Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość magda

Ciąża?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magda

Dzień dobry. Czy można zajść w ciąże gdy ja jestem naga a mój partner ma na sobie tylko bokserki? robiliśmy ruchy jak podczas normalnego seksu(typu na pieska, z przodu i tak dalej) dotykał "wkładał" mi swoim penisem w tych bokserkach w moją nagą pochwę i mogło coś zawsze polecieć jakiś preejkulat bądź sperma bo miał je zawsze mokre..i robił palcówkę więc mogł wsunąć.. też poprawiał penisa w majtkach i robił palcówkę.
nie pamiętam kiedy ostatnio to robiliśmy na pewno nie we wrześniu i teraz w październiku. okres miałam we wrześniu ale ponoć w ciąży na początku można mieć okresy lekkie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość

Serio? Nie, pewnie nie jesteś w ciąży. Nie wiem ile masz lat ale zanim będziesz coś robiła że swoim chłopakiem to pogadaj z zaufanym dorosłym/ ginekologiem jak to wszystko dokładnie wygląda i działa. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kajka

Już Ci kiedyś pisałam że to wszystko zależy od koloru bokserek chłopaka. Jak czarne to ciąża, jak czerwone to nie, tęczowe to bliźniaki 😍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh
W dniu 6/10/2021 o 7:30 PM, Gość Kajka napisał:

Już Ci kiedyś pisałam że to wszystko zależy od koloru bokserek chłopaka. Jak czarne to ciąża, jak czerwone to nie, tęczowe to bliźniaki 😍

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ula

Nie słyszałam nigdy aby można zajść w ciążę w ten sposób.  Szczególnie jak partner miał bieliznę . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...