Skocz do zawartości
Forum

Mamusie z przełomu 2007/2008


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

Gość myszka19842

nasz kacperek robi nam pobudnke o6!!!!!!
ręce opadaja!!!!!!!
chce się bawic!!!!!!!!
a nam spać!!!!!!!!!!
a podawałyscie moze taki słoiczek na dobranoc chyba z bobovity o smaku biszkoptowym, czekoladowym, jabłkowym?
jak wasze dzieciątka na to reaguja?
Bo mój Kacperek dziwnie przesypia po ty cała noc tak jak by tam były jakies tabletki do spania!!!!!!!!!!!
jak przedtem tego nie jadł to tak nie spał często sie budził, a po słoiczku spi jak zabity!
dziwne!!!!!!!!!!!!!!!!
buziaczki

Odnośnik do komentarza

Myszka :) sliczne fotki :)

U nas ok!! Dzis moj maly zjadl 1 kleik ryzowy - lyzeczka!!! oczywiscie ja karmilam a moj maz szalal i odwracal uwage od tego co ja wpycham do buziaka - ciekawe co ebdzie dalej :)
Fajowo ze pediatra pozwolila na jeden staly posilek bo mnie juz jest coraz mniej - wygladam jak szkieletor... tak bywa jak sie karmi piersia alergika
Pozdrawiam mamy - ci o tam u was??

http://suwaczki.maluchy.pl/li-12696.png
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7d08d77b.png

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

didianka
Myszka :) sliczne fotki :)

U nas ok!! Dzis moj maly zjadl 1 kleik ryzowy - lyzeczka!!! oczywiscie ja karmilam a moj maz szalal i odwracal uwage od tego co ja wpycham do buziaka - ciekawe co ebdzie dalej :)
Fajowo ze pediatra pozwolila na jeden staly posilek bo mnie juz jest coraz mniej - wygladam jak szkieletor... tak bywa jak sie karmi piersia alergika
Pozdrawiam mamy - ci o tam u was??


ja ci zazdroszcze ja bym chciałą wyglądać jak szkielecior i piersią karmić!!!!!!!!
a tu długa droga jeszcze przedemną!!!!!!!!!!
buziaczki

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

myszka19842
nasz kacperek robi nam pobudnke o6!!!!!!
ręce opadaja!!!!!!!
chce się bawic!!!!!!!!
a nam spać!!!!!!!!!!
a podawałyscie moze taki słoiczek na dobranoc chyba z bobovity o smaku biszkoptowym, czekoladowym, jabłkowym?
jak wasze dzieciątka na to reaguja?
Bo mój Kacperek dziwnie przesypia po ty cała noc tak jak by tam były jakies tabletki do spania!!!!!!!!!!!
jak przedtem tego nie jadł to tak nie spał często sie budził, a po słoiczku spi jak zabity!
dziwne!!!!!!!!!!!!!!!!
buziaczki

nie dawałam małej tego bo ona na noc by się tym nie najadła wogole . A nie dostał uczulenia bo przeciesz tam jest czekolada a ona bardzo uczula dzieci ?

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny, jak tam weekendzik mija?? znowu piekna pogoda, super :Uśmiech:
kurcze ten moj synek to ostatnio taki "wymuszacz" sie robi ze to szok. jak mu sie tylko cos nie podoba to zaraz jest "sztuczny kaszelek" albo piski. i to tak sie patrzy na Ciebie kurcze,i jak nie zareagujesz to dalej. heh,jak z tym walczyc no?? macie jakies propozycje?? bo nie chce miec w domu malego "terrorysty" hehehe ;)

http://tickers.smyki.pl/s/18235/19300.jpg

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070908310114.png

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

witam was kochane!!!!!!!!!
jestem dzisiaj załamana!!!!!!!!!!
mój kacperek od wczoraj ma silny kaszelek i byłam w aptece i farmaceutka powiedziała ze mozna podac takiemu maleństwu syrop prawoslazowy!!!!!!!!!!!
myslałąm ze to dla dorosłych ale farmaceutka chyba wie lepiej oemnie!!!!! zaufałąm jej i kupiłam ten syropek małemu!!!!!!!
o godzinie 20 kompanko było małego i podalismy mu łyzeczke tego syropku!!!!!!!!!
mały zjadł mleczko i poszedł spać!!!!!!!!!!
az tu o 23 my matki mamy jakiś wrodzony instynkt macierzyński chyba wyczułam co się bedzie zaraz dziac i wstaąm!!!!!!
kacperek bardzo sie kreci był bardzo niespokojny!!!!!!!!!!!
myslałam ze chce butelke zmleczkiem wiec mu ja podałąm!!!!!!!!!
a on wogóle nie chciał jeść!!!!!!!!!
zaczał panicznie płakać!!!!!!!!!!
obruciłąm go na brzuszek i wtedy kacperek strasznie zaczał wymiotować wszystkim mlekiem itd. wymiotował chyba tak z 8 razy a malutki był coraz słabszy!!!!!!!!!!
taki był słąbiutki ze ledwo potem u meża siedział na kolankach!!!!!!!!!!!!
zaczął cały sinieć!!!!!!!!!!!!!
cała twarz miał siwą łacznie z ustami!!!!!!!!!!!!!!
wpadłam w taka panikę że potwornie zaczeam ryczeć a mały jak mnie widział ze płacze to coraz bardziej panikował!!!!!!!!!!
ale mąż zachowa zimna krew i połozył go na brzuszku!!!!!!!
mały tak bardzo dyszał!!!!!!!!!!!!
myslałam, że go zaraz strace!!!!!!!!
juz mieliśmy po pogotowie dzwonic!!!!!!!!
ale maż poiwedział spokojnie bez paniki!!!!!!
po pół godzinie kacperek sie uspokoił!!!!!!!!
ale do teraz jest niespokojny prawie nie je!!!!!!!!!!!
nie spi!!!!!!!!!!!
ale musimy go dopajac bo się odwodni ale on nawet nie chce pić!!!!!!!!!!
dziewczyny miałą która juz coś takiego?
od czego to było moze od tego syropku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie wiem co mu podac!!!!!!!!!!!
czy wybrać się do lekarza już dzisiaj bo my jestesmy zapisani do 24 h!, czy poczekać do jutra!!!!!!!!!!!!
pomózcie:Histeria::Histeria::Histeria::Histeria::Histeria::Histeria::Histeria:

Odnośnik do komentarza

Co do syropku to pewnie nie po nim bo ja sama podawalam mojemu ten syropek ale wiadomo co dziecko to inaczej przyjmuje.
Moj maly zrobil wczoraj brzydka kupke bo i zielonkawa i jakby z krewka i tez panika i lekarz od razu naszczescie wszystko ok lae gdybym do lekarza nie pojechala to pewnie cala noc bym nie spala tylko bym czuwala.Myszko nie patrz na nic tylko do lekarza jedz.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21916.pnghttp://suwaczki.maluchy.pl/li-21915.png http://s2.pierwszezabki.pl/012/012048980.png?3058

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

DIDIANKO a może tomuś po prostu ma rozwolnienie kup mu nifroksazyd i zobacz mojej to bardzo pomogło już nie robi kupek tak często tylko jedna .
MYSZKO a może mały jest na coś uczulony z tego lekarstwa . Czekamy na wieści

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

witam was kochane!!!!!!!!!!!!!!!
bylismy u lekarza!!!!!!!!!!
mały dostał zaszczyki do czwartku!!!!!!!!
dzisiaj juz jak płakusiał bo dostał jeden płakałam razm z nim!!!!!!!!!!!!!!!!1
ale od razu mu ulzyło!!!!!!!!!!!!!!!
juz tak bardzo nie kaszle!!!!!!!!!!!
jak wracalismy od lekarza to był taki skonany(cała noc nam nie spał cały czas kaszlał nie chciał nic jeśc mleka tylko troche soczków pił)że padł w samochodzie od razu!!!!!!!!!!!
dostał jeszcze clemastium syrop(na alergie, katarek)
oraz tamtum verde na gardełko!!!!!!!!!
mówiłam ze ie chce nic jesc tylko same soczki pije!!!!!!!
zupek też nie!!!!!!!!!!
ale dobrze że aczał choć pić po przedtem nawet soczków nie pił!!!!!!!!!!!
JAK BY TAK DALEJ BYŁO TO BY SIE ODWODNIŁ!!!!!!!!!!!!
lekarz kazał mu dużo wody podawać, a jesc nie chciał bo ma bardzo czerwone gardełko!!!!!!!!!!
ale po tych lekarstwach powinno byc lepiej!!!!!!!!!!
sama lekarka nie wie od czego tak wymiotował!!!!!!przeciez nie podawałam mu nic nowego tylkojadł to co zawsze!
pytała sie czy jak wymiotował to był tam taki biały sluz!!!!!!!!!!!
a był!!!!!!!!!!
i mówiła ze dobrze bo wtedymu się coś zaczeło odrywać i dlatego mógł wymiotować!!!!
w czwartek ten kolejny raz do lekarza!!!!!!!!
bo chce zobaczyc jak dalej sie sytuacja rozwinie!!!!!!!!!!!!!!!
dobrze z się to na zaszczykach skończyło a nie na szpitalu!!!!!!!!!!
dzisiaj miedzy 17/19 kolejny zaszczyk(a ja sama w domu bede z malenstwem bo aż idzie do pracy od 18 do2.00)
juz widze co się będzie działo!!!!!!!!!!!!!
wiecie ci zastanawiam sie czy go wogle kapac jak jest jeszcze chory?
czy tylko go husteczkami przemyć!
poradzcie!!!!!!!!!!!!
buziaczki dla was!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

hej to fajnie że wszytko się dobrze skończyło tylko na zaszczykach . Moja dziś była na szczepionce i była bardzo dzielna bo wogóle nie płakała . Możesz małego kąpać tylko nie za gorącej wodzie i żebyś nie miała gdzieś przeciagów ani otwartego okna . A może za grubo go kiedyś ubrałaś i się spocił i go przewiało ? ale nie martw się wszytko będzie dobrze . Są takie masci dla dzieci przed szczepieniem żeby tak nie bolało

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

martusia9876
hej to fajnie że wszytko się dobrze skończyło tylko na zaszczykach . Moja dziś była na szczepionce i była bardzo dzielna bo wogóle nie płakała . Możesz małego kąpać tylko nie za gorącej wodzie i żebyś nie miała gdzieś przeciagów ani otwartego okna . A może za grubo go kiedyś ubrałaś i się spocił i go przewiało ? ale nie martw się wszytko będzie dobrze . Są takie masci dla dzieci przed szczepieniem żeby tak nie bolało


kacperek miał miec jutro szczepieniei bedzie miał w innym terminie bo jak jak jest chory!!!!!!
a jak ta masć się nazywa to kupie malutkiemu, ile za nia dałas i czy jest wydajna?
buziaczki

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

wiesz co ja jej nie kupilam wogole tej masci ale slyszalam o niej wiec musisz sie spytac w aptece a jak mowisz ze maly tak placze po tych zaszczekach a ty z nim to moze warto kupic . A moze ma taka pozycje w ktorej nie placze bo moja jak wezmiesz na rece to juz przestaje wiec moze warto cos wymyslic . A z tego co wiem to u DIDIanki jeszcze sa kupki dzis miala zaniesc mocz to badania wiec zobaczymy pozniej jak bedzie co z malym . a ty pewnie teraz musisz z amlym w domku siedziec

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...