Skocz do zawartości
Forum

Wakacje - USA


Marty_41

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich podróżników 🙂 Kochani liczę na Waszą pomoc 🙂 W końcu z mężem udało nam się zebrać określoną sumę pieniędzy i chcemy wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Jest to naszym marzeniem i czas na realizację 🙂 Chcemy zacząć od Nowego Yorku, Miami kończąc na Florydzie. Wniosek wypełniam przy pomocy https://estavisa.pl/jak-wypelnic-formularz-esta-krok-po-kroku/ Czy ktoś był w ostatnim czasie i może się wypowiedzieć czy zawsze otrzymuję się pozytywną decyzję ? 🙂 Z góry dziękuję za odpowiedzi 🙂 Pozdrawiam wszystkich podróżników 🙂

Odnośnik do komentarza

Ojj do Stanów Zjednoczonych bym poleciała, ale najlepiej jakieś Miami itd. Z chęcią oczywiście zobaczyłabym też Nowy Jork, ale na pewno nie latem, tylko bardziej okres jesieni i zimy. W Stanach w ogóle jest mnóstwo terenów, które warto obejrzeć. Widziałam te wszystkie piękne krajobrazy  w jednym z programów TV, bodajże Ciężarówką przez Stany. Mega mi się ten program podobał. CO do wyjazdów to ja bym bardzo chciała wybrać się teraz na jakąś ofertę z last minute [reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...