Skocz do zawartości
Forum

Ciąża po ciąży


Gość maszaxxxp123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maszaxxxp123

Dzień dobry 

zaszlam w ciąże po prawie trzech miesiącach od porodu.. jestem załamana jak narazie bo zabezpieczałam się z partnerem i teraz nie wiem jak ja sobie poradzę jestem sama zupełnie sama z jednym dzieckiem mój chłopak pracuje nie widzę go przez dłuższy czas boje się strasznie tego wszystkiego nie byłam nawet gotowa na drogie dziecko nie w takim czasie kiedy nie mam nikogo do pomocy

mam 20 lat i czuje ze zniszczyłam sobie życie 

chciałam na początku usunąć ciąże ale nie wiem czy ginekolog mógłby mi w tym pomoc? proszę bez zbędnych komentarzy ze było trzeba nie uprawiać sexu itd zabezpieczalam się ale po prostu coś zawiodło przecież takie rzeczy się zdarzają 

Odnośnik do komentarza

Uszy do góry!

Znam wiele par gdzie w ciągu roku przybyła im dwójka dzieci. I może na początku nie było łatwo, ale jak dzieci podrosły to były dla siebie świetnymi kompanami do zabawy, a mama miała wtedy trochę więcej czasu dla siebie.

A potem? Zobaczysz jak one będą starsze to Ty będziesz w wkieu kiedy będziesz jeszcze pełna wigoru, spędzania więcej czasu z partnerem. 

Widzisz, ja mam 40 lat i trójkę dzieci, w tym to najmłodsze dopiero ma rok. Zanim to najlmodsze bedzie dorosle, to ja będę przed emerytura. I nie wiadomo czy będą siły i zdrowie na różne rzeczy.

A Ty będą w moim wieku będziesz miała już dorosłe dzieci, może już na swoim, a dla Ciebje świat będzie stał przed Tobą...

Uszy do góry i nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło! W końcu zza chmur wyjdzie słońce!

Odnośnik do komentarza

Taka różnica jeat najlepsza. Dzieci będą się razem bawić. U moich dzieci roznica jest ponad 6 lat i jeat to dramat. Syn mowi mi, że to nasza wina bo było sobie mniejsza roznjce miedzy dziecko zrobic. Zazdrości innym. Siostra meza ma dzieci rok po roku i majq cudowny kontakt,  razem nawet robila im komunię. Naprawdę nie jest to zlq sytuacja. Dzieci pójdą do przedszkola, Ty będziesz jeszcze super mloda i pojdziesz do pracy a kolezanki beda moze dopiero myślały o dzieciach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...