Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

u Nas wsio na prąd, i też przed 20 właczyli wrrr co za dzień

co do opiekunki wielka klapa, jeszcze jesteśmy skazali na dobrą wolę obecnej, na szczęście dobra z niej babeczka....przyszła dzisiaj i ma byc jutro, a na jutro dodatkowon "nawiedzoną" zwerbowaliśmy, tzn. babka niby ok, ale "za spokojna" i z Matką Boską w klapie jak Wałęsa no cóż, sprawdzimy ją, wyjścia nie mamy

Odnośnik do komentarza

Ula mi sie chyba lepiej chodzi po mniejszych galeriach chociaz lubie reserved i orsay:Spoko: a czemu tatus ma nie zostac z córcią:Oczko: to dawajcie drugie imię zebym mogla juz zamówic szatke:Śmiech: ta knajpa jest super!!! sama nie bylam ale moja siostra kilka razy jadla juz obiadki - b.dobre:Oczko:
jakas kicha z tym prądem:Szok: troche sniegu i taki action - a co maja powiedziec na poludniu Polski gdzie przez wiekszosc zimy pada snieg???

Atena dobrze ze ta obecna jest taka wyrozumiala!! a moze ta z Bozią w klapie bedzie w porzadku, a przy Twoich dziewczynach na pewno sie rozkreci:Oczko:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Kim wiesz ja tam nawet nie patrzyłam co ona w klapie miała, mówiła całkiem do rzeczy, ale...no pewne sprawy mi nie pasują, taka ... jak by to nazwać...jak nauczyciel 20 lat temu, wymagający i ciężko go zadowolić, a ja nie chciałabym aby dziewczynki strofowała o wszystko, to są dzieci, wiadomo, ze są rzeczy zabronione i nie ma na to siły, ale mam wrazenie, ze będzie tłumiła entuzjazm do czegokolwiek, a tego bym nie chciała :( tymczasem sytuacja jest taka, że wyjścia nie mamy ;(

Odnośnik do komentarza

jakas kicha z tym prądem troche sniegu i taki action - a co maja powiedziec na poludniu Polski gdzie przez wiekszosc zimy pada snieg???

ale tu raczej nie chodziło o ilość tego śniegu tylko jakość...bo był bardzo lepki i okropnie ciężki, jak leciał z drzew przy podmuchu to bałam się, że szyba w aucie pójdzie, a maluchem nie jeżdżę przecież...

Odnośnik do komentarza

Cześc Ciotki.
Masakra to mało powiedziane, co się dziś działo. U mnie wszystko na prąd włącznie z ogrzewaniem!!! Włączyli 19.10 a net i kablówke przed chwilą...
W nocy się obudziłam i bardzo się bałam, nie wiedziałam co się dzieje, że prądu nie ma i spadający śnieg z dachu stasznie dudnił, nie wiedziałam, ze to spadając śnieg, słychac było tylko huki, mysląłam, że to jakiś zamach :( Zmęczona jestem tym dniem. Wiecie jak grzałam wodę na mleko? W słoiczku na świeczce ;/

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Magda oj to byłaś dziś w o wiele gorszej sytuacji!!!! :Zakręcony:
Jagódka na piersi, więc mleko ciepłe, ale normalny obiadek tez dostała, potem kolacje (duzy słoik gerbera). My ugotowałyśmy sobie rosoła, kawkowałyśmy cały dzień! Gdyby nie brak informacji to byłoby nawet miło! ale myslami byłam przy tych z kuchenką elektryczną :Smutny: ani nagrzać, ani ugotować! Tragedia po prostu! :Zakręcony::Zakręcony::Zakręcony:
Jak długo podgrzewałaś na tej świeczce??????
Mnie z kolei obudziła cisza... (bo mieszkam przy torach kolejowych :Padnięty:)

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
U nas jakaś masakra dzisiaj a jak prąd włączyli to 1,5 godziny gadałam z rodzina i przyjaciółmi, bo podobno tak nagłośnili ten nasz kataklizm w mediach,że się o nas bardzo martwili.
Ja oczywiście jadąc do pracy nie wiedziałam co i jak dopiero w drodze z radia, przedszkole zamknięte ale czułam coś nosem i po odwiezieniu Oliwii do domu do niani,która była z Maja w domku pojechałam do szkoły i co...dupa.Szkoły w Sz-nie poodwoływały zajęcia, moja pani dyrektor nie widziała takiej potrzeby, wchodzę do szkoły a tam woźna z dzwonkiem "ręcznym" biega po szkole...masakra....młodzież rozgoryczona...znowu pokazała baba klasę...bleeeee, jeszcze aby udowodnić swoja racje wchodziła na lekcje z termometrem pokojowym mierzyć temp. w klasach:duren:...stweirdziła,że do 15 stopni zajęcia maja prawo sie odbyć ...wrrrr

Ja po kilku godzinach pojechałam do znajomych pogościć sie w kuchni i parówy załadowałam w termos, zupę i wodę więc z trzema termosami jechałam do domu...bo u mnie wszystko na prąd :(jak jechałam do Polic też z sercem w gardle, jak patrzyłam na te pochylone od ciężaru śniegu nade mną te drzewa to...brrr...nawet nikt by nie mógł zawiadomić pomocy...

Atenko współczuję cholera z tymi niańkami.Nie dość,że to strach,że obcego zostawiasz w domu to jeszcze problem aby ktoś zechciał.Moja w sumie dużo nie bierze i staram sie dbać o nią bardzo...oby do czerwca.Popytam jej, a nóż jakaś dziewczyna szuka pracy.A na jutro trzymam kciuki za new nianie :)

Gosiu, ja wiem,że to mało prawdopodobne ale dziś natknęłam sie na ogłoszenie,że ktoś znalazł sympatycznego kundelka...a nóż widelec....jak ten Twój wyglądał psiak?A może już jest w domku?

Pozdrawiam!

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Zapomniałam sie pochwalić...nasza Maja zaczyna sama tuptać i odczuwa z tego wielką radochę:Święto:...a już zaczynałam się martwic jej nóżkami,bo dość dziwnie je stawia,ale i tak pewnie do ortopedy sie wybierzemy.

Madzix a jak komisja? Kiedy i czy dowiedziałaś się czegoś co Cię uspokoiło?I jak Ci tam bez Gada czyt. ukochanego męża ;)?

Przypomniałam sobie jeszcze,że pytałyście o zakupy...mnie zakupy nie cieszą,bo nic na mnie nie ma fajnego...zmobilizowały mnie jedynie do odchudzania....małymi kroczkami ale muszę....

Madzix z tym podgrzewaniem nad świeczką...genialny pomysł...:brawo:

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Dagles...piękne fotki z urodzinek!!!Jagodzia jaka już duża!!! Ja jednak postanowiłam 3 dziecko odłożyć na później albo wcale, ale jak koleżanki my przysyłają fotki swoich maluchów, albo patrzę na Majutka, jaka ona śmiechota to mam w dup... wszelkie racjonalne myślenie...sama nie wiem co robić...hmm...szkoda,że nie ma wśród nas mam 3 dzieci,może by mnie przekonała:Oczko:

...to chyba tyle...zmykam,bo Madzix mnie pogania,że miałam już dawno iść do łózka;):Śmiech:

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

galopek
Witajcie!

Gosiu, ja wiem,że to mało prawdopodobne ale dziś natknęłam sie na ogłoszenie,że ktoś znalazł sympatycznego kundelka...a nóż widelec....jak ten Twój wyglądał psiak?A może już jest w domku?

Pozdrawiam!

Kropki nie ma a gdzie to ogłoszenie?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

a propo's nianiek, kolejna nie przyszła na spotkanie, jutro następna, a nasza na szczęście obiecała, ze do końca tyg. zostanie, nie pytajcie co potem....

żeby było śmieszniej to wczoraj strasznie zmarzłam i dzisiaj zdycham, gardła nie czuję, kierownik się nabijał, że pochlałam, żeby się zagrzac, najgorsze, że Milka ma gila do pasas, całą noc marudziła a dzisiaj kaszle, dałam jej krople do nosa, poinhalowałam i modlę sie, żeby przeszło...

buziaki laski!

Gosia oby psiak się znalazł

Odnośnik do komentarza

Gosiu specjalnie dziś wysłałam męża po wino do sklepu gdzie widziałam to ogłoszenie aby sprawdził je dokładnie .Napisane było,że znaleziono kundelka 1,5 rocznego, taki szorstkowłosy więc to nie Twoja sunia....:(

Sweetko to we dwie czekamy na koniec czerwca ...hehehe

W mojej drugiej szkole gdzie dziś miałam zajęcia lekcje skrócone.O 12 już byłam w pizzerii na kawce z koleżanka a potem poszłyśmy na lumkpi...rety...dwie siaty wyniosłam...super fatałaszki dla całej rodzinki :)...ale na kolacje tylko pekinka,marchewka i czerwona herbatka....muszę wreszcie schudnąć!!!!

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

galopek
Gosiu specjalnie dziś wysłałam męża po wino do sklepu gdzie widziałam to ogłoszenie aby sprawdził je dokładnie .Napisane było,że znaleziono kundelka 1,5 rocznego, taki szorstkowłosy więc to nie Twoja sunia....:(

Sweetko to we dwie czekamy na koniec czerwca ...hehehe

W mojej drugiej szkole gdzie dziś miałam zajęcia lekcje skrócone.O 12 już byłam w pizzerii na kawce z koleżanka a potem poszłyśmy na lumkpi...rety...dwie siaty wyniosłam...super fatałaszki dla całej rodzinki :)...ale na kolacje tylko pekinka,marchewka i czerwona herbatka....muszę wreszcie schudnąć!!!!

galopku dzieki i smacznego winiunia .ja tez musze sie odchudzic tylko wciaz mi brak samozaparcia.buziaczki i pozdrowienia dla Ciebie i podziekowania dla meza ze poszedł ipo wino:Psoty:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

czesc!

Galopek wielkie gratulacje chodzenia Mai!!!! czym się denerwujesz jeśli chodzi o stawianie stópek???
Dyra okropaśna :Nauka:
co do trzeciej dzidzi - uważam ze juz masz doświadczenie z dwójeczką, więc decyzja juz podjęta! Moja sąsiadka ma 4 dzieci i widać ze z kazdego się cieszą! teraz mały zaczął chodzić (2 mies młodszy od Jagódki). Szkoda ze te dzieci rosną i ten okres zaraz bedzie przeszłością...

Gosia fajna piesuńka!!! Oby wróciła!!

Atena Duzo zdrówka dla Was!!!!!!!!!!!!!!! i współczuję sytuacji z nianią...

Magda jak wyłączą prąd to uderzaj do mnie od razu!!!

ja dziś po zakupach ciuchowych :Święto::Święto::Święto:, ale jeszcze mam zaległości... (wy o chudnięciu a na mnie wszystko wygląda jak na kiju, więc tez nie jest to łatwe... :Histeria: )
Kupiłam sobie buty z Bacie na płaskim obcasie (mają przyjść kurierem, bo była wadliwa para), spódnicę długą w Carreyu, dwie koszulki w H&M, i jakiś stanik z majtkami. Widziałam piękną marynarkę z jeansu w reporterze!!! nie mogłam jednak przymierzyć bo zamykali, więc jest pretekst do następnych zakupów!!! Niby tego mało, ale zadko kiedy udało mi się tyle na siebie kupić! Butów nigdy nie było takich jak chciałam... spódnica to chyba jedyna fajna z długich... (w tej z H&M się utopiłam...)

dobrej nocy!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...