Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Ann, Galopek Duzo zdrówka dla Waszych pociech!!!!

Magda Piękna praca!! Ile czasu zajeło Ci jej wykonanie??

Uwaga Galopek pisze mega posta ....
aaa to juz wiem skąd u mnie polski i histoia!!!! :Oczko::Oczko::Oczko:

byliśmy dzis u lekarki, Jagoda wazy 9,5 kg :Śmiech: (więc chusta jakby odpada :Oczko:)
Spacerek był boski!! w końcu nie zmarzłam!!! :Śmiech::Śmiech::Śmiech:
Lekarka mówiła, ze teraz brzydkie zapalenia płuc są u jej pacjentów :Płacz:

Gosia Mozesz się dowiedziec (jeśli to mozliwe) czy któryś z Waszych dostawców ma w miarę ekologiczne mięso? Lub produkowane tradycyjnie?
Jagoda je na razie mięso słoiczkowe...

Kasia jak u Was?

Odnośnik do komentarza

hej hej

U nas miał być całkiem inny weekend, wyszedł inny...dziś mąż ma niespodziankę dla mnie i dzieci...no ciekawe o co chodzi...jestem strasznie ciekawska i ciężko mi wytrzymać
Wczoraj załapałam jakiegoś głupiego doła, nie wiadomo dlaczego i skąd...takie babskie humory...wieczorem wzięłam się za siebie i zrobiłam pyszną kolacyję z sałatek przy świecach i zaprosiliśmy sąsiadów...tych nadzwyczajnych, kochanych sąsiadów, mięcho faszerowane na dziś i małe porządki....i po sobocie

galopku mam nadzieje ze ta niespodzianka bardzo Wam sie podobała!! w ogole takie rodzinne wypady sa bardzo fajne:Śmiech: my jestesmy narazie bardzo zapracowani wiec nie bardzo mamy checi na jakies wyjscia bo z Polic to zajmuje dosc duzo czasu, a tego mamy niewiele, póki co zimujemy w domowych pieleszach:Oczko:
ja tez mam troche wolnego w ferie, niestety tylko ja, M pracowity bedzie, wiec nigdzie sie z domu nie ruszam, nadrobie troche neta, moze ksiazki czy filmy:Oczko:
co do przyjaźni...mialam kiedys wspaniałą przyjaciółke...niedawno wyjechala do hiszpanii, ale kontakt zerwal sie juz na studiach: inne kierunki, nowi znajomi, ja sie przeprowadzilam, wiec ona miala do mnie nie po drodze, a wiadomo ze do tanga trzeba dwojga i chyba na 4 roku sie rozmylo...a szkoda!!potem juz nikomu nie dalam wstepu do mojego serca, hihihi, chociaz mam swietne stosunki z wlasną starsza siostra a ze widzimy sie prawie codziennie w pracy, wiec gledzimy co chwila:Oczko:
i na koniec jeszcze dodam ze trzeba dbac o to co sie ma, bo zwykle załujemy tego jak juz nie ma...Twoje psiapsiólki moga sie cieszyc ze maja taką przyjaciółke jak Ty:Spoko:

MAdzia bardzo ładne foteczki i super scrapik!!!! a lanie za zarwane nocki, hihihi, no chyba ze masz wolne na drugi dzien:Spoko:
Kubuś przeuroczy, a ty śliczna w tych brązach, moich ulubionych zreszta:Śmiech:
Z siurkami mialas niezła przygodę, tylko pozazdrościc ze tak gładko Wam idzie, a czasem sie zdarzy mokre przescieradełko tez, przeciez dopiero sie uczycie. w kazdym razie brawa dla Kubusia!!
A jak w pracy?? poprawiło sie co nieco??

Ula
nakręciłaś dupką za mnie też?? ale masz fajnie ze sobie pochodzisz:Śmiech: ja narazie zimuje w domu...a pogoda faktycznie śliczna, wczoraj w koncu bylismy na wspolnym z M spacerku, potem mała pospała prawie 3 godzinki wiec nadrobilismy stracone chwile w tygodniu:Oczko: musze pochwalic M ze bez problemu ma semestr do przodu:Oczko:

Atena i wiadomo co z pracą?? a z dojazdami z Nowogardu mialas naprawde kawał:Szok: do Polic to juz pikuś, hihihi, mi było gorzej jak jeszcze karmilam, czasem lecialam do malutkiej Ninki na gwałt, wiec wtedy bylo to bardzo uciążliwe, teraz juz jest większa wiec nie jest tak źle, ale zawsze chcialam pracowac na tyle blisko domu zeby móc nawet piechotą przeleciec...narazie mi nie jest to dane:Oczko:

Ann Tobie kochana to życze mnóstwo zdrowia, bo naprawde choróbska sie Was trzymają...

A ja w piatek mialam przyjemność trzymać miesięczną dziewusię!! Urodzila sie 25 grudnia, wazy juz 5 kg, ale chcialam napisac o swoich emocjonalnych doznaniach...normalnie obudziły sie we mnie jakies znajome instynkty:Oczko: normalnie mówie do M ze chce drugą dzidzie:Śmiech: widze ze on tez jest na tak, ale jednak odłożymy starania na nastepny rok. Nawet nie sądzilam ze takie naturalne odruchy mogą mnie przesladowac, hihihi, ciagle łapię sie na tym ze mysle o tej malenkiej istocie, chyba mnie wzięło:Oczko:

galopek fajnie przeczytac ze film Ci sie podobal!! ja tez chce zobaczyc Lejdis, postanowilam ze wyciągam M w ten weekend:Spoko:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

zawsze chcialam pracowac na tyle blisko domu zeby móc nawet piechotą przeleciec...narazie mi nie jest to dane
też bym tak chciała, mi chyba nigdy nie bedzie to dane, chociaż moja mama tak ma ;)
wiadomo co z pracą??

no właśnie nie wiadomo, sama czekam jak na szpilkach, pewnie po zawodach, cóż...można się trochę połudzić, tak czy inaczej, wolałabym już wiedzieć
normalnie mówie do M ze chce drugą dzidzie widze ze on tez jest na tak
:)

ja dzisiaj byłam na szczepieniu z Milką, dopiero się doczłapałyśmy ;)waży 11,6 kg, biedulka płakała okropnie ;( nawet nunu pani zrobiła, a jak przyjechałyśmy do domku to się skarżyła, ze Pani be i tu ała biła ooo!" i kazała tatusiowi nuzię całować :sofunny: małe znaczenie ma fakt, że w zupełnie innym miejscu niż wkłucie, ale co tam...tatuś całował :)

Odnośnik do komentarza

atena moja waży podobnie, tzn w ciuchach 12,5:Oczko: a na co szczepiłaś, MMR??

kazała tatusiowi nuzię całować małe znaczenie ma fakt, że w zupełnie innym miejscu niż wkłucie, ale co tam...tatuś całował

hihihi, fajnie musialo to wyglądac:Śmiech:

nas czeka kolejna dawka nie pamietam czego:Oczko: i bedziemy szły na koniec lutego:Płacz:
za prace trzymam kciukasy!!! galopkowi pomagają, Tobie też muszą:Spoko:

a ja w pracy mam teraz mnóstwo pracy i to nie związanej z moją działką, wrrr, pomagam szefowej uporac sie ze sprawami nfz-u wiec schodzi na tym dużo czasu, a moja praca leży odłogiem i czeka na lepsze czasy, hihih

a wiecie co sie dzieje z GIENIUSIĄ????????????????????
po świetach przestala pisac.....

A reszta gdzie sie podziewa???????

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Hejka!

Daglesiątko

Cytat:
Uwaga Galopek pisze mega posta ....
aaa to juz wiem skąd u mnie polski i histoia!!!!

...hehe, do tej pory mam sentyment do pisania tradycyjnych listów...ale przedostatnim postem Kim też nadawałaby się na humanistkę :Oczko:

Ja tez proszę o kciuki a by mała nie załapała teraz tego zapalenia gardła od Oliwii, do tego w nocy obudziła się z mega zaropiałymi oczami więc śliczna pogoda a my kisimy w domu, a moglibyśmy pojechać sobie na spacerkowanie na Głębokie:Płacz: Mimo to dzięki za zdrówko od wspaniałych forumowych cioteczek :)

Gieniusia pewnie zbadała teren i poleciała na swoje tradycyjne fora :)

Atenko...tradycyjnie, tylko całusy tatusia pomagają...ach te córki tatusiów :)

Kim ciężkie to do zjezdżanie ale wolę te Police niż jakbym miała na Słoneczne śmigac w godzinach szczytu:Śmiech:Kim zabieraj się za tą drugą dzidzię...nie wiem dlaczego ale uwielbiam jak kobiety zachodzą w ciąże i rodzą...zawsze mnie to napawa optymizmem.
...a co do przyjaźni...kiepska i wymagająca ze mnie przyjaciółka...heheh ale miło,że tak piszesz:)
Koniecznie idźcie z mężem się rozerwać do kina. Ja nabrałam ochoty na teatr ale nic ciekawego nie ma akurat :(

Widzę,że u innych również te przyjaźnie się porozjeżdżały a na odległość to nie to samo prawda?

Gosiu podpinam sie o zapytanie Dagles z tym mięskiem.Daj znać w wolnej chwili.

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego najlepszego dla SweetHope z okazji 29 urodzin!!!!!!!!!!!
Daj znać jak po usg!

Mi tez się marzy druga dzidzia!!! Zazdroszczę Magdzie ze juz działa!!!! :Śmiech::Śmiech:

Kasia
Gratulacje dla M za sesję!! Ciężko było????
Pokręciłam i za Ciebie bo zajęcia są intensywne!!! :Spoko:
a kruszynka jak ma na imię? Ja się nie mogę doczekać odwiedzin u Alicji z 29 grudnia!!!! Moze bede mogla potrzymać :Śmiech: Fajnie ze oboje chcecie drugiego dzidziola!!! :Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Galopku co do Twojego przedmiotu... widzisz jakoś Hipp nie dał mi do myslenia... :Nieśmiały:
Zdrówka dla dziewczynek!!!

Odnośnik do komentarza

Sweethope
dziekuje galopku http://img249.imageshack.us/img249/8128/ciachooa0.gif na poczestunek :Śmiech:


sweethope
wszystkiego najlepszego, wymarzonego!! dużo miłości i uśmiechu na codzień:Święto:

galopek ja humanistka, eeeee, chyba tylko na forum, hihihi, dziekuje za polcenie filmowe:Oczko: musimy sie rozerwac bo ten semestr był cieżki:Padnięty: zreszta M mi wyjeżdza jutro do W-wy, wraca dopiero w piatek o 23, teraz tez jeszcze go nie ma, wiec naprawde przyda sie troche pobyc razem:Spoko:
oczywiscie trzymam kciuki za dziewczynki, coby szybciutko do zdrówka wróciły!!
czemu kiepska psiapsióła z Ciebie??:Oczko: refleksje mialas ostatnio jak najbardziej właściwe:Oczko:
co do Polic...całe 27 lat mieszkalam w szczecinie!! ale szukając mieszkania wolalam Police niz prawobrzeze (chociaz to jeszcze szczecin), kiedy tam nie jedziesz jest masakra:Rozgniewany:

Ula czy było trudno?? moze i tak ale m wziął sie za robote i zwolnili go z 2 egz:Śmiech: w kazdym razie wzial sobie za duzo na glowe i teraz pęka mu w szwach:Oczko:
co do dzidzi to zawsze chcielismy dwójeczke ale wiedzac co nas czeka. a raczej mnie, wole poczekac jeszcze roczek:Spoko:
a nawet nie wiedzialam ze Madzia juz działa????????????:Spoko:

Atena dziekuje za odp!! a jak Milka znosi okres po szczepieniu??

Ide małą położyc, eMa jeszcze nie ma!!!!!

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

...jak mowa o Madzix to ja też nie wiedziałam, tym bardziej,że jak siedzę cichaczem całą noc na ich balkonie to są bardzo grzeczni:Oczko:

Dziewczyny ja za dużo na necie siedzę więc od jutra odwyk....nie wiem czy w ogóle odpalę kompa...a jak odpalę to tylko na 30min. do kawy...to moje postanowienie na środę...tylko na środę, bo moja silna wola jakaś klapnięta i do czwartku może nie wytrzymać :Śmiech:

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

hejka

Galopku od forum to juz dawno jestem uzależniona :Oczko::Oczko::Oczko: Ale akurat tego nie zmieniam, bo jest pozyteczne!!! :Śmiech:

Magda Bardzo fajne prace!!!!!

Kasia No to się mąż postarał!!! Tym bardziej zasłużone gratulacje!!!!
Ja tez zawsze chciałam 2 :Spoko:
Tez nie wiem co z tym poddaszem, bo na 2 pokojach w tym jeden przechodni z otwartą kuchnią to cięzko by było... :Płacz: Moze uda się wyremontować to poddasze, ale to masa kasiory potrzeba :Płacz:

Odnośnik do komentarza

Madzix śliczny aniołek z Kubusia...jak on się zmienił i jak na tym zdjęciu pysiak :) super pracki!!!

Ja chwilkę przy kawie i na dziś dosyć, może wieczorem zaglądnę.
Ja odliczam dni do piątku i trzymam kciuki aby Maja była zdrowa przez ferie, to może dziewczyny mi nabiorą sił przez ten okres wolny...tylko żeby mojemu małżowi udało wywinąć się z poligonu...a są szanse, to wtedy będę mega szczęśliwa.

Dziewczyny, może w ferie jakieś spotkanko na kulkach zorganizujemy z dziećmi...kto ma wolne w tym okresie?Albo KFC tam jest darmowy taki basen z kulkami i zjeżdżalnią a obok stoliczki do kawkowania i żarełka?

P.S. Pyszne kawki serwujecie laski...

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

hey własnie wrociłam z ostatków u siostry!!!!!!!

urządzilismy sobie rodzinne spotkanie i przy festiwalu karaoke troche gardło zdarłam:Śmiech:

SWEETKOspóznione lecz szczere życzonka

Nie możemy Ci posłać żywych róż kwitnących, posyłamy Ci tylko kilka słów gorących. Życzymy Ci szczęścia, wiele radości, stu lat życia i pomyślnej przyszłości. Niech los z oczu jednej łzy nie wyciśnie i niech Ci się w życiu układa pomyślnie.

Madziu piekne prace tworzysz a model cudny

Dagles my mamy mieso wieprzowe od rolnikow supywane ,a drob zwłasnych ferm

galopku tego szczescia o ktorym piszesz zycze z całego serducha

atenko jak mała po szczepieniu jak nocka????

kim jak Was wzieło to działajcie!!!!!!!!!!!!!Powodzenia!!!!

co do przyjazni MAJA NAJLEPSZA PRZYJACIóLKA JEST MOJA SIOSTRA TAK BYłO ,JEST I BEDZIE AMEN
:Śmiech::Oczko:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

witaj Gosia!!!!
i jak się wybawiłaś na ostatkach u siostry???????

szkoda ze nie mieszkam na Bukowym tobym u Ciebie kupowała :Śmiech:
ja mam blisko rynek Pogodno, pare sklepów miesnych, ale nie mam pojecia które mieso moge dać Jagodzie.... sama bym wolała takie eko, bo w tej chwili jak coś robię to najpierw obgotowuję :/ a to juz cześć smaku traci....

Odnośnik do komentarza

Dagles
witaj Gosia!!!!
i jak się wybawiłaś na ostatkach u siostry???????

szkoda ze nie mieszkam na Bukowym tobym u Ciebie kupowała :Śmiech:
ja mam blisko rynek Pogodno, pare sklepów miesnych, ale nie mam pojecia które mieso moge dać Jagodzie.... sama bym wolała takie eko, bo w tej chwili jak coś robię to najpierw obgotowuję :/ a to juz cześć smaku traci....

KUPUJ młodej indyka bardzo delikatne miesko mozesz je przemielic i zrobic pulpeciki w sosiku np koperkowym Juniorek uwielbia , co do sklepow ekologicznych nie mam przekonania tylko ceny sa eko

na ostatkach u siostry było super ,szkoda ze jej małzenstwo sie rozpadło Wszyscy bolejemy ale Zycie pisze rozne scenariusze a my musimy zyc dalej

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...