Skocz do zawartości
Forum

Histeria przy zmianie pieluchy - roczniak


Gość Ankaszklanka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ankaszklanka

#15miesiecy
#zmianapieluchy
#wrzask

Dziecko nagle ma jakąś awersję do zmiany pieluchy 🤦 od dwóch dni zmiana pieluchy to jakiś dramat. Syn się wyrywa, wrzeszczy, jak już widzi pieluchę to ucieka, nie daje się położyć na przewijaku. Pal sześć jak jest siku tylko, bo na stojąco jakoś tego pantsa mu założę, ale jak jest kupa i trzeba porządnie wytrzeć to jest dramat 🤦🤦 dosłownie zachowuje się jak podczas szczepienia,.wyje, wrzecszy, kopie, szczypie, normalnie się taji z płaczu 🤦🤦 pal sześć jak jest siku, ale kupa, normalnie dziecko nie daje się dotknąć po siusiaku o jajeczkach 🤦

W ogóle nie poznaje swojego dziecka. W nocy milion pobudek, czasem wstaje w łóżeczku, kilka razy zapłacze- chyba przez sen, idzie spać dalej. 

Nie wiem, czy to jakiś skok rozwojowy czy co 🤦

Odnośnik do komentarza

To u mnie podobnie. Młody ma 14,5 miesiąca i nie za każdym razem, ale co któreś przewijanie jest nie do opanowania. W ogóle zdarza mu się budzić z płaczem zwłaszcza z dziennych drzemek i nie idzie go uspokoić. Branie na ręce i przytulanie przynosi jeszcze gorszy efekt. Wrzeszczy, wije się. Mam nadzieję że wkrótce mu to przejdzie. 

Odnośnik do komentarza

Wczytałam się troszkę w temat i mogę polecić pieluchomajtki które dobrze mi się sprawdziły na kapryśne moje dziecko, które na przykład nie chciało robić kupy do nocnika, było przyzwyczajone do zwykłego pampersa. Pieluchomajtki pozwoliły w nauce nocnikowania, ponieważ moje dziecko było przekonane że nosi zwykłe majtki a nie pampersa. 

Majteczki kupiłam na stronie https://babylulay.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...