Skocz do zawartości
Forum

Grudnioweczki 2009 :))))


Rekomendowane odpowiedzi

Gość agula7777

Hello:hahaha:
W końcu moge napisać,byłam od rana tak zalatana,że na nic czasu nie miałam:grrrrrr:
Byłam u gina i po badaniach....cóż...nie zostaniecie ciociami-przynajmniej narazie,ale będę nad tym pracowała,hihi.

Patrycja wróciła:lol:,jak tam wypoczynek się udał?
Ana jak czas pozwoli to jutro-a raczej dziś:lol: uderze do fryzjera
Yasmelka mam podobnie jak Ty-nie raz Karola się pręży i nici z cycowania a jak jej butle zrobie o wcina...nie wiem dlaczego?bo też nie jem nic nowego?
Sandra ale Ci przystojniaczek rośnie:love:

Spadam zaraz do łóżeczka,bo chyba już pózno:lol:

Życzę kolorowych snów i zdrówka dla wszystkich mamusiek i dzieciaczków :Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Migotka27
Witam!!!

Przepraszam was kochane ale nie jestem w stnaie was nadrobic z nie dlatego ze mi sie nie chce ale dlatego ze nie mam na to czasu ciagle cos robie jak nie sprzatanie to gotowanie albo zajecia z dzieciakami zakupy ,prasowanie i tak w kłoko.Szczerze powiedziawszy co nieraz cały dzien na nogach jestem i nawet na chwilke nie usiade-ZMECZONA JUZ JESTEM::(:

Byłam u fryzjera i wkoncu obcieto mnie tak jak sobie zyczyłam jetsem zadowolona:36_1_21: wstawie fotki jak zgram na kompa.

:36_1_21:Dzieciaczkom ktore obchodziły swoje kolejne miesiace zycze duzo zdrowka i usmiechu!!!!
Migotka pokaż się jak wyglądasz w nowej fryzurce

patrycja`81
Witam:D

czy jeszcze pamietacie o mnie:lol:

ale nabazgrolilyscie:D ciekawe czy kiedys to nadrobie:D

Pamiętamy pamiętamy...tęskno tu za Tobą było!!!
panna-em
witajcie dziewczyny

Jestem i ja ::):

zaczne jakos od konca ::):
co do fryzur ti ja po fryzjerze średnio zadowolona ale za to P bardziej :lol: ja bym chciala cos w tym stylu co Yas wkleiła ale ciut boje sie takich krótkich włosów no i chyba bym nie miala czasu ich układac.

jesli chodzi o te wpisy "faceci są jak..." to ja podobnie jak Yas :oczko: moj P nie jest taki zły :D czasami mnie wkurzy na maxa ale to chyba jest potrzebne bo takie milusinskie zachowanie to by ie znudzilo jakby bylo non stop :lol:

:sofunny: i tak mnie wkurzyl w weekend ze spakowalam siebie i Majke i poszlam do mamy!! wszystko mi sie skumulowalo w środku i chyba bym wybuchła jakbym zostala ale weekend minął, P przeprosil i narazie jest OK. ale dzis dopiero wtorek :lol: a wrocilam wczoraj wieczorem.

Mikusia czy jesli Majce na powiekach robią sie takie czerwpone kreski to są objawy AZS?? bo tak mi kumpela powiedziala.

My dzis z Majką idziemy do laryngologa, w kwietniu na drugie USG bioder i na szczepienia, w maju do alergologa....ehhhh ile tych lekarzy.

dodam że dalej męcze sie z odciaganiem.... masakra jakas!!

pochwale sie że kupilam Majce kurtke na wiosne:D taką dwa w jednym bo jest z dopinaną bluzą :D no i jestem strasznie ciekawa czy Maja wazy juz 6kg bo ostatnio stanelam z nią na wadze a pozniej sama i wyszlo że wazy 5,9kg wiec dzis jak bede szla do laryngologa to przejde na dziecięcą stronę i ją zwaze. O mojej wadze to nawetnie gadam bo ide w dół jak nie wiem ::(:

Milego dzionka kobitki :smile_move:

Patrycja juz wrocila?? Wygrzana na sloneczku, opalona...... ahhhh jej to dobrze
ja tez chceeeee
Panna a jak się obcięłaś?....a co do facetów naszych...to miłość zawsze zwycięża....raz pod górke raz z górki,tak do w naszych związkach bywa

yasmelka
a u nas od wczoraj ajkaś masakra...od południowego karmienia miśka nie je mojego mleka...tylko dwa razy w nocy i od rana od nowa......płacze aż sie zanosi tak nie chce....pociągnie raz i w ryk....a jak jej w końcu zrobiłam butle to wtryniła bez zmrugnięcia okiem.....rano ją przeczyściło....a teraz znowu trzy karmienia płacz wreszcie teraz dałam jej butle zjadła izasneła...pewnie znowu na 15 minut...no ale ja nic innego niż zwykle nie jadłam nie mam pojęcia co sie stało...

Yasmelka nie wiem co Ci doradzić...może coś faktycznie Marysi nie zasmakowało....moja czasami też tak ma,wygina się i pręży,więc daję spokój i przystawiam ją pózniej,bo czasami ma po prostu ochotę pomarudzić i popłakać ,a jak jej minie to ssie bez problemu
panna-em
ja tylko na chwile.

Zmierzylam małej temperature w uchu i wyszlo 37,6 i tyle samo na czole. Podac jej cos od goraczki?? Marudzi dzis od rana.
gorączka u dzieci powyżej 38,5 dopiero wymaga zbicia....może ząbki jej wychodzą

zosieńka
Hej babeczki ja tylko na chwilkę u nas oki przeprowadzkado teściowej w toku więc odezwę się jak będzie po wszystkim.
Yas Sebuś też się wyginał i darł w niebogłosy ale dlatego że nie zawsze chce tak szybko jeść ja zabieram cyca i czekam jak zachce czasami je co 5 godzin a czasami co 3 jak ma ochotę.
Za to moje cyce zgłupiały i coś mammało pokarmu ale postaram się nie stresować i popić Karmi na mnie działa hihihih.....
My do alergologa idziemy 8 kwietnia.
Co do temperatury Panna to do 38 nie ma dziecko gorączki poczekała bym trochę i też zmierzyła wpupie stara metoda najlepsza.
Jak będę miała trochę czasu to wstawię nowe fotki.
Babeczki ale macie leciutkie kobitki Sebuśjak się z nim ważyła to ma już ponad 7 kg hihihih i rozm.68 klocek mały
Buziaczki dlawszystkich maluków i uciekam bo Sebuś już nie śpi a ja jem obiadek hihih papa

Zosieńka ślicznie Sebastianek rośnie....czekamy na foteczki
sandra1237
cvzesc cioteczki boze jaka jestem chora mam ponad 39 stopni i ledwo na nogach sie wleke...:(
chodze po domu w masce mimo ze nie zblizam sie do malego boje sie zeby zaraz nic nie zlapal
a do tego maly ma cos z oczkami od wczoraj strasznie mu lzawia i ropieja przemywal sola fizjologiczna i rumiankiem ale jak jutro nie przejdzie to musimy do lekarza.. bo moze bedzie trzeba antybiotyk podac jezu masakra jakas...

Sandruś dużo zdróweczka....a gdzie tak Cię dopadło
agula7777
Hello:hahaha:
W końcu moge napisać,byłam od rana tak zalatana,że na nic czasu nie miałam:grrrrrr:
Byłam u gina i po badaniach....cóż...nie zostaniecie ciociami-przynajmniej narazie,ale będę nad tym pracowała,hihi.

Patrycja wróciła:lol:,jak tam wypoczynek się udał?
Ana jak czas pozwoli to jutro-a raczej dziś:lol: uderze do fryzjera
Yasmelka mam podobnie jak Ty-nie raz Karola się pręży i nici z cycowania a jak jej butle zrobie o wcina...nie wiem dlaczego?bo też nie jem nic nowego?
Sandra ale Ci przystojniaczek rośnie:love:

Spadam zaraz do łóżeczka,bo chyba już pózno:lol:

Życzę kolorowych snów i zdrówka dla wszystkich mamusiek i dzieciaczków :Kiss of love:
pokaż się później w nowej fryzurce.....a co do dzidziusia,to widzę,że zawiodłaś się

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9htzkll9el.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ojxe8u69vk2b8jtc.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ojxe8iiky2y17cmo.png http://s2.pierwszezabki.pl/026/0264099b0.png?7172

Odnośnik do komentarza

Witam kochane cioteczki!!!

a ja wczoraj zaganiana i zapracowana ,więc padałam na ryjka i już nie miałam siły zajrzeć:Padnięty:
byłam także wczoraj na kontroli bioderek i całe szczęście jest oki:lol:następna wizyta dopiero jak zacznie chodzić:yipi:
a dziś szczepienie:gasp:ale chyba nici z tego,bo Marika dostała katarek i troszkę zaczęła kaszleć:zaklopotany:kurcze pierwsze jej zachorowanie,ale to chyba mój ją zaraził,bo też chory....zaczyna się zabkowanie i choróbska:wsciekly:

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9htzkll9el.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ojxe8u69vk2b8jtc.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ojxe8iiky2y17cmo.png http://s2.pierwszezabki.pl/026/0264099b0.png?7172

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

Dzień doberek ::):
Witam się z kawusią:kawa:,mieszkanko już prawie posprzątane,dzieci nakarmione..
Teraz czekam aż mój wróci i pojedziemy pochodzić troszke po marketach-musze dziewczynką kupić buciki i może przy okazji mi coś wpadnie w oko:lol:
Jak czas pozwoli,to popołudniu wybiore się do fryzjera-ale znając moje szczęście to się nie wyrobie:lol:

Ana czy jestem zawiedziona?hmm,no może troszke ale z drugiej strony się ciesze,bo będę mogła zrobić to co sobie zaplanowałam:yipi:,a na dzidziusia jeszcze przyjdzie czas:yes:

Zdrówka dla Mariki :))

Miłego dnia :Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

witajcie ciotki tego deszczowego ostatniego marcowego dnia ::): :lol:

no wiec my po wizycie u larygnologa z wcale nie wiekszą wiedzą :Szok: powiedzial ze z jego strony wszystko jest OK i że ta kulka nie ma nic wspolnego z uchem. Zbadał Majce nosek, uszka i zajrzał do pyszczka wkładając drewniany patyk i Maja wtedy udawała że wymiotuje :lol: a jak wyciągnął to powiedziała aaaaaagggguuuuuuuu :lol:
Ta Majkowa temperatura to nie wiem o co chodzi bo wieczorem juz był luz.

Partycja fotki super,..... aż mi sie ciepło zrobiło jak oglądałam Wasze zdjęcia a Benjamin to plażowicz pierwsza klasa :D

Ana zdrówka dla Mariczki

Yasmelka Maja co prawda nie na cycu ale tez ostatnio strajki mi urzadza butelkowe :Szok: i zeby cokolweik zjadła musze z nia stanąć i gapić sie na Kubusia na ścianie :Szok: 2 minuty postoje i siadam bo juz mi rece odpadają :D

właśnie wczoraj po laryngologu przeszlismy na dzieciecą stronę i zważyłam Maje :whistle: waga pokazała 5985g :15_5_17: :yuppi: co prawda to jeszcze nie 6kg ale juz blizej niz dalej :D:D
a rozmiar ciuchow to zakładam jej 62/68 chociaz te drugie na szerokosc to na dwie Majki są :lol: czasami tez ubiore jej jakąś bluzke i wszystko jest ok tylko ciut zadługie rękawy, patrze na metke a tam....74 :dzidzia:

Agula może uda sie mieć "letnie" dzieciątko :D a nie same "śniegowe" hehehe

ciekawe jak tam Wiśnia pewnie imprezuje w Polandii na maxa :8_6_21:

wklejam wam, moze ktorejś sie spodoba ::): Moja Majka to lubi i nawet czasami zasypia przy tym :super: a przy niektorych piosenkach to piszczy i smieje sie w głos :D

BabyPLAYER - BabyRadio.pl Pierwsze Radio Dzieci

miłego dnia ::):

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

hejjjjjjj babbuullkiii:cherli3: ale sie stesknilam narazie was nie mam jak nadrobic ale z czasem hehe mam nadzieje ze wszystko u was i dzieciaczkow dobrze jak sie dobrze nathan grzeczny jakby go niebylo spi je spi i sie smieje rodzinka w szoku ze nie slyszy jak placze podroz byla tez spokojna pogoda taka niby cieplo ale lepiej jak w szwecji wyjezdzalam bylo minus 1 a z proma wysiadlam i 21 stopni poprostu super ale etraz lekko kropi ale cieplo pozdrawiam jesczce sie odezwe buzki dla was

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39814.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39815.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39810.png

17.04.2009-2 piekne kreseczki
22.06.2009-zobaczylismy cie masz juz 72,2mm w 13,4tc
28.07.2009-masz juz 15cm
28.07.2009-USG-SYNEK
19.08.2008-slyszelismy bicie twojego serduszka

Odnośnik do komentarza

Agula no co Ty?? a nie wolałabys takiemu maleństwu zakładać body i skarpetki zamiast kombinezonu na spacer?? bo mi Maja pewnie bedzie wypominała że ją tak pakowałam na spacery :lol: hehehe dlatego kolejne mam nadzieje bedzie takim cieplejszym miesiecznie dzieckiem ::):

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

ja tu o kolejnym dziecku a od beng beng rekami i nogami sie bronie bo strach tylko nie wiem przed czym..... chyba znowu przed bólem bo pierwszy raz po porodzie to bolało jak diabli :Szok:

ide bo Maja sie zabawy domaga :D

a mi coś z nosa leci.....ehhh jak ja sie przeziebie to wszystkich dookoła jak zawsze pozarazam

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

panna-em
Agula no co Ty?? a nie wolałabys takiemu maleństwu zakładać body i skarpetki zamiast kombinezonu na spacer?? bo mi Maja pewnie bedzie wypominała że ją tak pakowałam na spacery :lol: hehehe dlatego kolejne mam nadzieje bedzie takim cieplejszym miesiecznie dzieckiem ::):

Jakos mi się grudzień spodobał:lol:
Ale pewnie co innego zaplanuje a co innego wyjdzie:hahaha::hahaha:zresztą jak zwykle:sofunny:

Co sądziecie o takiej fryzurce?Byłoby mi w takiej dobrze?
Bo może się zdecyduje obciąć kudły-obym nie żałowała

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Witam:D

Wisnia w wikingowni tez sie robi pomalusi cieplo,coprawda do 20 jeszcze daleko ale przynajmnij na plusie:sofunny:

zdrowka dla Mariki:usmiech:

a starsza Marika od czego ma kupki nieteges:D
ja narazie czekam bo nawet nie wiem co mam skreslic z listy,zielono wciaz,ale ilosciowo znow sie zmniejsza


Panna nie boj sie:D
ja przed wyjazdem sie balam,ze spirala mi sie poprzesuwala,a ona sie wtedy niedopasowala-ale moj domowy prywatny lekarz wszystko naprawil:D

a trzecie dziecie to ja bym chciala majowe:D tak co trzy miesiace:sofunny:maj sierpien listopad:D
poki co mezu nawet za cztery piec lat nie mysli o trzecim,ale moja w tym glowa,zeby zmienil zdanie:lol:

fryzura spoko
taka sama sobie wybralam,jak z Emi bylam w ciazy,tez z dluzszej czupryny zcinalam
ale ze mialam grzywe przed zcieciem,to fryzura sie lekko roznila z tej ze zdjecia



teraz znow mysle o grzywie,ale poki co na mysleniu sie konczy:D

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

yasmelka
a ja dzisiaj ide na usg piersi i boje sie jak szlag.....słabo mi sie robi na samą myśli i już wiem że jak sie położe na tą sofe to ciśnienie 200x200....mam stresa strasznego...

Wszystko będzie ok:yipi:innej opcji nie ma:yes:

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

yasmelka
patrycja ściągnełam cie...heh

podgladáczem jestem:sofunny:
teraz mam chwile na pisanie
Ben spi,pociagnal cyca i zasnal znow
Emilia tez poszla kimac:D
ja juz rozpakowana,pranie sie pierze,ale sterta jeszcze jest
no a najlepsze jest to,ze dostawa proszku bedzie dopiero jak mezu wrozci z roboty
bo ja pancia sprzatam dzis:D
obiadu dzis nie robie-bunt a co:lol:
Emilia dostanie sloika,zostal "zapasowy" z wakacji



yasmelka
a ja dzisiaj ide na usg piersi i boje sie jak szlag.....słabo mi sie robi na samą myśli i już wiem że jak sie położe na tą sofe to ciśnienie 200x200....mam stresa strasznego...

Powodzenia:usmiech:



noi jednak Ben zmienil plany
w nosie ma spanie

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

yasmelka
agula fajnie......a te worki to rozumiem brak szafy...hihhi...mamy taki sam nawilzacz....a to pietrowe łóżeczko to na dole tez ma łóżko? ładne kolorki masz w mieszkanku...a jak kuchnia? i kominek?

reszte zdjec potem,bo zaraz sama spadam na zakupy:yipi:
Pietrowe łożko na dole ma łóżko:lol:,a kuchnie potem rzuce:yes:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...