Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Buziaczki dla Jagodzi !!! Życzonka 1 kwietnia ;)

Dziewczyny ja chętnie się umówię na kulki w weekend !!! I na spacer i na wszystko !!! Mam teraz ogromną chęć wypuszczania się gdziekolwiek.

A ogólnie to szukam kompana na Lejdis, jeszcze nie obejrzałam ...

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

hejka

w koncu jakaś ładna pogoda!
Urodzinki miłe. jednak w przeddzień coś zjadłam i miałam straszne samopoczucie wczoraj. ale juz jest OK.
jestem zła na Piotra, bo nie zrobił zadnego zdjęcia przy torcie :Wściekły:

Kasia Super ze juz takie dokładne plany na dzidzię!

ja bede robić wszystko zeby urodzić na wiosnę. Juz teraz nie wyobrażam sobie drugiej zimy w domku z maluszkiem :Szok:

papa popiszę potem!

Odnośnik do komentarza

Mam teraz ogromną chęć wypuszczania się gdziekolwiek.
fiu fiu
Atenko my zdrowi więc może skorzystajmy z okazji i wybierzmy się na kulki z babeczkami...
jeśli w kulki to jakieś małe, bo moje szałaputy muszę mieć na oku, nawet bardziej bym preferowała spaccerek, żeby mogły się wyszaleć...

co do opiekunki, niestety już było fajnie i znalazła robotę, muszę szukać kolejnej wrrrr...

Odnośnik do komentarza

witam i ja .Nasz dom powoli w szpital sie zamienia ,najpierw duzy ,pozniej mlody teraz ja chodze zakatarzona i męczy mnie kaszel ,ale wczoraj najadłam sie czosnku miodu i dzis troche lepiej ,ale i tak sobote i niedziele siedze w domu i sie kuruje .Do Adasia przyjdzie moj chrzesniak i sie nim zajmie,junior uwielbia go bede mogła sie połozyc na troche

Zycze milej sobotki icałuski dla was wszystkich!!!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

Gosia kurcze duzo zdrówka
Dagles szkoda fotek, może były robione bez lampy, wtedy niestety taki efekt :(

Kurka na Lelewela to nigdy w kulkach nie byłam, dużo tam miejsca? Mi chodzi o to, żebym dziewczyn z oczu nie straciła jak się rozpierzchną ;) bo niestety w Norbelino to nerwicy na k dostaję :) nie dosyć, że biegną w innych kierunkach to jeszcze mnóstwo dużych dzieciaków, które tratują maluchy i nie patrzą na nic...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny na Lelewela nie jest dużo atrakcji ale właśnie do ogarnięcie i super miejsce dla najmłodszych.Ja prawdopodobnie biorę tylko Oliwie więc spokojnie mogę zająć się starszyzną. Mam nadzieje,że sie spotkamy.Fajnie,e będzie nas więcej:)
A KIM przybędzie???Dajcie jej znać>

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

galopek
Dziewczyny na Lelewela nie jest dużo atrakcji ale właśnie do ogarnięcie i super miejsce dla najmłodszych.Ja prawdopodobnie biorę tylko Oliwie więc spokojnie mogę zająć się starszyzną. Mam nadzieje,że sie spotkamy.Fajnie,e będzie nas więcej:)
A KIM przybędzie???Dajcie jej znać>

na 99% przybede:Święto::Święto::Święto:
ale z moim M, cobym mogla troche pogadac:Oczko:
dziewczyny w razie czego sie spoźnie, zalezy o ktorej panna wstanie i musze cos jej dac jesc, no i 25 minut z Polic...:Śmiech:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

hej no ja najpóźniej sie zjawilam w domciu:Śmiech:
młoda padnieta na maxa, nie chciala mi w domu z rak schodzic, chociaz slysze ze szaleje w kąpieli:Oczko:
jedzenie nadrobila w aucie: kotlecik w jednej a buła w drugiej łapce, hihihi
ja mysle jak Madzia, ze z maluchami to sie nie nagadamy, trzeba sie zmowic w wieczorowej porze a M zostawic z dziecmi w domu:Spoko::Oczko:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...