Skocz do zawartości
Forum

Obwisły biust


werta

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie sama mam taki problem. Mianowicie bardzo schudłam i jak wcześniej mialam spory biust to jak zrzuciłam wagę to poleciały mi rownież piersi. No i chciałabym je trochę powiekszyć. Wiem, ze na pewno nie uda mi sie ich powiekszyć do rozmiaru wcześniej ale jakby chociaż trochę się dało to byłoby ogolnie super. No i tak się zastanawiam czy jak wezmę tabletki to czy będzie powiekszenie? A jesli je odstawię? To czy przypadkiem biust nie wróci do poprzedniego rozmiaru? No bo kiedyś stosowałam krem na cellulit i dopóki go używałam to było spoko ale jak go odstawiłam to cellulit wrócił.

Odnośnik do komentarza

Brałam tabletki [reklama usunięta]. Prawie rok temu I do tej pory biust sie nie zmniejszył a tabletki powiekszyły go jeden rozmiar. Kiedyś równiez miałam takie obawy jak Ty. Nie wiem jednak czy nie jest to również skutek tego że po powiekszeniu tabletkami staram się regularnie masowac biust za pomocą serum. Ponoc to równiez dużo daje. Polecam spróbować. Efekt nie jest taki jak przy operacji, nie ma tutaj co obiecywać sobie cudów ale mi pasuje bo nie chciałam iść pod nóż.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...