Skocz do zawartości
Forum

Pierwsze objawy ciąży przed okresem


Gość Kalina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaczarowana
2 godziny temu, Gość Kalina napisał:

Daliśmy sobie z mężem rok na starania. Jak nie wyjdzie to trudno. Ja 34 lata, mąż 39 lat. Mamy prawie trzynastoletnią córkę. 

fajnie, że po tak długim staraniu udało Ci się zająć w druga ciążę. Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie będzie w porządku i już niedługo będziesz się cieszyć z maleństwa. Życzę dużo zdrówka. 🙂

Dziękuję bardzo. Chodź początki były ciężkie. Zrobiłam betę wynik wyszedł coś ok 52. Odczekalam zrobiłam druga przyrost był. Poszłam do lekarza a on podejrzewał ciążę pozamaciczna, bo już powinno być coś widać. Strasznie wtedy płakałam jak od niego wyszłam. Bo dosyć, że tak długo się staraliśmy to jeszcze nie jest nic pewnego... Kazał przyjść za kilka dni i na szczęście zarodek było już widać i bijące serduszko. 

Trzymam kciuki, żeby Wam się udało. Do końca roku jest jeszcze dużo czasu a teraz wakacje, może jakiś urlop, głową odpocznie i wtedy zaskoczy tego Ci życzę. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Zaczarowana napisał:

Dziękuję bardzo. Chodź początki były ciężkie. Zrobiłam betę wynik wyszedł coś ok 52. Odczekalam zrobiłam druga przyrost był. Poszłam do lekarza a on podejrzewał ciążę pozamaciczna, bo już powinno być coś widać. Strasznie wtedy płakałam jak od niego wyszłam. Bo dosyć, że tak długo się staraliśmy to jeszcze nie jest nic pewnego... Kazał przyjść za kilka dni i na szczęście zarodek było już widać i bijące serduszko. 

Trzymam kciuki, żeby Wam się udało. Do końca roku jest jeszcze dużo czasu a teraz wakacje, może jakiś urlop, głową odpocznie i wtedy zaskoczy tego Ci życzę. 

Przykro mi, że przechodziłaś takie ciężkie chwile. Tyle starań o dziecko. Tyle wyczekiwania i myśli, że może tym razem się uda. Tym czasem taka informacja od lekarza. To dodatkowy stres. Dobrze, że się udało. 

Do końca roku jeszcze trochę zostało. Może coś z tego będzie. A jak nie to będę się cieszyć z tego co mam. Nastolatka w domu, w okresie buntu. 🤣

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Gość Zaczarowana napisał:

 

dziś 28 dzień cyklu. Miałam rano zrobić test, ale mam piętra. 🤦‍♀️ Poczekam jeszcze kilka dni. W sumie lepiej poczekać bo z tego co przeczytałam to dużo ciąż kończy się poronieniem w pierwszym miesiącu. Nie chce się rozczarować. Już raz to przechodziłam w styczniu. Test pozytywny, a trzy dni później krwawienie. Lekarz stwierdził przedwczesne poronienie - ciąża biochemiczna. Nadal trzymam kciuki. 🙂

Odnośnik do komentarza

U mnie objawy zbliżającego się okresu mam praktycznie od połowy cyklu. Bolą mnie piersi brzuch i może to dziwne ale nogi też. Zaniepokoiłam sie tydzień przed okresem ze nic się nie dzieje. 3 dni przed piersi zamiast boleć zaczęły swędzieć i zamiast sucho jak zawsze miałam poczucie ciągłej wilgoci.dzien przed okresem 2 kreski

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gość Zosik napisał:

U mnie objawy zbliżającego się okresu mam praktycznie od połowy cyklu. Bolą mnie piersi brzuch i może to dziwne ale nogi też. Zaniepokoiłam sie tydzień przed okresem ze nic się nie dzieje. 3 dni przed piersi zamiast boleć zaczęły swędzieć i zamiast sucho jak zawsze miałam poczucie ciągłej wilgoci.dzien przed okresem 2 kreski

Moje gratulacje 🥳

Ja też odczuwam straszną wilgoć, jakby się że mnie coś wylewało 😁. Piersi też mnie swędzą, szczególnie okolice sutków. Odkąd zaczęłam starać się o dziecko mam coraz to inne objawy przed okresem. Wcześniej zawsze odczuwałam PMS zawsze tak samo. Ból podbrzusza, ból kręgosłupa lędźwiowego. Ból piersi. I miałam straszny trądzik. Teraz odkąd zaczęłam starać się o dziecko jest inaczej. Zawsze coś innego dochodzi, a potem małpa... 

Odnośnik do komentarza

Ja miałam trochę inne uczucia niż PMS. Czułam się dużo bardziej rozdrażniona i swędziały mnie piersi i okolice brzucha. Jakoś trzy  tygodnie po terminie dostania miesiączki zamówiłam testy ciążowe. Dużo się działo w moim życiu i nie spodziewałam się, że po dwóch miesiącach starań o dziecko odrazu zajdę w ciążę. Kupiłam testy ciążowe z Pink te w podwójnym opakowaniu, gdzie masz płytkowy i strumieniowy  i oba wyniki były pozytywne. Na początku byłam w szoku, a potem jak na zawołanie dostałam już wszystkich objawów typowych dla wczesnej ciąży. Odrazu umówiłam się do gina i potwierdził  ciążę. 🙂

Odnośnik do komentarza

U mnie pierwszym objawem był ból piersi, znacznie mocniej bolały niż przed miesiączką, zrobiłam test 2-3 dni przed terminem i już były dwie grube kreski. Oprócz tego zauważyłam że szybko się mecze i bolał mnie dolny odcinek kręgosłupa.  W tym miesiącu nie pilnowałam owulacji i się udalo, mam wrażenie że była szybciej niż zazwyczaj. 

Odnośnik do komentarza

Mnie boli kręgosłup tak, że aż chodzę do osteopaty.

Mam jutro dostać okres, dziś 26 d.c. a kilka dni temu miałam 2 dni kawowego plamienia oraz strzępek żywoczerwonej krwi. To chyba po stosunku. Wtedy też mega bolał mnie prawy jajnik

Bardzo boli mnie głowa, brzuch jest twardy, nie tak "rozlany" jak na okres, no ale pobolewa.

Poczekam do poniedziałku i zobaczymy, choć mam krótkie cykle (26-27), ale nieraz trwały 33 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...