Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Gość123

Krwawienie w ciąży?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość123

Witam,

Spóźniała mi się miesiączka i zrobiłam test - pojawiła się druga blada linia. 1 stycznia zaczęłam krwawić, gdyby nie wynik testu pomyslałabym że to normalna miesiączka, gdyż nie było to plamienie a normalne obfite krwawienie. Gdy krwawienie ustało zrobiłam test ponownie i znowu pojawiła się blada linia. A teraz znowu zaczęłam krwawić, tylko teraz jest to takie brązowe plamienie. Do lekarza idę dopiero na początku następnego tygodnia i się martwię czy może jest coś nie tak. Czy to może być ciąża i czy możliwe jest krwawienie w ciąży?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rio

Jedz do laboratorium na Bete i powtórz po  48h  będziesz wiedziała czy jesteś w ciąży I czy przyrost jest  prawidłowy . Bete możesz wykonać o każdej porze dnia  i nie musisz być nad czczo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bebe

Plamienie w ciąży jak najbardziej jest możliwe, częstsze niż myślisz. Ale na tak wczesnym etapie wszystko jest możliwe, również ciąża biochemiczna. Rio ma rację beta wyjaśni wszystko. Jeśli jest prawidłowy przyrost po 48 godzinach czyli conajmniej o 66% to jest to rozwijająca się ciąża. Jeśli natomiast przyrost niższy lub spadek to krwawienie znaczyło, że była to ciąża biochemiczna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...