Skocz do zawartości
Forum

Grudnioweczki 2009 :))))


Rekomendowane odpowiedzi

Laski wybaczcie za ten spam. na forum BB kobieta stracila meza 30 lipca zginal w wypadku przy parcy. termin porodu ma na 24 grudnia. klikajac tu raz dziennie pomagamy jej zdobych mebledo pokoju. kobieta zozstala bez niczego. pomozmy jej chociaz w ten sposob. cale BB wlaczylo sie do akcji jesli ktoras z was moze okazac sie dobry serduszkiem bede bardzo sie cieszyc:)

prosze kliknijcie tu raz dziennie:)
TWOJE PUDEŁKO

Odnośnik do komentarza

juz wyjasniam. otoz narzeczony Ani zginal w wypadku. jest w 5 miesiacu ciazy wiec jeszcze nie wiele przygotowywali dla dziecka. jej sie nic nie nalezy po stracie ukochanego i sa problemy z wpisem nazwiska ojca dziecku jak sie urodzi. podobno zwloki byly w strasznym stanie wiec rodzice skremowali go nie zabezieczajac materialu genetycznego. i nie wiadomo czy malutki jak sie urodzi bedzie mial rente po swoim ojcu. mimo wszystko beda kombinowac ale dziecko musi sie najpierw narodzic. Ania zostala bez pieniedzy.. w sumie ona nie prosi o pieniadze tylko o rzeczy jakies po dzieciach kosmetyki i wszytsko co potrzebne przy dziecku witaminki nie witaminki.

akcja z pudelkiem rozwinela sie przez forumowiczki BB. Ania nie ma o niej zielonego pojecia chcemy zrobic jej niespodzianke i jesli wygramy to pieniazki za wygrana 6000zł moze kupic melbe do pokoju dziecka itp ale ze sklepu meblowego VOX.
jak wygramy to Ania sie o wszystkim dowie.
mozna spotkac duzo znienawidzonych ludzi ktorzy wypisuja glupoty. ale o Ani juz nie dlugo bedzie mozna przeczytac na wielu stronach.:)
w kilkanascie godzin od zgloszenia do konkursu uzyskalismy ponad 1000 glosow i pierwsze miejsce. jednak wczoraj bylismy juz na 2. Depcze nam po pietach Kibic Wisły.

tutaj mozesz podcyztac conieco na ten temat :)
Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

dziekuje za zaangazownie. liczy sie kazdy klik. nic nie kosztuje a tyle moze pomóc:)

Tutaj jeszcze mozna poczytac o naszej akcji : Polki potrafią! - Wiadomości24

Odnośnik do komentarza

Daffodill

akcja z pudelkiem rozwinela sie przez forumowiczki BB. Ania nie ma o niej zielonego pojecia chcemy zrobic jej niespodzianke i jesli wygramy to pieniazki za wygrana 6000zł moze kupic melbe do pokoju dziecka itp ale ze sklepu meblowego VOX.

- BON O WARTOŚCI 6000 zł przyznany przez jury konkursu,
- BON O WARTOŚCI 2000 złdla autora zdjęcia, który uzyska największą ilość głosów internautów.

ze strony pudełka....

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

ona nie wie bo teraz nie siedzi na BB... pozatym jedyne co to ma gg wlaczone bo korzysta z neta w heyah i tam sporo danych pakietowych by ja kosztowalo wchodzenie na BB takze nei wie.
no mowilam o 6000tys bo taka jest glowna wygrana te 2000 to juz nas malo interesuje moze ja wygrac ten kibic co jest na 2 miejscu widac ze chlopak tez biedny chory i cos mu sie nalezy.
ale jak bedzie tak bedzie. z porazka tez trzeba godnie sie pogodzic.

Odnośnik do komentarza

panna-em
Ten kibic to raczej tych 2000 tys nie wygra bo to jest nagroda za głosy internautów a najwiecej ich ma Wasze pudełko.....
nagrodę 6000 przyznaje jury!! wiec glosy internautow tutaj chyba znaczenia nie mają....

zresztą niewazne
powodzenia!!!

no tak ale wazne jest nawet jesli wygra te 2000zł zawsze to juz cos.
a reszte czas pokaze.
zawsze to jakas pomoc.

Odnośnik do komentarza

Planujecie juz cos jak to bedziemialo wygladac?

co do Ani i Adasi to zaskoczenie:)
w kazdym razie jeszcze nic pewnego;p chyba lepiej juz jednak czekac do narodzin dziecka z wysylaniem rzeczy bo niepotrzebnie jej wysylac rzeczy ktore sie nie przydadza:)

Odnośnik do komentarza

panna-em
Wszystkiego dobrego dla Julii z okazji kolejnego miesiąca

dziekuje ci bardzo:) a widze ze miedzy naszymy kruszynkami tylko 4 dni roznicy. zapamietam sobie co by moc skladac zyczonka. w ogole jakos tu cicho ostatnio......

a co do roczku masz juz jakies plany?

Odnośnik do komentarza

a gdzie tam....
do grudnia daleko :oczko:

grudzien to dosc hardcorowy miesiac jesli chodzi o wydatki ::):
bo i Mikołaj i Święta i Majki roczek
a ja jeszcze mam chrzesniaka i moj P ma chrzesnice....
P ojciec ma urodziny....
no i sylwester
wiec mysle ze lepiej kupic cos fajnego kazdemu dzieciakowi a Maja uordzinami jeszcze sie nie raz nacieszy
a poki co skrone przyjecie z tortem i picollo dla gosci wystarczy ::):

a jak u was??
jakies plany??

grudniowe mamuski
pisac pisac o planach na grudzien ::):

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

panna-em
a gdzie tam....
do grudnia daleko :oczko:

grudzien to dosc hardcorowy miesiac jesli chodzi o wydatki ::):
bo i Mikołaj i Święta i Majki roczek
a ja jeszcze mam chrzesniaka i moj P ma chrzesnice....
P ojciec ma urodziny....
no i sylwester
wiec mysle ze lepiej kupic cos fajnego kazdemu dzieciakowi a Maja uordzinami jeszcze sie nie raz nacieszy
a poki co skrone przyjecie z tortem i picollo dla gosci wystarczy ::):

a jak u was??
jakies plany??

grudniowe mamuski
pisac pisac o planach na grudzien ::):

fakt u mnie to samo ja mam chrzesniaka maz ma chrzesniaczke... siweta i te inne uroczystosci.. wydatek nieziemski. My planujmey zrobic w siweta roczek Julki.. za jednym zamachem.. w koncu jedzenia na swieta sie tyle szykuje.. torcik zamowimy u sasiada bo piecze pyszne i tanio i w sumie tylko rodzice i nasze rodzenstwo bedzie. i tak moj brat chrzestny i siostra meza chrzestna jest.
Jakies sałatki porobie jeszcze ciasto upieke i wsio. w swieta i tak nikt nie ebdzie myslal tyle o jedzeniu bo jak jest go tyle to nie nie chce sie jesc wiec wyglupiac sie nie bede.
Julka i tak oleje towarzystwo i po czasie pojdzie spaci tak;p;p;p
chcemy jeszcze najpierw wszyscy isc na msze i ksiedzu zaplacic by byla w intensji Julki 1szych urodzinek.

panna-em jaki slodki avatarek;p ale mi sie dzidzia bardziej podobala:)

Odnośnik do komentarza

Daffodill

chcemy jeszcze najpierw wszyscy isc na msze i ksiedzu zaplacic by byla w intensji Julki 1szych urodzinek.

panna-em jaki slodki avatarek;p ale mi sie dzidzia bardziej podobala:)

paranoja!!! płacić za to by sie pomodlic!!!
ale jak kto woli
ja nie musze płacic nikomu (poza ksiedzem czego nie zrobie) by ktos pomodlił sie za Maje
a kazda modlitwa bedzie wysłuchana bez znaczenia czy modli sie ksiądz, siostra, ciotka, babka czy ktos inny!!!

mi tez sie bardziej dzidzia podobała ::):

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

Aguu
Msza to nie jakaś tam zwykła "modlitwa księdza" :)

A co do "płacenia" to znalazłam coś takiego...

a co? ksiadz potrafi sie bardziej modlic niz inny wierzący??

szkoda gadac
temat rzeka

Aguu kazdy ma swoje zdanie
Ty i Dafi bedziecie płacić ksiedzu żeby pomodlił sie za Wasze dzieci
ja nie bo MOJE zdanie jest takie że zadne pieniadze nie wplyną na wysłuchanie modlitw
Ksiedzu trzeba płacić za wszystko
za ślub, za chrzest, za pogrzeb, nawet za modlitwe.....

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

Panna to nie chodzi o to kto się modli, choć może się tak wydawać jeśli ktoś nie zna się za bardzo na tych katolicko-teologicznych sprawach...

Płacenie za sakramenty czy mszę tez wydaje się dla mnie przesadą, trudno racjonalnie to pogodzić - dlatego wkleiłam uzasadnienie jakie znalazłam... Katolik (skoro mówimy o mszy i księżach to najbardziech chyba katolików interesować powinno :D) powinien wiedzieć jak jest i dlaczego - bo nie na tym to wszystko polega żeby ślepo iść jak baranki na rzeź :D

Ach ale wiadomo - religia i polityka to pierwsze tematy do burz więc ja już milczę o tym :)

http://www.par-michal.legnica.opoka.org.pl/adwent.gif

Odnośnik do komentarza

Aguu ale jakie burze..... ja pisze to co ja mysle, a Ty i Daffi piszecie wasze zdanie!

wy bedziecie płacić za msze "roczkowe" i pewnie nie tylko ::): ja nie ::):
płace w sytuacjach kiedy musze!!
jak chrzciny, pogrzeb....

nie raz już sie spotkałam z sytuacją gdzie
przed wejsciem do kancelarii wisiał.....
cennik :lol:
kosciol to supermarket że cenniki sobie wystawiają?? :noooo:

to tyle w temacie ::):

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...