Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Beti

ciąża zaraz po odstawieniu tabletek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Beti

czy któraś zaszła w ciąże w następny miesiąc po odstawieniu pigułek? I z dzieckiem było ok, bez poronienia? Lekarz twierdził, że cykl owulacyjny wróci po ok. pół roku, a ja zrobiłam test bo brak miesiączki i jest pozytywny. 2 miesiące temu odstawiłam tabletki. Umówiłam się na wizytę do ginekologa, ale boję się, że jak nawet potwierdzi, to ciąża się nie utrzyma... czy jest taka możliwość? Boję się, że przez to, że tak szybko ta ciąża po antykoncepcji, to poronię...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mel

co prawda nie miałam takiej sytuacji, ale zaraz po odstawieniu tabletek powiedziano mi abym kontrolowała i zapisywala cykl, bo płodność po odstawieniu pigułek może pojawić się niezbyt "na czas" także korzystałam z pomiarów monitora płodności afrodyta smart i pokazywałam ginekologowi na wizytach wykresy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiktoria

A kto ci powiedział że możesz poronic? Nie jestes pierwsza ktora po odstawieniu zaraz w ciążę. Więc nie panikoj i bądź dobrych myśli, bo jeszcze naprawdę poronisz.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...