny-tonik-do-twarzy , zostawiam tutaj ślad w razie gdyby któraś z was również chciała wypróbować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Africana

Polecam stosowanie koreańskiej pielęgnacji. Jest to pielęgnacja wieloetapowa mająca na celu dokładniejsze nawilżenie skóry. Pozwolę sobie tutaj rozpisac jakie etapy taka pielęgnacja obejmuje

oczyszczenie twarz olejkiem

oczyszczenie twarzy kosmetykiem na bazie wody

peelingowanie (nie codziennie ale co kilka dni, dobrze jest wybierać kosmetyki na bazie enzymów bo są delikatniejsze)

tonizowanie

esencja do twarzy

serum do twarzy

krem pod oczy

jak również krem odżywczy

Z kremów odżywczych polecam głównie Mialenę https://kobieta.interia.pl/artykuly-sponsorowane/news-krem-do-twarzy-mialenia-krem-przeciwzmarszczkowy-przywroc-sk,nId,4504356 Bardzo dobry skład oraz swietne nawilżające dzialanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lóiza

Do skóry dojrzałej trzeba dobrać odpowiedni krem, najlepiej też, żeby miał jak najlepszy skład. moim faworytem jest krem AVA Orient Time – genialny efekt, skóra jest w świetnej kondycji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lenka

Nie zapycham skóry ciężkimi chemicznymi kosmetykami o wątpliwym składzie. Stosuję tylko tusz do rzęs, pomadkę i puder bananowy z ecocery, żeby się nie świecić (mam tłustą cerę). Piję dużo wody, śpię 8 godzin dziennie i podobno nie wyglądam na swoje lata a to największy komplement 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Meg

Cześć dziewczyny! Prowadzę ankietę na temat dlaczego chcemy zostawać mamami i szukam kobiet z wynikami badań estradiolu, amh i testosteronu

Jeśli posiadacie takie wyniki to śmiało wypełniajcie ankietę, prześlijcie dalej, jeśli znacie inne kobietki, będę dozgonnie wdzięczna za każdą pomoc w przyczynieniu się do odkryć naukowych ;D

https://ankiety.uksw.edu.pl/index.php/926257?lang=pl&fbclid=IwAR273pqVPeAAZp0GyTcoZ1oTJjUb5czWhwGom6YGXjn0cg69FPb9ikY9SmA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zana

I może od razu następne pytanie.
Chciałabym uzupełnicć swoją pielęgnację o krem pod oczy.

Czy ten krem pod oczy jest ok? Ktoś używał?  Jest w stanie mi coś polecić
https://freeskin.pl/kosmetyki/klairs-fundamental-eye-awakening-gel-zelowy-krem-pod-oczy-z-witamina-e/

Ktos uzywał moze sie podzielic swoja relacja? Opinią o tym produkcie?
Bardzo mi zalezy na Waszej odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z jakich kosmetyków korzystacie do pielęgnacji Waszego ciała i dlaczego? Jeżeli chodzi o mnie to korzystam wyłącznie z kosmetyków naturalnych od włoskiej firmy Argital. W ofercie ich produktów znajdziecie miedzy innymi produkty do cera sucha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby zachować młodość to trzeba podejść do pielęgnacji skóry kompleksowo, oczyszczanie, tonizowanie, nawilżanie a nie tylko krem na zmarszczki. Do takiej codziennej pielęgnacji sprawdzą się kosmetyki z Avene. Mam teraz taki zestaw dermokosmetyków i już po kilku dniach widzę, że skóra nabiera blasku i jest bardziej jędrna, promienna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...