Skocz do zawartości
Forum

Plamienie


Gość Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gość Mrs_El napisał:

Ja przy dwóch biochemicznych miałam krwawienia do 4dni po terminie miesiączki 

Ja też plamilam po terminie miesiączki. Wziął znowu krew Ale powiedział w prost że ta ciaza jest zakończona. No cóż....

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Mrs_El napisał:

Nie wydaje mi się żeby przy biochemicznej było plamienie, powinno być normalne krwawienie żeby macica się oczyściła. A kiedy znowu do niego idziesz? 

Nie wiem, nie znam się na tym i nie mam pojęcia nic na ten temat. Powiedział mi lekarz na poprzedniej wizycie że nie ma szans na pęcherzyka. I się nie pojawił do dzisiaj. Powiedział mi dzisiaj że macica jest już czysta, pęcherzyka zniknął zanim zdążył się pojawić i mam czekać na @ która sie pojawi za 2-3 tygodnie. Następna wizytę mam 14 lipca, stwierdził że już będę po @, będzie robił badania pod kątem raka szyjki macicy. Powiedział że w tym wieku powinnam się przebadać. Dzidzi nie ma 😭😞

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia
W dniu 2/7/2021 o 9:08 AM, Gość Mrs_El napisał:

Cześć Natalia.. I co wystąpiło to krwawienie? 😞

Cześć, dlugo tu nie zaglądałam bo zepsuł mi się telefon i nie mogłam znaleźć wątku ale się udało. Plamienie ustalo juz dawno, pisałam nawet tutaj ze nie mam już plamienia ale ciąży tez nie ma. Minęło trochę czasu od tamtej pory. 17 czerwca miałam ostatnia wizyte u gina i miałam mieć @ za 2-3 tygodnie ale do dzisiaj cisza. Za 5 dni mam cytologie może się dowiem czemu znowu okres się spoznia

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, nie wiem czy jeszcze tu zaglądacie ale dzisiaj miałam pierwsza wizyte u ginekologa od miesiąca. Zrobil mi cytologie i standardowo usg. Teraz juz wiem co mi było i o co w tym wszystkim chodziło. Pęcherzyk Graffa pękł ale ciałko żółte sie nie wchłonęło i teraz mam cyste na lewym jajniku. Czekam kolejne 2 tygodnie na następny termin. 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Gość Natalia napisał:

Dziewczyny, nie wiem czy jeszcze tu zaglądacie ale dzisiaj miałam pierwsza wizyte u ginekologa od miesiąca. Zrobil mi cytologie i standardowo usg. Teraz juz wiem co mi było i o co w tym wszystkim chodziło. Pęcherzyk Graffa pękł ale ciałko żółte sie nie wchłonęło i teraz mam cyste na lewym jajniku. Czekam kolejne 2 tygodnie na następny termin. 

Oczywiście że zaglądamy.  Życzę powodzenia w staraniach mam nadzije ze uda się szybciutko

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia

Witajcie dziewczyny, to znowu ja. Postanowiłam odszukać mój wątek i napisać pare słów. Od ostatnich wydarzeń minie zaraz rok. Rok pełen nadzieji, wątpliwości, łez i rozczarowań. Datę napisania posta przyjęłam za pewnego rodzaju "rocznice" jakkolwiek to brzmi. U mnie bez zmian. W ciąży nie jestem do dzisiaj i wątpię żeby cokolwiek się zmienilo. Straciłam nadzieję. Jednak się nie załamuje żyje tym co ma być to będzie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...