Skocz do zawartości
Forum

Środki na poprawę libido dla kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny czy stosowałyście może środki na libido dla kobiet? Ogólnie od około 2 lat nie mam ochoty na seks i to praktycznie zupełnie bo seks mógłby dla mnie nie istnić. NIe chodzi tutaj o to, ze nie mam ochoty na mojego facet ale nie mam ochoty w ogóle i boję się że mój związek na tym ucierpi bo jest to w koncu zdrowy facet. Dodam, ze kiedys miałam do czynienia z tabletkami stimea ale pobrałam trochę i na mnie nie podziałały i je porzuciłam.

Odnośnik do komentarza

Stimea są niezłe w składzie. Ogólnie przez jaki czas je brałaś? Tabletki na libido mają to do siebie, ze aby zadziałały trzeba je brać przez dłuższy czas bo jeśli bierze się je za krótko to można się zawieźć. Ogólnie trzeba je brać przynajmniej przez tydzień, najlepszy efekt jest jednak dopiero po miesiącu. Sama brałam libido therapy, które mają lepszy skład od stimei ( w składzie mają więcej L argininy) i byłam wytrwała, postanowiłam brać do konca skoro kupiłam, I zaprocentowało bo ochota na seks stopniowo wracała. Dodam, że zmieniam również inne obszary swojego życia, zaczeliśmy z facetem bardziej eksperymentować oraz zadbaliśmy o lepszą atmosferę w sypialni.

Odnośnik do komentarza

Przeciez kazdy jest inny wiec na jednego zadziala to na drugiego tamto... Moze na poczatek zmien tryb zycia wiecej ruchu zdrowsze zywienie - to równiez może mieć wpływ na wieksza ochotę na seks. NIektórzy polecają zimne prysznice bo ponoć poprawiają ukrwienie ciała i zwiekszaja ochotę na seks, jednak sama nie wiem czy bym się do czegoś takiego przekonała 😛 Sama wiesz jak to jest. Co do libido therapy to słyszałam i nawet się zastanawiałam nad kupieniem, szkoda, ze nie ma stacjonarnie....

Odnośnik do komentarza
W dniu 24/1/2024 o 1:41 PM, emiliawey napisał(a):

ja biorę okazyjnie Feminam Libido. Jak na razie jestem zachwycona

To w końcu ty czy twoje klientki biorą Feminam Libido?

  

W dniu 24/1/2024 o 1:46 PM, emiliawey napisał(a):

szukasz dla kobiety czy dla siebie ? to jest znaczna różnica bo nie ma afrodyzjaków działających na różne płcie. Jako trenerka personalna mogę powiedzieć że moje klientki stosują ten Feminam Libido możesz poczytać w internecie o tym preparacie ma egzotyczne zioła w składzie i z tego co słyszałam jest skuteczny. A faceci no cóż mój kolega z siłowni i partner mówi że biorą typowo na erekcję i libido jakieś tabletki o nazwie Prosent 600 ale nic więcej o nich nie wiem. Jak nadstawisz ucha tu i uwdzie zawsze czegoś ciekawego się dowiesz 😄

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...