Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość KamilaSz

Jak poradzić sobie z siwymi włosami?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KamilaSz

Hej :)

Jak skutecznie poradzić sobie z siwymi włosami bez koloryzacji? Może macie jakieś sprawdzone preparaty, które możecie mi polecić. Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na podpowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Arletta

Ze swojego doświadczenia mogę polecić Wam do sprawdzenia preparat GR-7 przede wszystkim skutecznie dociera do cebulek włosów i pobudza je do produkcji melaniny które są kluczem do tego aby odzyskać naturalny kolor. Bogaty naturalny skład, skuteczność działania i do tego z resztą możecie sprawdzić dokładnie badania laboratoryjne co do samej skuteczności. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zonek

Jakoś trzeba sobie poradzić z problemami siwizny na głowie i tutaj bardzo fajną propozycją jest GR-7. Jednak warto próbować takich preparatów o naturalnym składzie niż malować włosy. Poza tym preparat w bardzo dobrej cenie, a rzeczywiście skutecznie wpływa na usuwanie problemów z siwizną, która jest uciążliwa i też dla wielu osób po prostu wstydliwa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KamilaSz

Fajnie, dzięki za konkretne podpowiedzi :) Na pewno wezmę sobie pod uwagę dokładnie co tam mają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Siks

Tutaj również mogę polecić bardzo dobry i skuteczny preparat o którym wspominają poprzednicy, czyli GR 7 co do którego będziecie mogli poczytać więcej bezpośrednio na stronie https://gr-7.eu/ który daje radę. Świetny skład i terminowa realizacja, pozdrawiam i oczywiście jak najlepszych efektów życzę!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi