Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

serdeczności Jagódko
Galopek w domu zawsze jest tona rzeczy do zrobienia, ale dla zdrowia psychicznego trzeba móc się od tego oderwać

A u nas ja juz lepiej, Uliska dzis osluchana - czysta, gardlo tez, jakis wirus objawia sie tylko goraczka i mija, oby to bylo to, w poniedzialek jeszcze zrobimy badanie moczu na cito. Oczy B bedziemy leczyc jeszcze przez luty, ale on sam dzielny bo panuje tu nad calym domem od wtorku bedac z nami w domu a nie w pracy. Szymula zas najzdrowszy i niech tak zostanie. Pogoda dobija (teraz cala trojka spi) ale aby do wiosny

Odnośnik do komentarza

bo dojazdy sa meczące...

Kim no nie gadaj, że meczace hehehe przez 6lat dojeżdżałam do pracy do Szczecina z Nowogardu, jak jeszcze busy nie jeździły to autobusem, albo pociągiem z przesiadką w Goleniowie, dziennie w obie strony 2-2,5h więc nie mówić mi proszę, ze 0,5h to jest meczące :)
czy ja wiem czy dużo, nam wychodzi to 4.20 za h, jak wołały 8-10 zł za h to cieszyłam się z tego co mam
no, tak, tyle, ze ja patrzę pod tym kątem, ze mi będzie dwójki pilnowała

Odnośnik do komentarza

witajcie moje kochane !!!!!!!

cosik mnie bierze ,gardło,uszy i głowa MNie bolą ,zrobiłam zakupy i zaraz jak obiad przyszykuje hop do wyrka.Mam wolne az do poniedziałkowego popołudnia:Śmiech::Śmiech:,a 04.03 ruszamy z tym nowym sklepem i znowu moj urlop pojdzie w sina dal bede negocjowala z prezesowa zeby mi za ten zaległy zapłaciła ,bo teraz nie zostawie nowych sdziewczyn samych

http://img15.glitterfy.com/33/glitterfy045542T288D31.gif

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

Witajcie KOBIAłKI!
ja niestety z jakimś mega dołem..chyba@ się zbliża wielkimi krokami.Miałam tyle energii na weekend i oklapłam o poranku.
Wczoraj zaliczyłam lejdis i nie będę wychwalać,abyście później nie były rozczarowane. Dla mnie super spędzone godzinki w kinie.Mimo to wyszłam pełnych myśli, wspomnień i nawet łez...ale o tym napisze wieczorkiem...mam wielki wywód w głowie ....
Dziewczyny Wam zdrówka a ja trzymam za mojego mężula kciuki aby ze mna dziśnie zwariował.
Ann, Madzix zdrówka oczywiście!!!

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

atena
no laski troszku popisałyście :)
Byłam dzisiaj z Nikunią na wiewiórach, chcę jeszcze na Rezerwat sama, ale nie mam kiedy wrrr

no nic ide dalej sprzątac, w końcu jutro niedziela, niech ta chata jakoś wygląda, mimo zaplamionego wypoczynku i pomazanych ołówkiem ścian nie ? :sofunny:

kochana moj junior pomazał dlugopisem ramy od okien plastikowych i za nic na świecie zejsc nie chce,

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...