Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny kupcie sobie serum do biustu Perfect bust. Jestem specyficznie nastawiona do tego typu kosmetyków ponieważ próbowałam juz kilka lecz ten mnie zaskoczył bo jako jedyny się sprawdził. Aż się zdziwiłam i pewnie jakby moja koleżanka mi o nim nie powiedziała to bym sobie nie kupiła.....
Efekt widać juz po dwóch zastosowanich.
Serum powiększa biust staje się on pełniejszy, ładniejszy i bardziej jędrny.......
Jestem bardzo zadowolona i napewno będzie on zawsze obecny na liście moich kosmetyków.
Jeśli chodzi o skład jest adekwatny do ceny, naprawdę dobre serum.
Cena wiadomo nie niska ale myslę że serum jest warte zakupu jest bardzo wydajne i ma super zapach, tak jak już wcześniej wspominałam jedyny kosmetyk na rynku który daje efekt powiększenia

Odnośnik do komentarza

No właśnie jedynie przez neta i jest to jedyna wada tego kosmetyku.Nie widziałam go stacjonarnie i sama musiałam zamawiać sobie internetowo. Zastanawiałam sie jeszcze nad tabletkami do powiekszania biustu z tej samej serii bo miały dobre opinie, ale samo serum już dzialało tak więc na razie nie bedę kupowała.Własnie na ujędrnieniu mi najbardziej zależało a jeśli chodzi o ujędrnienie to jest ono bardzo dobre

Odnośnik do komentarza

Miałam to serum i faktycznie jakość jest o wiele lepsza jeśli przyrównać do kosmetyków drogeryjnych, również polecam. Jedyna wada perfect bust to dostepność bo widziałam jedynie w sklepach online. No chyba, ze się mylę i jednak mozna dostać stacjonarnie gdzieś w Warszawie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...