Skocz do zawartości
Forum

Alkohol


Gość Paula

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. 3,4 lipca byliśmy na weselu z poprawinami. Dzień wcześniej robiłam test ciążowy, aby upewnić się czy nie jestem w ciąży. Wypiłam w ciągu tych dwóch dni na spokojnie ok. 0,5l wódki. We wtorek zrobiłam test, pozytywny. Dzisiaj, 15 lipca okazało się że jestem w 5 tygodniu ciąży. Czy ktoś mi powie, czy wszystko będzie w porządku i ten jeden nieświadomy wybryk będzie miał złe skutki dla płodu ? Cała się trzęsę i zamiast się cieszyć, chce mi się płakać 😔

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Gość Paula napisał:

Hej. 3,4 lipca byliśmy na weselu z poprawinami. Dzień wcześniej robiłam test ciążowy, aby upewnić się czy nie jestem w ciąży. Wypiłam w ciągu tych dwóch dni na spokojnie ok. 0,5l wódki. We wtorek zrobiłam test, pozytywny. Dzisiaj, 15 lipca okazało się że jestem w 5 tygodniu ciąży. Czy ktoś mi powie, czy wszystko będzie w porządku i ten jeden nieświadomy wybryk będzie miał złe skutki dla płodu ? Cała się trzęsę i zamiast się cieszyć, chce mi się płakać 😔

Gwarantuje Ci że większość kobiet starających się, w okolicach miesiączki, piło alkohol/paliło papierosy/zażywało niewskazane leki. Łącznie ze mną. Wróciliśmy z wakacji, okres spóźnial się jeden dzień, test - negatywny. Kreska blada która się pojawiła uznałam za fabryczna. Cztery dni później test pozytywny, w międzyczasie piłam piwka. 

Prawda jest taka że nikt Ci nie powie czy to zaszkodzi czy nie. Wydaje mi się że stresem możesz narobić więcej złego niż ten alkohol. Poczekaj cierpliwie na wizyte u lekarza. Trzymam kciuki 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...