Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Majka

Mleko modyfikowane

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Majka

Mamusie, chcę przejść u córki na mleko modyfikowane, dobre opinie słyszałam o Bebilonie. Któraś z Was karmi maluszka tym mlekiem? Gdzie kupujecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jovissa

moja córcia to mleko pije, w DOZ stacjonarnie najtaniej wychodzi, jeśli to mleko kupujesz to się do nich przejdź, przestałam zamawiać online

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martyna J

Moją córka od urodzenia była na mleku Bebilon. Nam się sprawdziło, nie było żadnych problemów ze strony brzuszka. 

Z drugiej strony syn koleżanki go nie tolerował, miał po nim wzdęcia i robił brzydkie kupki. 

Także polecam kupić na początek kilka saszetek kiedyś były dostępne w Rossmanie i zobaczysz jak córka zareaguje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Satina

Zgadzam się, zawsze warto sprawdzić, bo dzieci różnie reagują 🙂 Czy na każdą wersję Bebilonu w DOZie jest taka dobra cena?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość weronika

Kupuję od dwóch miesięcy i cały czas ma dobrą cenę, duża wygoda bo doz mam na osiedlu. nie muszę zamawiać online. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...