Skocz do zawartości
Forum

Grudnioweczki 2009 :))))


Rekomendowane odpowiedzi

agula7777
Mam pytanko?chciałam swojej córci coś kupić na imieniny ale zupelnie nie wiem co?Macie jakieś pomysły?

sa fajne sklepy dla dzieci- takie z warzywami, albo innymi rzeczami...moze kup taki cos a potem mozna zawsze na inne okazje cos do tego dokupic...
ja jako dziecko uwielbialam sie z siostra bawic w sklep warzywny...szczegolnie u babci w ogrodku...tylko babcia byl potem zmuszona gotowac zupe jarzynowa, bo jej polowe warzyw w ogrobku powyrywalysmy :36_2_25:

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza

panna-em
myslałam że bede musiala nadrabiać do tych 300-stu stron :oczko:
no i lista jest tylko że beze mnie :ehhhhhh: i wpisana jako post mimi wiec chyba nie bedzie sie dało edytowac:ehhhhhh:
patrycja mielismy tu prawdziwy wylew szczerosci :lol: i stąd sie chlopaki wzieli:lol:

ustalcie proszę jedną osobę która będzie do mnie przysyłała poprawioną całą listę i ja ją będę wkopiowywała ze zmianami w pierwszy post ;)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

agula7777
Mam pytanko?chciałam swojej córci coś kupić na imieniny ale zupelnie nie wiem co?Macie jakieś pomysły?

albo jakies kosmetyki dla dzieci- moze malusienki lakier do paznokci, albo cos...i do tego jakies korale...dziewczynki to takie strojnisie...od jednej przyjaciolki ostatnio slyszalam, ze korale to najlepszy prezent dla malych dziewczynek...a od siostry ciotecznej, ze najlepiej kupic jakies kosmetyki do malowania :-)i jakas mala kosmetyczke do tego :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza

gosiaj
agula7777
Mam pytanko?chciałam swojej córci coś kupić na imieniny ale zupelnie nie wiem co?Macie jakieś pomysły?

sa fajne sklepy dla dzieci- takie z warzywami, albo innymi rzeczami...moze kup taki cos a potem mozna zawsze na inne okazje cos do tego dokupic...
ja jako dziecko uwielbialam sie z siostra bawic w sklep warzywny...szczegolnie u babci w ogrodku...tylko babcia byl potem zmuszona gotowac zupe jarzynowa, bo jej polowe warzyw w ogrobku powyrywalysmy :36_2_25:

:36_17_7: i córcia będzie gotowała mamusi zdrowe obiadki :D

http://www.par-michal.legnica.opoka.org.pl/adwent.gif

Odnośnik do komentarza

Aguu
gosiaj
agula7777
Mam pytanko?chciałam swojej córci coś kupić na imieniny ale zupelnie nie wiem co?Macie jakieś pomysły?

sa fajne sklepy dla dzieci- takie z warzywami, albo innymi rzeczami...moze kup taki cos a potem mozna zawsze na inne okazje cos do tego dokupic...
ja jako dziecko uwielbialam sie z siostra bawic w sklep warzywny...szczegolnie u babci w ogrodku...tylko babcia byl potem zmuszona gotowac zupe jarzynowa, bo jej polowe warzyw w ogrobku powyrywalysmy :36_2_25:

:36_17_7: i córcia będzie gotowała mamusi zdrowe obiadki :D

kurde, te sklepy sa po prostu super....albo mozna kuchnie kupic z garnkami i serwisem do kawy...i zabawa do upadlego...kiedys takich rzeczy nie bylo, ale zabawa w sklep czy gotowanie to chyba ponadczasowa...i jakies sprzety do zabawy+ wyobraznia wystaczaja :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza

hej kobitki :D
ja tylko na chwile zajrzalam :usmiech:
i tak w skrocie przelecialam:lol: co napisalyscie :usmiech: mi polozna powiedziala ze wielkosc brzuszka zalezy od ilości wód płodowych a nie tak jak mi kumpele mówią że od tego jak wygląda sie przed ciążą, że te "większe" mają wiekszy ale później u nich znać a u tych szczuplutkich widać brzuszek szybciej ale za to jest malutki.
Aguu ja mam taką znajomą, która dopiero w trakcie porodu dowiedziala sie że zamiast jednego synka bedzie miala dwóch :D tak sie ten jeden ułożył że go jakos nie widzieli na usg (ponic lekarza uznali za niekompetentnego) ale i polozna przy badaniu tetna nie umiala dobrze zbadac i twierdziala ze dzidzia jest za bardzo ruchliwa i nie chce polezec chwile spokojnie :D

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

gosiaj
Aguu
gosiaj

sa fajne sklepy dla dzieci- takie z warzywami, albo innymi rzeczami...moze kup taki cos a potem mozna zawsze na inne okazje cos do tego dokupic...
ja jako dziecko uwielbialam sie z siostra bawic w sklep warzywny...szczegolnie u babci w ogrodku...tylko babcia byl potem zmuszona gotowac zupe jarzynowa, bo jej polowe warzyw w ogrobku powyrywalysmy :36_2_25:

:36_17_7: i córcia będzie gotowała mamusi zdrowe obiadki :D

kurde, te sklepy sa po prostu super....albo mozna kuchnie kupic z garnkami i serwisem do kawy...i zabawa do upadlego...kiedys takich rzeczy nie bylo, ale zabawa w sklep czy gotowanie to chyba ponadczasowa...i jakies sprzety do zabawy+ wyobraznia wystaczaja :-)

moj siostrzeniec ma taka malą kuchnie :D a w zasadzie to kuchenke i zlew + garnki i warzywa jakis czas sie tym bawil ale teraz ma 3,5 roku i juz mu sie dawno znudzilo :D ale to urok dzieci taki jest :D za to strasznie uwielbia kopary :D moglby kupowac je tonami :D

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

panna-em
gosiaj
Aguu

:36_17_7: i córcia będzie gotowała mamusi zdrowe obiadki :D

kurde, te sklepy sa po prostu super....albo mozna kuchnie kupic z garnkami i serwisem do kawy...i zabawa do upadlego...kiedys takich rzeczy nie bylo, ale zabawa w sklep czy gotowanie to chyba ponadczasowa...i jakies sprzety do zabawy+ wyobraznia wystaczaja :-)

moj siostrzeniec ma taka malą kuchnie :D a w zasadzie to kuchenke i zlew + garnki i warzywa jakis czas sie tym bawil ale teraz ma 3,5 roku i juz mu sie dawno znudzilo :D ale to urok dzieci taki jest :D za to strasznie uwielbia kopary :D moglby kupowac je tonami :D

moji siostrzency a szczegolnie ten starszy UWIELBIA samochody....i pociagi...dlatego od nas juz od 2 lat dostaje kolejne czesci do kolejki takie drewnianej i ma niezla frajde bo sa tunele i skrzyzowania i te lokomotywki zejdza same na baterie...a my mamy latwo cos nowego do tego dokupic....choc ostatnio kupilismy play mobila- taka testauracje przydrozna- przy autostradzie, stacje policji z wiezieniem i poczte...zeby sobie obok tej kolejki wybudowal i takie miasto stwozyl :-)

ale dziewczynki to inna sprawa...one to by pewnie ciagle przebieraly swoje lalki i uwielbbiaja sie malowac jak mamusie :-) wiec jakas mala kosmetyczka z malymi cieniami do oczu albo lakierem i do tego jakies koraliki to pewnie dobry prezent na imieniny...no chyba ze mama jest przeciwna kosmetykom :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza

Aguu
Agula ja nie mam pojęcia... Jeszcze nie jestem "w temacie", tak że nie wiem co dziewczynki w tym wieku lubią ;)

Patiulka koniecznie, czekamy na fotki :)

Babulce, zostało mi 50dni do ślubu brrr

masz juz sukieneczke?

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

kaskasto
panna-em
myslałam że bede musiala nadrabiać do tych 300-stu stron :oczko:
no i lista jest tylko że beze mnie :ehhhhhh: i wpisana jako post mimi wiec chyba nie bedzie sie dało edytowac:ehhhhhh:
patrycja mielismy tu prawdziwy wylew szczerosci :lol: i stąd sie chlopaki wzieli:lol:


ustalcie proszę jedną osobę która będzie do mnie przysyłała poprawioną całą listę i ja ją będę wkopiowywała ze zmianami w pierwszy post ;)




Sandra-nasz sekretarz:wink:

Odnośnik do komentarza

gosiaj
Aguu
Agula ja nie mam pojęcia... Jeszcze nie jestem "w temacie", tak że nie wiem co dziewczynki w tym wieku lubią ;)

Patiulka koniecznie, czekamy na fotki :)

Babulce, zostało mi 50dni do ślubu brrr

masz juz sukieneczke?

mam mam :))

najgorzej będzie z obrączkami... tyle teraz wydatków :noooo: no ale może jakoś to przeżyjemy

http://www.par-michal.legnica.opoka.org.pl/adwent.gif

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

gosiaj
cherry82
gosiaj
ja dzisiaj mam znow zly humor....i to tylko i wylacznie dlatego, ze poczytalam sobie o wozkach dla dzieci...tu w niemczech to szaleja na punkcie testow- zreszta potem te wskazniki chyba sa uznawane w innach krajach....
i tylko kilka wozkow nie ma w sobie jakichs porazajacych ilosci szkoliwych chemikaliow....zreszta prawie wszytskie dostaly ocene mierna....no i kurde do tego powinien byc "kobmi" czyli spacerowka i z gondola....ja chce takie kola co sie kreca w rozne strony- te przesnie...moja siotra ma w takim wozku duo dla dwojki i normalnie taki jest super skretny, ze wszedzie sie z nim wjedzie....musi miec raczke z mozliwascia zmiany wysolkosci, bo ja mala jestem a K wysoki...no i najlepiej jakby byl lekki i dobrze sie skladal...taki prosty jak dla chlopa...
i oczywiscie jeszcze musi byc cena ok....ja nie wiem gdzie ja taki wozek znajde...szukam oczywiscie uzywanych bo 500-1000 euro to dla mnie za duzo....


tez mam problem co do wozkow te tutaj mi sie nie podobaja a zas jak zamowie przez allegro czy jakas inna strone to duzo kosztuje ptrzesylka mam swoje typy juz ale sa drogie no nic jecscze do pazdziernika amm czas by jakis wybrac


ja moze dzisiaj wyciagle K do sklepu, bo musze najpierw dotkanac wozek, ktory bede chciala kupic i zrobie probna jazde....juz malo brakowalo, a kupilabym wczoraj...ale na szczescie nie kupilam...musze poprobowac i potem bedzie jeszcze troche czasu, zeby znalezc uzywany i kupic...

patrzylam na allegro...ale jakos dla mnie wazniejsze chyba jest jak sie wozek prowadzi, a nie czy jest w kropki czy w paski...i nie chche tak bez sensu wydawac kasy...i potem zalowac...jak dla mnie moze byc dla Olivki wozek i niebieski- za rozem i tak nie przepadam...


ja wozkowe przymierzanie planuje moze koniec wrzesnia albo pozniej-teraz nie mamy czasu na to
kolor pewno bedzie podobny do tego Emilkowego,albo czarny-nie lubie pstrokatych wozkow,ble

ale juz nei moge sie doczekac dotykania nowego cacka:D

a wozek ze skrecanymi kolami,jest poprostu fantastyczny,wiem co pisze rok juz jezdze:lol:

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

agula7777
patrycja`81
a ja czekam na prezent od meza urodzinowo-imieninowy-ale pewno dzis sie nie doczekam,bo zajety lazienka:ehhhhhh:

narazie pochlaniam czekoladki od Mamuski:sofunny:
i tzrymanie sie dobrej wagi szlag trafi :lol:


Patrycja,wszystkiego naj,naj,naj:-)


Dziekuje i przekaz zyczenia swojej Patrysi:love_pack:

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
a ja czekam na prezent od meza urodzinowo-imieninowy-ale pewno dzis sie nie doczekam,bo zajety lazienka:ehhhhhh:

narazie pochlaniam czekoladki od Mamuski:sofunny:
i tzrymanie sie dobrej wagi szlag trafi :lol:

Patrycja, prosze Cie, juz widzialam Twoje zdjecia i nie wmowisz mi, ze masz jakis kilogramowo-wagowy problem...wygladasz SUPER, masz fajny brzuszek, 3 kg na plusie, wiec mozesz czekoladek urodzinowo-imieninowych wcinac az do :36_2_16: :wymiotuje:

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

ja w pierwszej na poczatku,tez pieknie ladnei sie trzymalam,zeby po porodzie nie myslec o kg
ale sie tak zafascynowalam czekolada:sofunny: i stuknela 16-ale 16 to akurta wciaz przyzwoita waga ciazowa:D (to nic ze ostatnia z przyzwoitych:D)

narazie mam sie fajnie,bo nadmiar kalorii pije Emilia,ale tylko sie "ogarniemy" w mieszkanku,i zegnaj cyc
czyli jakis tydzien,dwa swobody slodyczowej:wink:
ale jakos to bedzie:D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...