Skocz do zawartości
Forum

Grudnioweczki 2009 :))))


Rekomendowane odpowiedzi

cześć gaduły :D:lizak:
starałam sie nadrobić ale mi nie wyszło :D do 4 strony mi zostały :lol:
Aguu brzusio super ::): a sernik spowodował zalanie klawiatury potokiem śliny :lol:
cherry kołyska super ale taka mała sie wydaje ::): a córa ahhhh laleczka piękna :D
yasmelka Ty napisałaś że dziecie ci szalało i poszłaś kąpiel gorącą wziąść..... a ja zapytam sie tak. Jak sie skurcze czuje i te bóle coś jak na okres i ten kręgosłup bolący i jak sie wezmie prysznic i to nie przejdzie to znaczy że to już?? Ja to sie zastanawiam jak sie u mnie objawi ::): bo mojej kumpeli wody odeszły najpierw a skurczy było brak, u innej skurcze juz takie były że ledwo do szpitala dojechała a wody nie odeszły a mama wczoraj mi powiedziala ze jej znajomej córka w aucie urodziła bo nie zdążyli dojechać :lol:
a wogole to dzis 13 piątek :D dla mnie pechowy tylko pod jednym względem......w banku jak dupa wołowa siedziałam chyba z godzine a chcialam tylko konto zamknac bo złodzieje za prowadzenie co miesiac kupe kasy ciagną :grrrrrr:
ide dzis z P do siostry mojej na 19 bo teraz P jest u....... swojej byłej na kawce i pogaduszkach :whistle: juz mu dogryzałam jak wychodził :D zjedliśmy obiad i P mowi ze zęby idzie umyć a ja do niego "a co z B bedziesz sie cmokał??" :lol: pozniej sie ubierał to mu powiedziałam że może garnitur sobie ubierze?? ale i tak pokonała mnie P mama wychodzimy od niego a P mama mowi "jak bedziesz u B to powiedz jej mamie zeby przyszla do mnie na kawe" :whistle: no mowie Wam kobitki śmiać mi sie z tego wszystkiego chce ::): wszyscy w jednym bloku mieszkamy, P chcial zebym z nim poszla ale pomyslalam sobie ze wtedy bedą za sztywni i sobie mnie nie poobgaduja :lol: a poza tym nie bede jak taki esesman łazić za nim krok w krok :D
a najwazniejsze co mialam napisac ::): mowie do P że możemy juz rodzic bo materacyk kupiony a on że jeszcze nie bo nie kupilam sobie podpasek do szpitala a on mi ich nie bedzie kupował :lol::lol:
hmmmm...... o czym by wam jeszcze przynudzic..... :smile_move:
oczywiscie nie wysypiam sie ale to juz jakby norma ::): dzidzia szaleje, P bedzie mi farbkami brzuchol malował :D
no i ostatnio przykro mi sie zrobiło bo P mama wydarła na niego że nie zadzowni do swojej chrzesnicy zapytac jak sie czuje bo ma angine, wlasciwie to do siostry mial zadzwonic i zapytac a ja sobie pomyslalam że ona przez 8 miesiecy ani mnie ani P nie zapytała czy z naszą dzidzią jest wszystko dobrze ::(: prawie rok czasu nas nie widziala a kazdy z pretensjami do nas ::(: i ostatnio P z nia gadał (bo do jego mamy ona zadzwoni a do niego nie) i podobno sie popłakała i powiedziala że ona trzyma dla nas ciuszki i łóżeczko....a ja sobie myśle, ze po 8 miesiacach sie wysilila i powiedziala?? ja mialam tyle czekac i sie zastanawiac czy ona cos dla nas odłożyła?? niby chciala dobrze ale gdyby tak bylo to po kilka rzeczy by przywiozła skoro tu przyjzdzala.....ahhhh
no i wyzaliłam sie.... P juz nic o tym nie mowie bo tylko słysze "skoncz juz z tym, dobrze chciala, po ciuszki pojedziemy" wiec znowu sie wkurzam bo ona cos dla mnie ma a ja mam po to jezdzic w 9-tym m-cu ciąży prawie 90km i to niezbyt wygodnie bo albo autobus albo z P dziadkiem czinkusiem (nie wiem jak to sie pisze :lol: )
łłłłoooooooo ale sie rozpisałąm :D ale i tak pewnie sama do siebie pisze :D
:smile_move:

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

panna-em
agula7777
majeczka
ja czekan na ziemniaczki nadal:)) i na brzydule:))) hehehehe

Dobrze,ze mi przypomniałaś o brzyduli,hihi.
Idę się troszkę upiększyć,żebym nie straszyła ludzi w markecie:36_1_21:

a co ty w markecie brzydule oglądać bedziesz?? :sofunny::sofunny::sofunny:

Tyle tam sprzętu,że napewno uda mi się ogladnąć:36_1_21::36_1_21:hihihihihihi

Odnośnik do komentarza

majeczka też bym chciala mieć ja daleko ale jak narazie nic na to nie poradze ::): kazdy łącznie z P wszystkim by mnie karmili normalnie jak do smietnika by chcieli wszystko wrzucać :lol:
ojjj jak mnie ten P wkurza :Szok: pisze mu żeby sie do 18 wyrobil jak chce isc do mojej siostry bo mi sie spac chce a ten mi pisze że dopiero kawe mu B zaparzyła :Szok: swoją drogą to nieobra musi byc ta kawa jak juz godzine tam siedzi i dopiero sie zaparzyła :sofunny: ja cały dzien na nogach a ten se kawki urzadza wieczorami a mi karze czekac :Szok:

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
a teraz wiesci z mojej i Emiliowej wizyty:D


zaczne od Emili-okazalo sie ze ma jakiegos wirusa i dostala antybiotyk,ktory ma brac przez 10 dni,i na noc cos dostala zeby lepiej jej bylo oddychac

a u mnie to tak:jak przyszlam bylam podlaczona pod ktg-wszystko z bobasem dobrze
pozniej czekalam godzine na lekarza,baba jakas taka nie dotegowana:D
narazie dostalam tabletki-6 sztuk na noc
po tygodniu,czyli wnastepny czwartek mam rano jechac do szpitala na krew znowu na czczo,a pozniej na okolo 15-beda wyniki,zobacza co dalej noi ktg

a jak mi do poniedzialku nie polepszy sie kaszel,ide z nim do lekarza,bo zwariowac idzie,a tym bardziej jak dziecie ma woirusa
na razie biore te tablety i cos nie cos lepiej-bedziemy widziec:wink:

tak jakos przeczowalam ze zlapala wirusa z ta goraczka raz w jedna strone raz w druga tak wlasnie wirus dziala wazne ze ma lekarstewko moja zawsz elae to zawsze dostawala penicyline -a co do ciebie to praktycznie nic sie neidowiedzialas mas ztylko krew pobierac i ktg hmm powinni cos powiedziec dlaczego musisz nie wiem jakos nie skapowalam

pana tak to jest z tesciami niby dobrze a jednak nie

pana a mi sie wydaje duza ta kolyska wazne by do 7 mieisecy wytzrymala

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39814.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39815.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39810.png

17.04.2009-2 piekne kreseczki
22.06.2009-zobaczylismy cie masz juz 72,2mm w 13,4tc
28.07.2009-masz juz 15cm
28.07.2009-USG-SYNEK
19.08.2008-slyszelismy bicie twojego serduszka

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

cherry82
[tak jakos przeczowalam ze zlapala wirusa z ta goraczka raz w jedna strone raz w druga tak wlasnie wirus dziala wazne ze ma lekarstewko moja zawsz elae to zawsze dostawala penicyline -a co do ciebie to praktycznie nic sie neidowiedzialas mas ztylko krew pobierac i ktg hmm powinni cos powiedziec dlaczego musisz nie wiem jakos nie skapowalam

a widzisz bo nie napisalam-cholestaza ciezarnych-to wyczaili
chcialam poszukac na wikingowskiej stronie jak oni to widza,tylko kurda mola nie bardzo mi wychodzi-ta terminologia zbierzna:lup:

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

ja tez sie ciesze jak Majeczka ze Rodzinka za morzem:D
co prawda fajnie by bylo spotkac sie z siorka,bratem czy mamusia na kawusie co jakis czas-posrodku morza:lol:
a tesciowa neich siedzi tam gdzie mieszka,i nawet niech nie mysli o odwiedzinach:sofunny:

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
cherry82
[tak jakos przeczowalam ze zlapala wirusa z ta goraczka raz w jedna strone raz w druga tak wlasnie wirus dziala wazne ze ma lekarstewko moja zawsz elae to zawsze dostawala penicyline -a co do ciebie to praktycznie nic sie neidowiedzialas mas ztylko krew pobierac i ktg hmm powinni cos powiedziec dlaczego musisz nie wiem jakos nie skapowalam

a widzisz bo nie napisalam-cholestaza ciezarnych-to wyczaili
chcialam poszukac na wikingowskiej stronie jak oni to widza,tylko kurda mola nie bardzo mi wychodzi-ta terminologia zbierzna:lup:

z tego co wyczytalam jedni pisza ze nie jest niebezpieczna a inni ze bardzo wazne by dobrze wykryli cholesteroze oczywiscie caly zcas musza dogladac bobasa i zalecaja wczesniejszy porod w 37 38tc czasami biora do szpitala pzrez to a zcasami tylko stosuja tablety masci ale nie zawsz epomagaja pococ cholesteroza b wplywa nie zawsze na plod ale tez nie am sie czego obawiac wiec jak to zwykle zdania sa podzielone wiec ty sie na zapas nie martw pati oby poprostu cie zcesto dogladali i bobaska nie wiedizlam co to jets cholesteroza ale teraz jak czytam jak sie pojawia to juz zglupialam ja caly zca ssie drapie ale najbardziej rece ramiona i lokcie co sie poloze na boczku na rece cale cialo swedzi ale nie amm nawet plamki czerwonego nic poprostu swedzi ale to mzoe dlategop ze skura sie rozciaga

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39814.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39815.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39810.png

17.04.2009-2 piekne kreseczki
22.06.2009-zobaczylismy cie masz juz 72,2mm w 13,4tc
28.07.2009-masz juz 15cm
28.07.2009-USG-SYNEK
19.08.2008-slyszelismy bicie twojego serduszka

Odnośnik do komentarza

Aguu
A i poradźcie mi.... w jakim rozmiarze najlepiej kupić, żeby kilka miesięcy posłużył :D ale żeby też dziecko się w nim nie utopiło

ja mam jeden na 56 ale cienszy a drugi 62 grubszy takie polarowe i jecscze kupie neidzwiadka w HM NA 62 NIE KUPOWALAM ZADNEGOZ ORTALIONU TYLKO MAM POLAROWE MYSLE Z ESTARCZY BO BEDZIE SPIWOREK WIEC CHYBA OK BEDIZE NOO CHYBA Z EZOBACZE COS SLICZNEGO I MNIE SKUSI

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39814.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39815.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39810.png

17.04.2009-2 piekne kreseczki
22.06.2009-zobaczylismy cie masz juz 72,2mm w 13,4tc
28.07.2009-masz juz 15cm
28.07.2009-USG-SYNEK
19.08.2008-slyszelismy bicie twojego serduszka

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

a wewnatrz dlonie i stopy Cie swedza?to sa jej jedne z pierwszych objaw
-jesli tak to gadaj babie na wizycie

kurde co ciekawe w skandynawii i Polsce az 1% ciezarnych dopada cholestaza-ech zeby mnie tak dopadl milion albo miliard w jakiegos lotka:sofunny:

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

cherry82
Aguu
A i poradźcie mi.... w jakim rozmiarze najlepiej kupić, żeby kilka miesięcy posłużył :D ale żeby też dziecko się w nim nie utopiło


ja mam jeden na 56 ale cienszy a drugi 62 grubszy takie polarowe i jecscze kupie neidzwiadka w HM NA 62 NIE KUPOWALAM ZADNEGOZ ORTALIONU TYLKO MAM POLAROWE MYSLE Z ESTARCZY BO BEDZIE SPIWOREK WIEC CHYBA OK BEDIZE NOO CHYBA Z EZOBACZE COS SLICZNEGO I MNIE SKUSI


moje bedzie mialo 62-bo akurat taki sie nadawal dla Emili:D pewno napoczatku bedzie plywalo-bo obydwa dzieciaki ida"lep lep z wymiarami" znaczy brzuchol tak samo rosnie:D czyli podejrzewam ze wylezie ok 50cm malenstwo:D
a starsza chodzila jesienia i az do lutegio,chyba polowy-slaba pamiec:D

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
a wewnatrz dlonie i stopy Cie swedza?to sa jej jedne z pierwszych objaw
-jesli tak to gadaj babie na wizycie

kurde co ciekawe w skandynawii i Polsce az 1% ciezarnych dopada cholestaza-ech zeby mnie tak dopadl milion albo miliard w jakiegos lotka:sofunny:

czasami tylko wiec raczej jestem spokojna najbardziej wieczorem w nocy budze sie jzu jezdzac po dloniach hehe moj mowi z esama sie molestuje :sofunny: a tak to praktycznie rece w zdluz lokcie nawet drazni mnie jak ,mnie ktos dotyka po rekach bo odrazu swedoli a i uszy ale mysle ze to raczej wszytsko od rozciagajacej skory niz to cholerstwo tak jak mowilam wczesniej bajbardzoiej rece

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39814.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39815.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39810.png

17.04.2009-2 piekne kreseczki
22.06.2009-zobaczylismy cie masz juz 72,2mm w 13,4tc
28.07.2009-masz juz 15cm
28.07.2009-USG-SYNEK
19.08.2008-slyszelismy bicie twojego serduszka

Odnośnik do komentarza

Aguu pyszny serniczek nam tu serwujesz,ale brzuszek słodki

Cherry przepiekna kołyska

JA TO AMM ZAWSZE TAKIEGO PECHA 13 ZE POKLUCE SIE Z MOIM I TO NA SAMYM KONCU DNIA CZYLI WIECZOOREM
i jak było tak jak zwykle 13??
Agulla

Jejku,moja jeszcze nie spi,ja chyba oszaleje!!!

u mnie Wiki też tak chodzi spać dzisiaj rowno 23.00 przestała gadać we własnym łózku czyli juz spi,fajowy brzuszek taki szpiczasty

Ana niesłyszałam nic o tych wózkach,a ta kobieta z tą grypa to nie powinna być w jakiejs izolatce ?

Patrycja masz racje z ta grypą wszesniej co roku duzo ludzi umierało na zwykla grype i cisza była,zdróweczka dla Niuni życze i dla ciebie zeby te wyniki były dobre

Majeczko napisałabys jak robisz ta zapiekanke,o doczytałam ze juz napisałaś, super ze wszystko dobrze po wizycie jest

Yasmelka

yasmelka
majeczka
no szkoda ze to nei grudzien:)) hehehe

ja ja ja chce pierwsza!!!
majeczka to nie takie latwe...tutaj wiecej jest takich co chca pierwsze...heheheh hihih pierwsi beda ostatnimi,a ostatni pierwszymi ;)

Panna to pampersy kupuj i szykuj sie na porodówke hehe

ja dzis ostatnie badanie zaliczyłam z krwi i moczu


Kiedy trzeba wspi

Odnośnik do komentarza

majeczka
ja jestem:))

ogladalam domino day :) fajowe:))))

ja bym sobei polazila po miescie tak jak wy ale nei dam rady :(( po 20 minutach chodzenia odrazu mnei brzuch boli:((

ale musze sie zmusic i jeszcze obejsc po choinke i ozdobki i pierdolki pod koniec grudnia:))

a o czym ten filmik?

oprócz tego że sie tak schodziłam to miałam tyle tobołow hehe teraz to mnie nogi tak napierniczaja


Kiedy trzeba wspi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...