Skocz do zawartości
Forum

Pozytywny test owulacyjny i szanse na ciążę


Rekomendowane odpowiedzi

Hej kobietki♥️ 
W przedziale 3 dni robiłam testy owulacyjne. 
W piątek (16dc) i sobotę (17dc) kreski były widoczne, jednak były jasnoróżowe. W tym czasie współżyliśmy z narzeczonym. 
Wczoraj (niedziela) (18dc) kreska w okienku T i C była jednakowo mocno widoczna. (według producenta testów w takim przypadku owulacja powinna wystąpić 24-36h)
W niedzielę również współżyliśmy z narzeczonym. Czy jest szansa na zajście w ciążę zważywszy na czas wystąpienia owulacji i długą żywotność plemników? 🤔 Dodam, że w kalendarzyku miesiączkowym Flo, po zaznaczeniu pozytywnego testu owulacyjnego owulację wyznaczyło mi na dzień dzisiejszy (19dc). Staramy się już dłuższy czas z narzeczonym o dzidziusia i bardzo się tym wszystkim stresuje czy się uda 🥹

 

Edytowane przez annak97
Odnośnik do komentarza

Nikt nie zagwarantuje, że się uda albo nie uda. Trzymam kciuki, by test pokazał dwie kreseczki. Pamiętaj, że dużo zależy od głowy, nasza psychika jest tu równie ważna. Trzeba wyluzować i myśli skierować ku czemuś innemu, by się 'odblokować".  Gdy my się staraliśmy o dzidziusia, to nie robiłam testów owulacyjnych tylko chodziłam do gina w okolicy owulacji, żebym mi potwierdził na usg kiedy jajeczka są odpowiedniej wielkości, by współżyć.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...