Skocz do zawartości
Forum

Kurs wnętrzarski


Gość Lantara

Rekomendowane odpowiedzi

Ja urządzałam sama mieszkanie, a potem dom. Wszystko wymyślałam sama, nawet sama projektowałam proste meble. Oczywiście firma meblarska poprawiła mi je pod względem technicznym. W domu skorzystałam jedynie z pomocy przy projektowaniu kuchni. Tzn. miałam kilka własnych propozycji i je konsultowałam, bo kuchnia to miejsce, gdzie każdy centymetr ma znaczenie.

Ale wszelkiego rodzaju płytki, panele, drzwi, meble, kolory ścian, ustawienia sprzętów zrobiłam sama. Mogę powiedzieć, że jest to spokojnie do ogarnięcia, ale potrzeba trochę wyobraźni, czasem trzeba trochę porysować. No i koniecznie trzeba wiedzieć, co chce się osiągnąć.

Jeśli jednak nie czujesz się na sile aby samodzielnie zaprojektowaać mieszkanie, może dobrze byłoby zastanowić się nad pomocą architekta wnętrz?

[usunięta reklama]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

taki kurs może być fajną sprawą 😄 są kursy uczące obslugi programów do tworzenia wizualizacji, szkiców, home staggingu, niektóre pokazują nawet jak tworzyć meble na zamówienie [usunięta reklama]  ! jeśli chcesz zmienić zawód lub chcesz się rozwijać to szkolenia są jak najbardziej przydatne 😄

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...