Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

hej

dzis juz mi minęło, ale wczoraj byłam strasznie zła ze nie mogłam do was dojechać. :Zły: :Zły: :Zły:
Szwagier z zoną zostawili nam chore dziecko i zniknęli do 19 z domu (ostatnie zakupy itp przed wylotem) Mieli nasze auto, małemu nic do jedzenia nie zostawili (tego co mu dawałam nie chciał) Normalnie najgorszy dzień w roku :Kiepsko: Jagoda marudziła... ech...

a tesciu uratował honor i zrobił zdjęcia przy torcie!!!!!!!!!!!!! :Śmiech::Śmiech::Śmiech::Usteczka:
S5300041 - Galeria zdjęć Parenting.pl

Odnośnik do komentarza

Hej laseczki!
Dagles szkoda,że nie mogliście jednak przyjechać:( Jak Wy sie czujecie? Pewnie Jagoda płakała przy pożegnaniu.

Spotkanko bardzo miłe...ale ja najbardziej chyba ucieszyłam się z tego,że Oliwia ma nowe koleżanki z którymi tak ładnie sie bawi...oby tylko laski nam nie chorowały....więc my troszkę przy kawce porozmawiałyśmy z Atenką...Wy chyba tez potem zostałyście z kawką i trochę nadrobiłyście zaległości :)

Ja też jestem za spotkaniem bez szkrabów wieczorkiem...no i bez aut:Spoko::Oczko:

My wczoraj po powrocie szybka kąpiel, kolacja i Oliwia w kilka sekund padła.Plan się udał, bo wychodziliśmy z przyjaciółmi do kina. W kinie oczywiście się zaryczałam...piękny film polecam. Wracamy a Oliwia śpi w objęciach wujka...ale pięknie to wyglądało...kiedyś też tak spał z Mają.Rozczuliłam się...faceci z dziećmi zawsze tak na mnie działają :)
A jak u Was niedzielka...pogoda ładniejsza...my pewnie po obiedzie gdzieś się wybierzemy choć na Gada mam małego focha :(
..a tak z newsów, mąż dziś tak pilnował rano Mai,że zacięła się maszynką jednorazową do golenia:Zły: krew się lała bardzo ale Mai to nie przeszkadzało :)...no ale mama sie wyspała :Śmiech:

....miłej niedzielki wszystkim...ja staram się nie myśleć,że jutro do pracy...bleeee:Kiepsko:

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Galopek czujemy się dobrze. Jagódka mi cały ranek marudziła - chyba za Filipkiem... mam nadzieje ze nie zarazona jednak :Niespodzianka:
a oni musieli wstać o 2 w nocy bo o 4 wyjazd na lotnisko, młody wył, uszy puchły, Jagoda spała :Niespodzianka: hihi

a co za film oglądałaś??????
jestem za spotkaniem! teraz jestem o jedno do tyłu niestety... wrrr... (kiedy mi minie wsciekłość na nich to nie wiem...) jeszcze najedli się na mieście a po powrocie nie dali małemu kolacji nawet :Niespodzianka::Niespodzianka:

Odnośnik do komentarza

Mam meeeega doła WIecie co się stało? Moja wspólniczka kombinuje Generalnie albo chce się wycofać, albo nie wiem co, bo robi tak jak ona uważa, stawia jakiś dziwne warunki. Już nie chce zakłądać spółki, tylko, abyśmy otworzyły 2 działalności na jedna sklep na drugą agencja a niby mamy wszytsko razem robić i dzilić się dochodami i wydatkami. Już ja to widzę... Zryczałam się wczoraj Jutro mamy porozmawiać, bo ona upiera się, że nie wycofuje się, tylko, że ma inną wizję. Nie widze tego dalej Ciekawe jak rozwiążemy problem zainwestowanych pieniędzy... Dół do potęgi, wyżaliłam się Wam, ale dziś więcej nie chcę o tym mysleć... Co ja mam teraz zrobić? Przecież zrezygnowałam z pracy dla tej firmy

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

hej hej

Galopku troszku sobie pogadałysmy, dzieci bawily sie same, tylko kawa byla niedobra:Oczko:

moj m ma od wczoraj biegunke, caly dzisiejszy dzien sie meczy chlopak, byl nawet u lekarza ale nie stwerdzil nic powaznego, jelitowka tez to nie jest - wiec nie mialam z niego zadnego pozytku:Męki:
jestem dumna z ninki bo jak pojechalismy nad zalew - po 17 to do 19.30 wytrzymala i nie zrobila siku w pampa, posadzilam na nocnik i zrobila duuuze siku:Spoko:
wiecie ze ona trzyma kupala do wieczora kiedy zakladam jej pampa na noc, albo robi z samego rana??? z gola pupka w samych majtetach nie zrobi:Oczko:

Ula cale szczescie ze Jagodzia zdrowa!!! nie dziwie sie ze sie wkurzylas na rodzicow Filipa ale moze liczyli ze go nakarmicie...ja chorego dziecka bym nie zostawila...

ide kapac sie, a potem nine

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Madzix
Mam meeeega doła WIecie co się stało? Moja wspólniczka kombinuje Generalnie albo chce się wycofać, albo nie wiem co, bo robi tak jak ona uważa, stawia jakiś dziwne warunki. Już nie chce zakłądać spółki, tylko, abyśmy otworzyły 2 działalności na jedna sklep na drugą agencja a niby mamy wszytsko razem robić i dzilić się dochodami i wydatkami. Już ja to widzę... Zryczałam się wczoraj Jutro mamy porozmawiać, bo ona upiera się, że nie wycofuje się, tylko, że ma inną wizję. Nie widze tego dalej Ciekawe jak rozwiążemy problem zainwestowanych pieniędzy... Dół do potęgi, wyżaliłam się Wam, ale dziś więcej nie chcę o tym mysleć... Co ja mam teraz zrobić? Przecież zrezygnowałam z pracy dla tej firmy

Madzia nie smutaj sie moze jeszcze nie koniec Waszej wspolpracy tylko jej modyfikacja... na pewno sie czujesz fatalnie, bo duzo wlozylas w to pracy i kasy, ale czesto konczy sie dobrze i Tobie tego życze!!!!!!!

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Madzix nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, może to i lepiej, że teraz na poczatku się określiła, a nie po jakimś czasie....mam nadzieję, ze wszystko się wyklaruje :)

my dzisiaj pojechalismy sobie do Caffe 22 dziewczyny oczywiście szalały, a Milka jak nie szalała to podziwiała obrazy mówiąc, że "tocha oblaza" (kocha obraza :sofunny: ) w drodze powrotnej M rozmawiał z Nikolą o rowerku, że musi napompować kółka itp. a Milka się nagle odzywa "a ja jestem za mała"

Odnośnik do komentarza

atena
Madzix nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, może to i lepiej, że teraz na poczatku się określiła, a nie po jakimś czasie....

...jestem tego samego zdania i tak jak już pisałam Ci na gg....jestes na tyle kreatywna,że na pewno cos wykombinujesz i może juz jakiś samodzielny biznes, szkoda tylko wkładu czasu i kasy:(...no ale jak dziewczyny piszą może się sprawa wyklaruję...konflikty wiele ucza więc może to dobry znak jak sobie z tym jakoś poradzicie :)

Dziś tak pięknie dziewczyny,że mi się zyc pełna piersia chce.Po pracy kawka i zabrałam laski do lasku arkońskiego.

Madziu miałam nadzieje,że Maja pośpi wreszcie w tym wózku co ma super hiper fajne wysokie oparcie do tego celu ale gdzie tam....więc muszę sobie tą Twoja maszynę Kubusia oglądnąć,nakręciłaś mnie ostatnio.Jak zostawiasz go sobie na drugie to naprawdę musi byc bez zarzutu:)
Wczoraj byliśmy z przyjaciółmi na Błoniach ale w weekend tam to masakra....tłumy jak na promenadzie w Kołobrzegu w sezonie :Histeria:

A jak tam u Was PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY ? :)

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

galopek
Kim teraz doczytałam,że Ty w pracy...o wielki ból...bo jutro mówią,że ma padać :( Ja dziś super wcześnie skończyłam, o 12 byłam w domku...więc skorzystałam z pogody ...wreszcie...
...pewnie Cię podkurzyłam z tym deszczem....???

galopku prosze Cie odwolaj to!!;-))

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

galopku całe szczescie prognoza nie sprawdzila sie!!! wiec mysle ze to taki zart prima apprilisowy:Psoty:

Ula i jak sytuacja zdrowotna???mam nadzieje ze sie nie pogorszy!!!!!

a ja ogarnelam chate, sprzatnelam balkon po zimie:Kiepsko: pootwieralam okna, wypilam kawke i poczytalam ksiazke, a Dziunia jeszcze spi:Śmiech:
jutro o 5 rano moj m jedzie do warszawy i wraca w pitek ok 23, znowu sama przez 3 dni, buuu

slysze ze krolewna sie obudzila:Śmiech:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...