Skocz do zawartości
Forum

Nie wiem co się dzieje… :(


Rekomendowane odpowiedzi

Moje Drogie

Mam problem o którym nie mam z kim porozmawiać… 😞 Otóż, w tamtym roku leczyłam hpv ( niewiadomego pochodzenia) ,zostałam poddana procedurze konizacji szyjki macicy. Od tamtego czasu moje miesiączki się poprawiły ( wcześniej były bardzo obfite i bolesne). W zeszłym miesiącu miesiączka była w terminie lecz znowu obfita, bolesna i ze skrzepami. W tym… jest trochę inaczej. Nie miałam żadnych dolegliwości typowo przed miesiączkowych. Non stop kręci mi się w głowie, jest mi niedobrze. Spać mogłabym 24h.Miesiączka powinna się pojawić 4 dni temu. Jednak we wtorek wstając z toalety zobaczyłam już kilka kropel krwi w muszli. W tzw międzyczasie do końca dnia jak i przez noc - zero. W środę zaledwie kilka kropelek przez cały dzień. Noc- sucho. Czwartek podobnie. Dzisiaj, biegałam do toalety prawie co chwile aż nagle poczułam jakby coś miało ze mnie wypaść ( dziwne uczucie). Nie mogłam normalnie usiąść! W domu wzięłam kąpiel i w wannie pływało to. Mieszkam w Anglii , opieka tutaj jest raczej średnia dlatego jutro mam wizytę w polskiej klinice ale nie wytrzymam do jutra… 😞 dodam, ze znów pojawiła się ta licha krew i ból brzucha. 
staramy się już tak długo… 🥺

27D47F38-557F-4EF3-B35F-F48B74391201.jpeg

Edytowane przez Kajana
Dodany tekst
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...