Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość HaniaM

Szczoteczka soniczna do zębów - co sądzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość HaniaM

Hej!

Chciałabym zapytać Was co sądzicie na temat szczoteczek sonicznych do zębów? Zastanawiam się właśnie nad takim zakupem i nie wiem czy to na pewno aż taka pomoc w dokładnym myciu zębów. Co na ten temat sądzicie i przede wszystkim czy sami z nich korzystacie na co dzień? Chętnie poznam spostrzeżenia także co do samego wyboru modelu z którego jesteście najbardziej zadowolone. Pozdrawiam i czekam na informacje, bo pewnie już nie tylko ja się nad tym tutaj zastanawiam ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MariannaP

Ja osobiście jestem zdecydowaną fanką i również uważam, że szczoteczka soniczna do zębów będzie najlepsza ze względu na funkcje i skuteczność czyszczenia, abyście miały piękne białe zęby. My akurat korzystamy z wersji SEYSSO Oxygen O-Sonic bo taki sam model ma mój mąż. Z resztą też jest bardzo dobrze oceniany, warto się przekonać i zadbać o swój piękny biały zdrowy uśmiech. Daj znać jak już podejmiesz ostateczną decyzję co do tego zakupu i czy też się pozytywnie co do niej przekonałaś :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...