Skocz do zawartości
Forum

Plamienia, ciąża z usg dużo młodsza niż z wyliczeń


Gość Agnieszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem mama dwoch dziewczynek starajac sie o trzecie dziecko poronilam dwa razy 6 tydzinen i 8 tydzien. Teraz po 4 latach jestem znowu w ciazy 11 tydzien. Myslialam juz juz najgorsze za nami a jednak nie. Od piatku zeczelam lekko plamic w sobote bylam na emergency nic sie nie dowiedzialam oprocz tego ze w 1 na 3 ciaze tak sie zdarza. Po wizycie na emergency Usg mialalam dopiero w srode . Co do krwawienia nie wiadomo od czego wszystko wyglada dobrze. Ale za to wedlog wyliczen z okresu ciaza ma 10 tygodni plus 4 dni a skan pokazuje bardzo wczesna ciaze 5 tygodni plus 5 dni. Wiec powiedzieli ze czekamy dwa tygodnie czy ciaza bedzie sie rozwijac. I daja mi 50 na 50 albo ciaza obumarla na 5 tygodni i poronie albo jest to poprostu mlodsza ciaza. Nie moge w to uwiezyc dlaczego jesli ciaza obumarla w 5 tygodniu ja nadal nie poronilam. Nie moge tez uwiezyc jak to moglo sie stac ze ciaza jest duzo modsza. Czy moge jeszcze miec nadzieje 💔

Odnośnik do komentarza
Gość Misiiaa Adi 95 xd

Hej dziewczyny może któraś miała podobna sytuavje i mi powie co się dzieje.  Jestem w 7 tyg ciazy czekam obecnie na wizytę do ginekologa. Ale przez około 3 dni miałam taki bladobrazowy śluz. A potem odbywałam stosunek o odrazu poleciało mi troszeczkę krwi za 1 razem a za drugim trochę krwi i taki mały skrzep. Co się dzieje? Bo zaczynam się martwić 🙁

Odnośnik do komentarza

Misiiaa Adi 95, wszelkie plamienia dobrze wyjaśnić jak najszybciej u ginekologa. W tym czasie odpoczywać, nie nosić ciężkich rzeczy i nie uprawiać seksu. Krew po stosunku i skrzep może być oznaką poronienia, a może tylko macica się oczyszcza po podrażnieniu jej. Najlepiej jak najszybciej iść do ginekologa albo zgłosić się na ostry dyżur ginekologiczny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...