Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Odma

Odciski od butów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Odma

Czy któraś z Was ma może taką okropną przypadłość, że każdy nowy but lub dłużej nie noszony starszy musi zawsze zrobić okropne odciski, pęcherze pękające aż do krwi? Czy praktycznie każdy but Was obciera? Nie działają plastry ochronne Czy może jest jakiś cudowny sposób, albo jakaś nowinka o których jeszcze nie wiem? Błagam, bo zakup nowych butów, które tak kocham, już na wejściu łączy się z bólem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kimli

Ja! W każdych butach i w każdym momencie życia. Nawet jak wydaje mi się, że jest już jest okej to i tak zawsze kończy się tak samo.

Zimą i jesienią w botkach jest dobrze, ale przy dłuższym spacerze obetrę sobie stopę pod spodem.

Nie jest źle, kiedy mam skarpetki, ale te niestety często uwierają mnie w mały palec i w rezultacie za każdym razem mam pęcherze.

Noszę buty dobre jakości, skarpetki tylko bawełniane, używałam plastrów, sztyftów, sprejów.. nie pomaga mi nic. Jestem pogodzona z tym, że całkiem nowe buty najpierw muszą zrobić mi krzywdę, później albo jest trochę lepiej, albo nie.

W ostatnim czasie obuwie sportowe noszę również i zimą [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...