Skocz do zawartości
Forum

Nowy smartfon z ios


Gość Ailana

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję przesiadkę z androida na ios, zmieniam sprzęty rzadko, dlatego szukam czegoś na lata. Bardzo zależy mi, aby telefon był mały, bo mam małe dłonie, więc wszelkie "cegły" odpadają. M.in. dlatego jestem zmuszona do zmiany na iphone'a, bo obecne samsungi wydają mi się wielkie (kwestia gustu, dla mnie są za duże i przez to niewygodne). Pytanie do posiadaczek ip , zwłaszcza do tych, które zaczęły przygodę z ios od tych modeli. Jesteście zadowolone? Nie potrzebuję fenomenalnego sprzętu, zależy mi na dobrej jakości zdjęciach i płynności działania. Telefonu używam tylko do przeglądania mediów społecznościowych itp. W SE przekonuje mnie touch id, lubię ten "archiwalny" design.

Odnośnik do komentarza

Ja dostalam na urodziny miesiác temu temu iphone 13 ( wersję z 256 gb [reklama usunięta] i juz nigdy nie wroce do androida! A mialam kilka Samsungow i jeden Xiaomi. Obsluga jest banalna, nic sie nie tnie, uwielbiam to ze jest taki prosty. Moj maz kiedys kupil iphone 6 jak wchodzil i mial go ponad 6 lat! I mialby dalej ale populo sie wejscie do ladowania. Oboje mamy macbooki juz 8 rok i nic sie z nimi nie dzieje. Jak dla mnie sprzet warty tych pieniedzy. Moj brat ma ten nowy SE mini i wlasnie jest taki mniejszy, tez super  ja jestem mega zadowolona.

Podejrzewaam, ze będzie mi służył bardzo długo. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...