Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość lala

Ciąża

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lala

Witam otóż mój problem polega na tym że w dn. 22.09.2021 miałam pierwszy dzień miesiączki i tym samym pierwszy dzień cyklu.. Doszło do zbliżenia z wytryskiem w środku... Mam 6 dniowe cykle ale tym razem miałam 7 dnia. Miałam ślady krwi śladowe... Cykle średnio mam co 31 a owulacja teraz ma mi przypaść 10. 10. dni płodne mają się zacząć 5.10. Co myślicie ze może być ryzyko i kiedy najlepiej zrobić test.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość honia

dobrze jak kontrolowany jest poziom lh, można używać do wyznaczania dni płodnych Afrodyty Smart bo właśnie podstawą wyliczeń jest poziom lh ze śliny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zxcvb

Bardzo ważna jest kontrola cyklu miesiączkowego daje nam wgląd w stan całego zdrowia, dlatego na mam w domu do zapisu płodności termometr owulacyjny Cyclotest MySense, lekarzowi pokazuję na badaniach wykresy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość meow

Z tymi dniami płodnymi to jest jednak różnie, fajnie jak sobie codziennie sprawdzasz wtedy masz jasność. Można używać minimikroskopu owulacyjnego afrodyta, obraz daje informację jaka to faza cyklu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...