Skocz do zawartości
Forum

Grudnioweczki 2009 :))))


Rekomendowane odpowiedzi

agula7777
Może pasowałoby Panne pogonić do rodzenia,bo blokuje nam kolejke,hihihihihihi i pewnie przez to nasze maluszki nie chcą wyjść,haha

yyy z pretensjami to do mojej upartej dzieciny :D:D

Agula czyzbym to Twojego smsa dostała?? telefon mam w drugim pokoju i nie chce mi sie po niego isc :lol: a wlasnie doczytalam dwie ostatnie stronki bo całości to chyba bym nie dała rady ::):
a wogole to czesc dziewczyny ::):
ja nadal zapakowana :whistle::whistle: mowicie że blokuje kolejke?? no coz..... wiec sobie tak poczekamy jeszcze troszke :lol:
ja na wywołanie ide 21.12 :Szok: a wogole to dzis dowiedzialam sie że na oddział połozniczo-ginekollogiczny nie wpuszczają nikogo wiec nie wiem czy jak P ze mną pojedzie jakby sie zaczeło czy go wpuszczą.....:grrrrrr: jak nie to zacisne nogi i poczekam aż minie im strach o świńską grype bo to z tego względu nie wpuszczają :grrrrrr: ale z drugiej strony skoro idzie ze mną i jego mieliby podejrzewać to mnie jakby chyba też :Szok: no nic trzeba bedzie zadzwonić do szpitala i sie dowiedziec..... ale widze w tym jeden plus, skoro nikogo nie wpuszczają to miałabym spokój od odwiedzający ::): już powiedziałam P że ma wszystkim powiedziec żeby mi do szpitala nikt nie przychodził bo ja chce odpocząć a nie gości przyjmować!!
mówie Wam dziewczyny że ja to juz chyba jakaś depreche łapie :Szok: wczoraj myslałam o Yasmelce że jej zazdroszcze bo ma już Małą przy sobie a ja dalej sie męcze ::(:
brzuch mi co chwile twardnieje ale bez żadnych bóli poza tym że boli od samego napinania sie ::(:

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

Panna t ode mnie sms-ik:-)-myślałam,że u Ciebie już coś się ruszyło,ale widze nadal cisza...
Sandra musisz poprostu uzbroić się w cierpliwość:-)
No właśnie,tak jak napisała Migotka wywoływani porodu jest okropne-leży człowiek przykuty do łóżka a wiadomo,że wtedy poród trwa dłużej:36_19_2:

Odnośnik do komentarza

panna-em
halo halo jest tu kto? wszystkie poszły albo rodzić albo z Agula do kuchni :lol:

panna: ja jestem :-) wlasnie depiluje sobie nogi depilatorem i normalnie wymiekam, bo nie moge dotrzec wszedzie i nie widze gdzie mam jakies wloski....

patrz no...kto by pomyslam, ze dotrwasz do terminu...tak sie balysmy, zebys do grudnia dotrzymala...a ty juz do terminu pewnie wytrzymasz!

a jak tam z P? szczesliwy? tez sie doczekac nie moze? juz macie wszytsko przygotowane?
przenioslas sie juz na stale do P?

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza

dorotaiwiki
czesc dziewczyny no jestem mega zmeczona
Natalka od nocy daje mi popalić dziś cały dzien nie spała,nie wiem chyba ja brzuszek boli ,bo ma twardy kolki raczej nie ma,ale kupki normalne robi,ciagle by przy piersi była i nie wiem co sie dzieje

hihihihi, dorota kochanie....wymiekam z tego pytania....boze, ty juz tak daleko z problemami, a ja jeszcze sobie nawet porodu wyobrazic nie moge...
sorry, ale musisz chyba poczekac na dobre rady ciotek mamusiek...bo ja nie wiem co mam powiedziec...

wstaw jakies nowe foty :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza

no tak.....zaczynają sie i u nas rozmowy o kupkach :lol:
gosiaj a no siedze juz u P ::): gotowe mamy wszystko tylko cos naszej małej nie spieszno to zobaczyć ::(: a mamusia sie tak stara ::): P niecierpliwy ale mówi że skoro małej dobrze u mamusi w brzuszku to niech sobie siedzi ::): chyba sie troszke boi nowej roli ::): ale bajki do brzuszka czyta :D i moje fionowe stopy smaruje, masuje no i w końcu przy goleniu :oczko: ma mi kto pomóc ::): ale ostatnio cos nerwowa jestem i przeważnie jemu sie dostaje ale cierpliwie to znosi :36_3_1:

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

gosia hehe no poczekam,hehe a sama mam juz jednego bobasa i nie wiem co robic

panna no zacznie sie kupki,kolka itp.....

co do tej herbatki z lisci malin to nia trzeba wczesniej pic by cos zadzaiłała i tak jak któras z dziewczyn napisała ze ona nie wywołuje porodu tylko zmiekcza szyjke,ja dolewałam sobie syropu pomaranczowego lub malinowego

czytam dalej


Kiedy trzeba wspi

Odnośnik do komentarza

dorotaiwiki
gosia hehe no poczekam,hehe a sama mam juz jednego bobasa i nie wiem co robic

panna no zacznie sie kupki,kolka itp.....

co do tej herbatki z lisci malin to nia trzeba wczesniej pic by cos zadzaiłała i tak jak któras z dziewczyn napisała ze ona nie wywołuje porodu tylko zmiekcza szyjke,ja dolewałam sobie syropu pomaranczowego lub malinowego

czytam dalej

to ja pisalam o tej herbatce...bo tak polozna powiedziala...no i z doswiadczenia moge powiedziec, ze troche tez oczyszcza :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza

dorotaiwiki
agula7777
A co do pieluszek to kupiłam huggies od 3-6 kg:-)

ja tez mam te huggisy i jak dla mnie to sa sprawdzone ,ale cholerstwo drogie cenowo podchodza pod pampers:36_19_2:

aha, dobrze wiedziec. ja kupilam pampersy, bo slyszalam same pozytywne opinie na ich temat...maja nic nie przepuszczac dzieki jakiejs tam siateczce...wiec kupilam 1 paczke na probe.
potem sobie potestuje...da podobno super sa te pieluchy babylove z DM, ale nie jestem pewna czy gdzies poza Niemcami ta drogeria jest jeszcze...

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza

a oto moja mala miss :-):

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
znalazlam pasna moja opone:lol: byly tez gaciory,ale wybralam pas:wink:
ma zapiecie jak gorset-wiec juz przy samym zapinaniu troszke gimnastykli:hahaha:


gosiaj
agula7777
Ja w przyszły piątek będę miała wywoływanie porodu-brrrrrrr:36_19_2:-ale mam nadzieje,że do tego czasu sama urodzę,bo trochę się tego boje...


powaznie tak szybko????

tu u mnie w szpitalu czekaja przynajmniej 14 dni po terminie i nic nie wywoluja...
a Ty chyba dopiero co w terminie bedziesz...

ojej az 14 dni :36_2_39: ja w pl 12 dni zcekalam i mialam dosc jejklu najgorsze ze ja mam parcie na przenoszenie

no mnie to tez dziwi,ze wywolanie porodu,jest tak szybko -praktycznei w dniu wyznaczonej daty porodu-a przeciez ta data i tak umowna
Majeczka pisala ze u niej tez tak wczesnie ustalaja date wywolania

a wogole to nei ma co sie bac wywolywania porodu-nic nie boli...jedynie co to jest wbrew natury planom:lol:
praktycznie zadnej roznicy (przynajmneij u mnie) nie bylo-zadnych wiekszych odczuc skurczy,ani nic
o przepraszam jest roznica i to wielka-przy naturalnym rozwoju akcji porodowej mozna sobie byc w domku,prawie do ostatnich chwil-a przy wywolywaniu trza byc w szpitalu i sie nudzic:lol:

ja mialam 2 razy okscy na wywolanie i powiem ze faktrycznie skurcze sie szybko mobilizuja ale ciezkoz zrozwarciem i sie czeka w tym bolu na to rozwarcie bol okropny to ja mialam kolo 12 juz a od 6 rano mialam te kroplowke i skuircze pomalu rosly ale rozwarcie dopiero 2 godziny pzrterd porodem zaczynalo pomalu sie rozwierac ajaj jak se przypomne :36_2_39: z tego co slöyszlaam kazda polozna mi mowila ze porod przy okscy.. to bardziej boli nawet tu w szwecji mwoili ze jesli mi podzadza okscy to musz esie przygotowac zas na bardziej bolesny porod

Migotka27
patrycja`81
znalazlam pasna moja opone:lol: byly tez gaciory,ale wybralam pas:wink:
ma zapiecie jak gorset-wiec juz przy samym zapinaniu troszke gimnastykli:hahaha:


gosiaj


powaznie tak szybko????

tu u mnie w szpitalu czekaja przynajmniej 14 dni po terminie i nic nie wywoluja...
a Ty chyba dopiero co w terminie bedziesz...


no mnie to tez dziwi,ze wywolanie porodu,jest tak szybko -praktycznei w dniu wyznaczonej daty porodu-a przeciez ta data i tak umowna
Majeczka pisala ze u niej tez tak wczesnie ustalaja date wywolania

a wogole to nei ma co sie bac wywolywania porodu-nic nie boli...jedynie co to jest wbrew natury planom:lol:
praktycznie zadnej roznicy (przynajmneij u mnie) nie bylo-zadnych wiekszych odczuc skurczy,ani nic
o przepraszam jest roznica i to wielka-przy naturalnym rozwoju akcji porodowej mozna sobie byc w domku,prawie do ostatnich chwil-a przy wywolywaniu trza byc w szpitalu i sie nudzic:lol:

Ja rowniez miałam wywoływany porod przy pierwszym dziecku i nie zycze nikomu bo lezałam ponad 7 godzin w tak wielkim bolu a postepu porodu nie było widac rozwarcie w ciagu tylu godzin tylko na 1 cm i nie wolno mi było wstac z łozka i porownujac ten bol do naturalnego porodu to naturalny bol był o wiele słabszy przynajmniej w moim przypadku bo przeciez rozne sa porody i rozne odczucia bolu:36_6_5:

sandra1237
ja pojechalam dzis do szpitala bo jakies dziwne obawy mialam podlaczyli mnie do ktg zrobili usg i to chyba jeszczez nie teraz doktorka powiedziala ze maly jest ladnie aktywny serduszko bije no coz pozostalo mi juz tylko czekanie siostra przyjezdza jutro a tu dalej nic...

oj to siostra bedzie a dzidzia se i tak swoj tewrmin wybierze hehe

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39814.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39815.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39810.png

17.04.2009-2 piekne kreseczki
22.06.2009-zobaczylismy cie masz juz 72,2mm w 13,4tc
28.07.2009-masz juz 15cm
28.07.2009-USG-SYNEK
19.08.2008-slyszelismy bicie twojego serduszka

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Migotka27
patrycja`81
znalazlam pasna moja opone:lol: byly tez gaciory,ale wybralam pas:wink:
ma zapiecie jak gorset-wiec juz przy samym zapinaniu troszke gimnastykli:hahaha:


gosiaj


powaznie tak szybko????

tu u mnie w szpitalu czekaja przynajmniej 14 dni po terminie i nic nie wywoluja...
a Ty chyba dopiero co w terminie bedziesz...


no mnie to tez dziwi,ze wywolanie porodu,jest tak szybko -praktycznei w dniu wyznaczonej daty porodu-a przeciez ta data i tak umowna
Majeczka pisala ze u niej tez tak wczesnie ustalaja date wywolania

a wogole to nei ma co sie bac wywolywania porodu-nic nie boli...jedynie co to jest wbrew natury planom:lol:
praktycznie zadnej roznicy (przynajmneij u mnie) nie bylo-zadnych wiekszych odczuc skurczy,ani nic
o przepraszam jest roznica i to wielka-przy naturalnym rozwoju akcji porodowej mozna sobie byc w domku,prawie do ostatnich chwil-a przy wywolywaniu trza byc w szpitalu i sie nudzic:lol:


Ja rowniez miałam wywoływany porod przy pierwszym dziecku i nie zycze nikomu bo lezałam ponad 7 godzin w tak wielkim bolu a postepu porodu nie było widac rozwarcie w ciagu tylu godzin tylko na 1 cm i nie wolno mi było wstac z łozka i porownujac ten bol do naturalnego porodu to naturalny bol był o wiele słabszy przynajmniej w moim przypadku bo przeciez rozne sa porody i rozne odczucia bolu:36_6_5:


tak jak napisalam-to bylo moje porownanie i moje odczucia-moze ja o jedna godzine mniej (licze po dostaniu czegos na wywolanei,bo badan i innych takich przed nie lbiore pod uwage) czyli 6 godzin-
i przez te 6 godzin rozwarcie zrobilo sie o az 1 cm wiecej
i tak jak napisalam-u mnei-bez roznicy w odczuciach-jedynie co to roznica miejsca oczekiwanai na porod

wlasnei przed porodem na szybciocha szukalam w necie o wywolywanym porodzie-i ku memu nie-zdziwieniu:lol: wyczytalam tylko,ze jest gorszy i bardziej bolacy

a ja na to tralala lala:D

i po raz kolejny pisze
dla mnie bolem nie jest rodzenie dzieci:D
ze mi troche cipke porozciagalo-no coz taka natura

pewno po raz kolejny uslysze-udalo Ci sie,albo maialas szczescie-a ja na to dupa


sa rozne porody-niestety zdarzaja sie komplikacje-
ale ja nie porownuje tych porodow-bo na to mimo checi nie ma sie wplywu

ja mam na mysli normalny

kazda kobieta moze zadbac o swoj wlasny porod-pod wzgledem psychicznym i fizycznym
na to ma cale 9 miesiecy

do swojego drugiego porodu,a raczej jego przyspieszony termin-przygotowalam sie od popoludnia do rana-troszke inaczej jest gdy sam organizm daje znak-"porod"
a inaczej kiedy medycyna o tym decyduje
ale co to za roznica-zachodzac w ciaze,decydujac sie na dziecko-chyba kazdy jest tego swiadomy.ze dziecko trza urodzic:D




na poczatku "kariery" grudniowkowej cos pisalam o tym-no ale wtedy zostalam posadzona o przewrazliwienie i innne takie:sofunny:

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

dorotaiwiki
czesc dziewczyny no jestem mega zmeczona
Natalka od nocy daje mi popalić dziś cały dzien nie spała,nie wiem chyba ja brzuszek boli ,bo ma twardy kolki raczej nie ma,ale kupki normalne robi,ciagle by przy piersi była i nie wiem co sie dzieje

moj tez by cyckal i cyckal,
a wciagu dnia,a szczegolnie popoludniu to by sie tulal i tulal-mama czy tata wszysko jedno-byleby nie samemu lezec:D


dorotaiwiki
patrycja`81
ja sobie pisze jedna reka,bo druga jest wykorzystywana przez spiacego Benjamina:D


tez tak czasami mam

a powiedz co ty jesz?? ja ciagle głodna chodze wrrr


ja jem normalnie jak zawsze.....no moze jedynie co to staram sie ograniczyc slodycze:lol:
a glodna to i ja jestem:D
ssaki nas wyssysuja:wink:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...