Skocz do zawartości
Forum

Thermomix czy posiadacie?


werta

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny, czy są wśród nas użytkowniczki thermomixa ? Potrzebuje prawdziwych opinii nie pochodzacych od przedstawicieli

Czy posiłki są smaczne ? Czy faktycznie nie marnuje sie tylu produktów ? Czy jesteście zadowolone ? Czy korzystacie codziennie czy od świeta ?

Z góry dziekuje<3

Odnośnik do komentarza

Mamy w domu TM6 i faktem jest, że nic się nie marnuje, bo nawet jak gotujesz w nim ryż czy kasze to tą wodę wykorzystujesz do sosu np. Posiłki robią się szybko, a czy smaczne to zależy co kto lubi. Niektóre przepisy trzeba modyfikować, bardziej doprawiać. Jedyne z czym się spotkałam to wszystko co do tej pory robiliśmy trzeba było solić więcej niż w przepisie. Ja go uwielbiam za to że robi wszystko, ale też szybko się jedzonko gotuje, bo np zupy zamiast godzinę, gotują się 20min. No ogółem polecanko mocno

Jakbyś chciałą więcej poczytać sobie o zaletach to zerknij sobie na stronę https://rodzinagotuje.pl/ Opisane jest tutaj czy warto kupić. 

Odnośnik do komentarza

Mam thermomix 6 od ponad 3 lat i go uwielbiam. Wcześniej miałam lidlomix, ale po roku go sprzedałam, bo się zawieszał i  zajmował za dużo miejsca. Dzięki TM moja rodzina ma okazję jeść urozmaicone dania, przekąski, ciasta, deserki. Kocham go też za likiery i kawę mrożoną. Przepisy modyfikuję, mniej daję cukru, inne przyprawy, zamiast śmietany jogurt itd. Czasem używam go kilka razy dziennie, a czasem kilka dni stoi nieużywany. Ale nie wyobrażam sobie go nie mieć 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...