Skocz do zawartości
Forum

Okres dojrzewania


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tutaj nowa i nie wiem co powiedzieć. Jestem mamą. Mam trzynastoletnią Biankę. I zaczynają się problemy dojrzewania. Muszę przyznać, że ma już okres, i że w tym roku idzie do gimnazjum. Mam ośmioletnią Aglaję, która idzie teraz do komuni. Jest dużo zamieszania, ale się cieszymy. Obydwie dziewczynki się doskonale uczą. Obydwie są przewodniczącymi klasy i są bardzo ładne. Za moją Bianką nawet uganiają się kupa chlopaków. Bianka już wydoroślała i jest poważna. Aglaja jest jedyna w swoim rodzaju. Nie są do siebie ani trochę podobne. Moja Bianka ma długie czarne proste włosy (aż po pas) i bardzo gęsto. Zwykle ma je rozpuszczone. Moja Aglaja ma kręcone blond wlosy i są one krótkie. Też są zwykle rozpuszczone. Bianka ma wielkie czerwone usta i czarne oczy. Ma idealny nos i skórę białą jak papier, na którą tylko czasami pojawiają się rumieńce. jednym słowem moja Bianka jest idealna. Aglaja z kolei też jest idealna choć ma małe i różowe usta. Ma zielone oczy i zwykle z rumieńcami... Obydwie są bardzo wysokie. Moja Bianka ma 161 cm a Aglaja 140. Są obydwie idealne. Za nic je nie oddam.

Justyna

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...