Skocz do zawartości
Forum

Kwas hialuronowy - Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc! Poszukuje sprawdzonego miejsca, (gdzie mnie nie oszpeca) na ostrzykniecie twarzy kwasem hialuronowym. Nie moge patrzec w lustro na swoje zmarszczki wokol nosa i oczu i postanowilam cos z tym zrobic 😞 Anybody? Narazie na liscie mam dr Leśniak w Lk medzie bo slyszalam ze dobra.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim, stanowczo nie polecam ufać lekarzom medycyny estetycznej, bo to kłamcy. Dlaczego? Zacznijmy od tego, że nie istnieje taka specjalizacja jak ,,medycyna estetyczna'', także nazywanie siebie lekarzem medycyny estetycznej wprowadza ludzi w błąd. Tym bardziej, szeroko pojęta opinia wśród lekarzy ze specjalizacjami jest taka, że lekarz powinien leczyć ludzi. Od upiększania jest ktoś inny.

Jeśli lekarz dentysta czy okulista bardziej preferuje pracę w kierunku medycyny estetycznej niż swojej specjalizacji, to w ogóle nie powinien być lekarzem. Nie wspomnę o kolejkach, z jakimi trzeba się mierzyć, żeby dostać do specjalisty, na przykład okulisty. Starsi ludzie czekają średnio po sześć miesięcy!

Do upiększania i szczególnie zabiegów przy twarzy polecam skorzystać z usług kosmetologa. Kończą oni studia kierunkowe i latami uczą się m.in. o budowie tkanek, warstw skóry i o zastosowaniach różnych kwasów.

Z pewnością niejeden lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej mógłby się wiele nauczyć od kosmetologa świeżo po szkole.

Mam nadzieję, że to jakoś pomoże 🙂 W Krakowie nikogo nie znam, ale jeśli chciałaby Pani udać się około 60km na Śląsk, to mogę Pani polecić salon kosmetologii estetycznej, do którego będzie Pani chciała ciągle wracać po więcej, takie cuda tam działają.

A na koniec ciekawostka, lekarze po szkole pytają pielęgniarek czego i ile podawać!!!

Źródło informacji: jestem pielęgniarką korzystającą z usług kosmetologa, wcześniej korzystałam z takich usług u lekarzy. Różnica jest nieziemska. Lekarz narzuca co robić, a kosmetolog doradza i tłumaczy, jak i dlaczego.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...