Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość lana

Dni płodne zaraz po okresie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lana

Mam dość podstawową wiedzę na temat cyklu naturalnego kobiety, do tej pory stosowaliśmy z mężem NPR po to żeby ZAJŚĆ w ciążę, z dobrymi z resztą skutkami 🙂 Ostatnie dziecko pojawiło się na świecie w wyniku swobodnego potraktowania tej metody, mianowicie do poczęcia doszło w 25-26 dniu cyklu, którego w sumie nie obserwowałam, ale założyłam (błędnie 🙂 że to taki standardowy 28 dniowy cykl, więc miał to być niepłodny dzień. Cykl okazał się jednak na tyle długi, żeby 25 dzień był płody i mamy synka. Nauczeni tym doświadczeniem spróbowaliśmy "od drugiego końca" czyli kochaliśmy się bez zapezpieczenia zaraz po skończeniu się mojego okresu. Ale okazuje się, że i tutaj nie mieliśmy racji, bo ponoć i wtedy można zajść w ciążę!!! Ja już głupia jestem. Z wiedzy szkolnej pamiętam, że te dni są niepłodne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Samanta

ale płodność można w bardzo łatwy sposób wyznaczać w domu przy pomocy np. termometru owulacyjnego [reklama usunięta]. Mierzysz temperaturę pod językiem z rana, wszystko zapisuje się w aplikacji na smartfonie, tam tez wprowadzasz informacje o swoim cyklu i tworzą się wykresy, masz wyznaczane dni płodne

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...