Skocz do zawartości
Forum

Grudnioweczki 2009 :))))


Rekomendowane odpowiedzi

yasmelka
panna-em
ktora przychodzi na leczo?? :D:D:D

a chętnie....bardzo chętnie...ja gotuje dzisiaj pomidorową i schaboszczaki na drugie beda...

ja na obiad to wlasciwie mam ziemniaki z pomysłem na :D soczystego kurczaka z ziołami i czosnkiem a do tego sałatka z pomidorka i ogórka z sosem greckim :D
a leczo to tak jak mi w brzucho zaburczy :D:D:D

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

yasmelka
agula7777
Dla mnie leczo,dla mnie:-),bo nic dzis nie gotuje-nie chce mi się,poza tym nie mam dla kogo:-)

jak to nie.....ale masz coś do jedzenia bo zaburczysz nas tutaj i groszka...hehe

Hi,hi,mam z wczoraj barszczyk czerwony,tak,że spokojna głowa burczeć nie będę:36_1_21:

Odnośnik do komentarza

agula7777
yasmelka
agula7777
Dla mnie leczo,dla mnie:-),bo nic dzis nie gotuje-nie chce mi się,poza tym nie mam dla kogo:-)

jak to nie.....ale masz coś do jedzenia bo zaburczysz nas tutaj i groszka...hehe

Hi,hi,mam z wczoraj barszczyk czerwony,tak,że spokojna głowa burczeć nie będę:36_1_21:

ooo jaaaa barszczykkkkk :bardzoglodny::bardzoglodny:

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

smelka, ta jest super:
cudna, zwiewna i elegancka szyfon róşyczki (729349592) - Aukcje internetowe Allegro

bylabys na pewno sexy ciezarowka...troche odkryte nogi i jakis obcasik...super!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza

panna-em
dziewczyny te co juz mają dzidziuce :D
jak nie używałyscie tego proszku do prania dla niemowląt tylko płyn do plukania dawałyscie to taki normalny czy taki jakiś specjalny??

Płyn dla niemowląt tylko i wyłącznie.Kiedyś wypłukałam w zwykłym i moja dostała uczulenia

Odnośnik do komentarza

gosiaj
smelka, ta jest super:
cudna, zwiewna i elegancka szyfon róşyczki (729349592) - Aukcje internetowe Allegro

bylabys na pewno sexy ciezarowka...troche odkryte nogi i jakis obcasik...super!

widze ze i gosia wpadla w manie szukania kiecki :D
sukienka fajna ale jak dla mnie ...... za krótka :lol: i za kwiecista na biuście :D

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

agula7777
panna-em
dziewczyny te co juz mają dzidziuce :D
jak nie używałyscie tego proszku do prania dla niemowląt tylko płyn do plukania dawałyscie to taki normalny czy taki jakiś specjalny??

Płyn dla niemowląt tylko i wyłącznie.Kiedyś wypłukałam w zwykłym i moja dostała uczulenia

to znaczy ze prałaś w zwyklaym proszku a tylko płynu dla niemowląt uzywalas??
kurcze jest tyle zdan że szok
niektore jak patrze na inne fora wogole nie uzywaly specjalnych inne tylko przez miesiac plynu i proszku a pozniej juz zwykle jeszcze inne tylko proszek dla niemowląt bez żadnych płynów
niby to tylko proszek a klopotow moze narobic :ehhhhhh:

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

ja dostalam od tesciowej taka tunike-sukienke- dokladnie takiej dlugosci i jest suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper! wszytscy sie ogladaja i tylko pozytywne komentarze slyszalam :-)
ja wlasnie jakiejs spodniczki szukam na jesien

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza

gosiaj
ja dostalam od tesciowej taka tunike-sukienke- dokladnie takiej dlugosci i jest suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper! wszytscy sie ogladaja i tylko pozytywne komentarze slyszalam :-)
ja wlasnie jakiejs spodniczki szukam na jesien

to musisz mieć fajna teściową :usmiech:
ja od swojej "przyszłej" jedyne co dostałam to słowa "otuchy" - "jak sie nie umiecie bawić to bedziecie mieli, pieluchy i nieprzespane noce" fajnie nie?

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

panna-em
agula7777
panna-em
dziewczyny te co juz mają dzidziuce :D
jak nie używałyscie tego proszku do prania dla niemowląt tylko płyn do plukania dawałyscie to taki normalny czy taki jakiś specjalny??

Płyn dla niemowląt tylko i wyłącznie.Kiedyś wypłukałam w zwykłym i moja dostała uczulenia

to znaczy ze prałaś w zwyklaym proszku a tylko płynu dla niemowląt uzywalas??
kurcze jest tyle zdan że szok
niektore jak patrze na inne fora wogole nie uzywaly specjalnych inne tylko przez miesiac plynu i proszku a pozniej juz zwykle jeszcze inne tylko proszek dla niemowląt bez żadnych płynów
niby to tylko proszek a klopotow moze narobic :ehhhhhh:

Piore w proszku dla niemowląt i takiego samego płynu uzywam.
Raz zmieniłam płyn i był problem

Odnośnik do komentarza

panna-em
gosiaj
ja dostalam od tesciowej taka tunike-sukienke- dokladnie takiej dlugosci i jest suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper! wszytscy sie ogladaja i tylko pozytywne komentarze slyszalam :-)
ja wlasnie jakiejs spodniczki szukam na jesien

to musisz mieć fajna teściową :usmiech:
ja od swojej "przyszłej" jedyne co dostałam to słowa "otuchy" - "jak sie nie umiecie bawić to bedziecie mieli, pieluchy i nieprzespane noce" fajnie nie?

moja to tez "przyszla", ale ogolnie dogadujemy sie super...Nie wtraca sie absolutnie w nic i najchetniej by nam pol lodowki oddala jak przyjezdzamy...musimy byc co weekend na obiadku albo ciescie a najlepiej jak zanocujemy i rano z tesciami zjemy sniadanie :-)

a sukienka byla w zamian za sweter, ktory mi robi na drutach...bo juz robi go kilka miesiecy i chyba jej sie odechcialo i kupila mi tunike w moich kolorach :-) na ciaze i na pozniej :-)

a co do "pocieszania" to u nas chyba wszytscy sie cieszyli, ze to w koncu...bo ja juz mam 30 na karku, a K w listopadzie konczy...wiec czas..a ze ja nie bylam pilna do ciazy, to sie wszytscy cieszyli, ze sie tak zdarzylo

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza

panna-em
dziewczyny te co juz mają dzidziuce :D
jak nie używałyscie tego proszku do prania dla niemowląt tylko płyn do plukania dawałyscie to taki normalny czy taki jakiś specjalny??

taki dla niemowląt.....jak przypomne sobie nazwe to ci napisze....proszek zwykły a pyn do płukania dla niemowląt.......i nie miała córcia uczulenia..bedziesz musiała poprostu obserwowac skóre dziecka...


http://www.suwaczki.com/tickers/82docwa1zyg7nb5a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/wff2vcqg6w42rjgz.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...