Skocz do zawartości
Forum

Pływanie malutkich dzieci - książka


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry  wszystkim rodzicom!

Jestem szczęśliwą mamą 7miesięcznego chłopca. Zainteresował mnie temat nauki pływania, kiedyś widziałam takie maleństwa pływające w basenie, wtedy właściwie mnie to przeraziło, no bo jak żeby takie maleństwo do basenu dawać. Jednak poczytałam o tym i ponoć to nie jest tak, że takie malutkie dziecko sobie zrobi krzywdę jak się je do tego przygotuje odpowiednio i będzie pilnować. Trafiłam w internecie na książkę dotyczącą tematu i zastanawiam się czy jej nie kupić 🙂 Książka nazywa się właśnie Pływanie niemowląt i zastanawiam się czy dla mnie jako rodzica będzie miała jakąś wartość, czy przybliży mi temat, czy nie jest jakaś taka bardziej naukowa 😄 Czy ktoś tutaj miał styczność z tą książką? Tutaj znajdziecie tą książkę

https://www.namedycyne.shop.pl/pediatria-i-neonatologia/37377-plywanie-niemowlat.html

Może ktoś się wypowiedzieć? Na temat książki i na temat nauki pływania dla niemowlaka? Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza

Cześć 🙂 Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie, bo my na naukę pływania dopiero w wieku 5 lat córkę wysłaliśmy, ale też mam teraz pytanie - znasz ten sklep do którego link wrzuciłaś? Jestem kosmetyczką i widzę, że mają tam też książki dotyczące urody i kosmetyki, W google niby opinie spoko o tym namedycyne, ale wiadomo jak to w internetach bywa. A ceny jak widzę mają niższe niż w wydawnictwie co mi się wydaje dziwne 😅

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry 🙂 Z tej strony mama już dwójki dzieci, jedno niedawno narodzone. Chętnie odpowiem na twoje pytanie, ponieważ korzystałam z tej książki przy pierwszym synu. Bardzo przydatna pozycja jeśli chcesz oswoić dziecko z głębszą wodą, Są w niej informacje w jaki sposób przyzwyczajać dziecko do wody, propozycje różnych ćwiczeń i podstaw odpowiedniego trzymania dziecka w basenie, wszystko razem z ilustracjami, więc wszystko jest bardzo przejrzyste 🙂 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1/6/2022 o 11:17 AM, Eliza321 napisał:

Cześć 🙂 Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie, bo my na naukę pływania dopiero w wieku 5 lat córkę wysłaliśmy, ale też mam teraz pytanie - znasz ten sklep do którego link wrzuciłaś? Jestem kosmetyczką i widzę, że mają tam też książki dotyczące urody i kosmetyki, W google niby opinie spoko o tym namedycyne, ale wiadomo jak to w internetach bywa. A ceny jak widzę mają niższe niż w wydawnictwie co mi się wydaje dziwne 😅

Hej:) Korzystałam z usług sklepu namedycyne, a właściwie to bardziej moja siostra, bo studiuje pielęgniarstwo. Nigdy nie narzekała na nich, często zamawia stamtąd książki czy inne rzeczy, bo niby to jest księgarnia, a mają też fartuchy, skalpele i inne takie pierdoły, więc można kupić różne materiały w jednym sklepie. A co do cen to wiesz, oni kupują w większych ilościach to wszystko to też na pewno mają taniej. 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Madziullla napisał:

Hej:) Korzystałam z usług sklepu namedycyne, a właściwie to bardziej moja siostra, bo studiuje pielęgniarstwo. Nigdy nie narzekała na nich, często zamawia stamtąd książki czy inne rzeczy, bo niby to jest księgarnia, a mają też fartuchy, skalpele i inne takie pierdoły, więc można kupić różne materiały w jednym sklepie. A co do cen to wiesz, oni kupują w większych ilościach to wszystko to też na pewno mają taniej. 

O super, na pewno przydadzą mi się te informacje, pewnie skorzystam 😄 Powodzenia przy ewentualnej nauce pływania z dzieckiem!

Odnośnik do komentarza

 

W dniu 6/6/2022 o 2:18 PM, Madziullla napisał:

Hej:) Korzystałam z usług sklepu namedycyne, a właściwie to bardziej moja siostra, bo studiuje pielęgniarstwo. Nigdy nie narzekała na nich, często zamawia stamtąd książki czy inne rzeczy, bo niby to jest księgarnia, a mają też fartuchy, skalpele i inne takie pierdoły, więc można kupić różne materiały w jednym sklepie. A co do cen to wiesz, oni kupują w większych ilościach to wszystko to też na pewno mają taniej. 

Dzień dobry. 

Trafiłem na ten temat kompletnie przypadkowo i mam pytanie związane z tym sklepem. Widzę, że mają w ofercie zestawy do nauki szycia chirurgicznego i do nauki iniekcji. Czy możesz mi odpowiedzieć, ewentualnie zapytać siostry czy korzystała z tego? Chciałbym wiedzieć czy jest sens kupować, czy jakościowo są dobre. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...