Skocz do zawartości
Forum

możliwość ciąży


Gość młoda

Rekomendowane odpowiedzi

Nie całe dwa tygodnie temu miałam swój pierwszy raz , i oczywiście odbyło się ono z zabezpieczeniem prezerwatywą. A 2 dni temu , również uprawiałam seks ze swoim chłopakiem gdzie zużyliśmy 3 prezerwatywy , ponieważ gdy mój chłopak chciał naciągnąć prezerwatywę zwyczajnie pękała mu  ona w rękach  ( ale nie była wtedy we  mnie i nie była pełna  , wiec nie martwię się o to ). podczas seksu , gdy on dochodził wychodził ze mnie , mimo prezerwatywy wiec nie zdarzyło się że jego sperma miała kontakt ze mną jednak bardzo boje się ciąży , i zwyczajnie nie chce w niej być , chce zdecydować się na antykoncepcję hormonalną ale muszę niestety jeszcze chwile poczekać . Moje pytanie jest takie czy mam się czym martwić ? okres mam dostać na dniach a mimo wszystko bardzo się stresuje i tez martwię się o to ze to jakoś wpłynie na okres 

Odnośnik do komentarza

Z tego co opisujesz swój 1 raz miałaś w dni płodne, lecz wątpię byś była w ciąży. Dobrze że się zabezpieczanie i byle tak dalej skoro nie planujecie rodziny. Czekaj na @ i jeśli chcesz to zrób test. Trzymam pozytywne kciuki☺

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...