Skocz do zawartości
Forum

Czy moja mama spodziewa się dziecka?


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że tutaj nie powinien się pytać, ale nwm co już robić. Mam 15 lat, a moja mama 38. W lipcu/sierpniu była u ginekologa, żeby się zbadać, czy wszystko jest ok i W ogóle. Po jej powrocie spytałem się czy na pewno nie spodziewa się dziecka, a ona powiedziała, że nie. Teraz jednak zaczynam wątpić. Bo zdaje mi się, że mojej mamie powiększył się brzuch, ogląda na youtubie blogi różnych kobiet w ciąży. Mama stara się unikać pytania kiedy jej się pytam, w ogóle nie chce nic powiedzieć. Bardzo ładnie proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Dziubala napisał:

My ci nie powiemy czy twoja mam spodziewa się dziecka, bo tego nie wiemy. Musisz sam w dogodnym momencie o to zapytać swojej mamy. Jest młoda więc wszystko jest możliwe 🙂

Tylko problem polega na tym, że mama nie chce mi powiedzieć. Dlatego zdecydowałem się w necie popytać bo już sam nwm co mam zrobić. Jedynie to mam zdjęcie mamy sylwetki bo nwm czy jest to ciążowy czy nie 😞 .

Odnośnik do komentarza

Gdyby Twoja mamy była u ginekologa w okresie wakacyjnym o wtedy potwierdziła lub dowiedziała się o ciąży to napewno wiedziałbyś o tym. Teraz to mogłaby być już końcówka ciąża, więc mam mówi Ci prawdę - nie jest w ciąży.

Kobiety nie chodzą do ginekologa  bo są w ciąży, więc nie zakładaj tego od razu.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Gość Xxx napisał:

Gdyby Twoja mamy była u ginekologa w okresie wakacyjnym o wtedy potwierdziła lub dowiedziała się o ciąży to napewno wiedziałbyś o tym. Teraz to mogłaby być już końcówka ciąża, więc mam mówi Ci prawdę - nie jest w ciąży.

Kobiety nie chodzą do ginekologa  bo są w ciąży, więc nie zakładaj tego od razu.

No dobrze, ale w pytaniu napisałem że jej brzuch się chyba zaokrąglił+ogląda vlogi ciążowe

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...