Skocz do zawartości
Forum

Czy jest możliwość obumarcia ciąży?


Gość Karolina123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina123

Witam Was , 

Mam ogromny problem i bardzo się martwię. Kilka tygodni temu po zrobieniu testu wyszedł pozytywny , umówiłam się do lekarza , ale niestety trzeba dość sporo czekać na pierwszą wizytę... Miałam dolegliwości takie jak obrzmiałe i bolące piersi , poranne mdłości i uczucie  "pełnego" brzucha , a nawet byłam zmęczona i bardzosenna , byłam pewna , że jest to ciąża i z niecierpliwością czekałam na wizytę u lekarza. Niestety pewnego dnia ustąpiły wszystkie objawy , piersi stały się dość miękkie i wróciły do rozmiaru przed zajściem w ciążę , porannych mdłości brak a także przestałam czuć się w ciąży. Jestem około 8 tygodnia ciąży. Kompletnie nie wiem co robić i dlaczego tak jest , mam czekać na wizytę u lekarza czy zgłosić się na Izbę przyjęć. Dodam , że złapało mnie przeziębienie i mam straszne i ciągle bóle głowy. 

Odnośnik do komentarza

Ja na twoim miejscu umówiłabym  się  jak najszybciej gdzie kolwiek do lekarza by potwierdził ciaze  i zobaczył jak rozwija się maleństwo . Pamiętaj że na wizytę możesz iść gdzie chcesz nie musi to być doktor który prowadzić będzie twoja ciaze do końca 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...