Skocz do zawartości
Forum

Ciągle myślę, że mogę stracić dziecko...


Gość Estera

Rekomendowane odpowiedzi

Moje kochane! Pisze do was z taką sprawa, dwa dni temu dowiedziałam się że jestem w ciąży jest to piąty tydzień. Staraliśmy się z narzeczonym o dziecko trzy lata. Gdy zaszłam teraz w ciążę czuje lęk.. przed straceniem dziecka. :( Ciagle myślę o tym aby było dobrze, a w głowie mam najgorsze scenariusze... Czy jest wielu z was która poroniła pierwszą ciążę? Mam niedoczynność tarczycy, zespół policystycznych jajników.. 

Odnośnik do komentarza

Estera, byłam w ciąży sześć razy, poroniłam pierwszą ciążę, czwartą i piątą też. Ale mam trójkę wymarzonych dzieci :). Czasem tak jest, że mimo chęci się nie udaje. Musisz myśleć optymistycznie, musisz, bo inaczej swoje lęki pod postacią "złych" hormonów przekażesz dziecku. Zajmij się czymś co lubisz i oderwie twoje myśli od ciąży. Jeśli nie musisz leżeć, to chodź na spacery, na zakupy, spotykaj się z koleżankami, bądź zajęta. Wejdź na grupę forumową dziewczyn w ciąży, które mają termin porodu w tym samym miesiącu co ty. Wspólne przeżywanie ciąży w takiej grupie bardzo pomaga.
Powodzenia! 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...