Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość tatianka

Spóźniony okres

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tatianka

Witam, dostałam okres w 20 dniu cyklu, ( zazwyczaj mam cykle około 29 - 30 dniowe) a teraz okres mi się spóźnia (wychodzi 37 dzień cyklu) współżycia nie było jako takiego, dosłownie 20 sekund w środku bez wytrysku i bez pełnego czy też przerywanego stosunku.Miewam uczucia gorąca i przez jeden dzień zauważyłam tkliwość sutków.  Bóle okresowe miałam ale nic z tego, a gdzieś tam ciągle kłuje mnie jajnik z prawej strony. 
Zrobiłam test, wyszedł negatywny. 
Czy mogę być w ciąży? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kajka

Jeśli test jest nagatywny to ciąży nie ma. Bardziej stawiała bym na problemy hormonalne. Tak nieregularne cykle powinnaś zgłosić lekarzowi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Danuta

Najlepiej regularnie kontrolować cykle i zapisywać, może pomóc certyfikowane urządzenie do wyznaczania płodności, np. monitor płodności Afrodyta Smart

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Julita

Nieregularne cykle trzeba monitorować, najlepiej certyfikowanym sprzętem, może nadałby ci się Cyclotest myWay, u mnie się sprawdził

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mhm

O płodności i planowaniu dziecka warto poczytać na portalu naturalna plodnosc PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...