Skocz do zawartości
Forum

Wyjątkowe perfumy na prezent dla przyjaciółki?


Gość Lina44

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Niedługo moja przyjaciółka ma 30-te urodziny i szukam dla niej jakiegoś fajnego prezentu. Wydaje mi się, że takim najbardziej uniwersalnym byłyby ładne perfumy tylko nie wiem na które postawić, aby ją pozytywnie zaskoczyć. Może podzielicie się swoimi spostrzeżeniami wśród jakich marek warto będzie się rozejrzeć aby wybrać te najlepsze od strony połączeń przyjemnych letnich zapachów, ale też trwałości bo jednak bardziej kieruję się lepszymi markami. Mogę na Was liczyć?

Odnośnik do komentarza

Myślę, że to jak najbardziej dobry kierunek poszukiwań fajnego prezentu który na pewno się przyda :) Ja dużą uwagę zwracam na dobór perfum i akurat jeśli chodzi o ich wybór to na pewno mogę pozytywnie wypowiedzieć się na temat Perfumy damskie Lacoste ze względu na różnorodność, świetne połączenia nut zapachowych i bardzo długo utrzymują się na skórze i ubraniach. Ja przyznam, że szczególnie upodobałam sobie Dolce & Gabbana The One Woman, a jak znaleźć gdzie teraz dostępne są w najlepszej cenie to na pewno warto sprawdzić to na ceneo. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...