Skocz do zawartości
Forum

Ciąża a rozstanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Widziałam na forum parę wątków w podobnym temacie, ale dalej to nie jest to czego szukam. Potrzebuję, żeby ktoś mi powiedział, czy to ja przesadzam czy jednak mam rację.

Jestem ze swoim partnerem 4 lata. Mamy wspólne plany, jestem aktualnie w 8 miesiącu ciąży i generalnie planujemy wspólną przyszłość. Niestety, w ostatnim czasie zaczęłam mieć ogromne wątpliwości. Jeszcze przed ciążą często kłóciliśmy się o jego picie. Przychodzi weekend a on przeważnie kończy zalany w trupa, co mi bardzo nieodpowiada. Dziś na przykład (niedziela) mimo moich próśb koniecznie musiał iść do kolegi na fife i piwa. Ma w nosie ze ja zostałam sama w domu. Jeszcze oskarża mnie, że "trzymam go na smyczy". Już próbowałam i prośbą i groźbą uświadomić go, że przesadza z alkoholem, ale nic nie dociera. Ja jestem z tych co wolałabym (szczególnie na tym etapie ciąży) spokojnie sobie z nim spędzić popołudnie przy jakimś filmie i smacznej kolacji, on uwaza ze ja go ograniczam. Co robić? Jak dojść do porozumienia? 

Odnośnik do komentarza

Temat wyjątkowo trudny, ciąża w zależności od aktualnej sytuacji kobiety, niekoniecznie jest takim radosnym okresem... zwłaszcza biorąc pod uwagę emocje w ciąży [reklama usunięta], które bywają bardzo skrajne... dobrze by było, gdyby społeczeństwo (nie tylko partnerzy), zwracali na to większą uwagę... 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...