Skocz do zawartości
Forum

Plamienie


Gość Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Gość Mrs_El napisał:

Skoro 5 maja była ostatnia miesiączka, to teraz jesteś w 5 tyg ciąży więc lekarz miał prawo nie widzieć pęcherzyka, tym bardziej że zawsze jest możliwości że owulacja się przesunęła. 

 

Tak ja to wszystko wiem. Wiedziałam to już w czwartek na pierwszej wizycie. Lekarz mi powiedział to też że może być za wcześnie na pęcherzyk. Tylko to nie to mnie martwi A ciągle plamienie raz więcej raz mniej. Śluz ciągle brązowy,  mocz normalny ale za każdym podtarciem dużo jasno brązowego śluzu. Dopiero dzisiaj pobrał mi krew do badań A mógł to zrobić na pierwszej wizycie i już dzisiaj bym wszystko wiedziała.

Odnośnik do komentarza
W dniu 15/6/2021 o 4:55 PM, Gość Natalia napisał:

Tak ja to wszystko wiem. Wiedziałam to już w czwartek na pierwszej wizycie. Lekarz mi powiedział to też że może być za wcześnie na pęcherzyk. Tylko to nie to mnie martwi A ciągle plamienie raz więcej raz mniej. Śluz ciągle brązowy,  mocz normalny ale za każdym podtarciem dużo jasno brązowego śluzu. Dopiero dzisiaj pobrał mi krew do badań A mógł to zrobić na pierwszej wizycie i już dzisiaj bym wszystko wiedziała.

O której masz jutro wizytę??? 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gość Mrs_El napisał:

Jak tam??? Jesteś już po? 

Jestem po. Nie wiem co mam powiedzieć. Siadam przy biurku mówi do mnie gratuluję jest ciaza. Siadam na fotel zero oznak ciąży. W poniedziałek dopiero następna krew. Nie ma pęcherzyka nie ma nic. Powiedział że nie daje już szans na dziecko 😞 mówi że pęcherzyka się już nie pojawi 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Gość Mrs_El napisał:
8 godzin temu, Gość Natalia napisał:

Co za idiota... Najpierw Ci gratuluję ciąży, a później nie daje szans?! Zero uczuć! Podał Ci chociaż wynik tej bety?? 

Niczego mi nie podał. Pogratulował ja już nie dopytalam nawet bo byłam w szczęściu po prostu. Kazał się rozebrać A tu brak pęcherzyka 😞 powiedział że jego zdaniem nie pojawi się już. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość Ogvh napisał:

Powiedział tak pewnie dlatego że beta potwierdziła ciążę. 

Tak, powiedział że krew potwierdza ciążę. Co dalej??? Pokazał mi moje zdjęcie usg z przed 7 lat, jak wyglądała moja ciaza w 6 tygodniu. Być może beta się utrzymuje ale ciąży już nie ma dlatego się nie pojawia bo wydalilam siebie to wtedy kiedy zaczęłam te plamienie

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gość Ogvh napisał:

A wykluczył ciążę ppzamaciczna? 

Powiedział że jest czysto. Dziewczyny ja na prawdę dzisiaj od rana byłam pełna nadzieji. Od rana plamienie było leciutenko po pierwszym siku i później już czysto. Dzisiaj pierwszy raz miałam dolegliwości zoladkowe.  W głowie mi się tak jakby chciało zakręcić A nie mogło. Szłam tam pełna nadzieji 😞😞

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość Ogvh napisał:

Gdzieś kiedyś jeszcze czytałam że podwyzszony hormon B HCG przy braku potwierdzonej ginekologicznie ciąży może być powodem innych chorób. Radzę się podpytac na następnej wizycie lub u dr rodzinnej 

Mogę powiedzieć tyle że w lutym badalam się kompleksowo ponieważ, miałam mocny ból w klatce piersiowej. Krew przeswietlenie wszystko co możliwe i lekarz powiedział że zdrowa jak ryba 😞😞😞

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co robić. Czekać na serduszko czy sobie nie robić już nadzieji. 😞 nie mam żadnych boli,  ani brzuch ani nic. Czy to możliwe że się to wydalilo wtedy co miałam raz tak dużo śluzu? Ale mnie wtedy nic A nic nie bolało. Co robić? Co myśleć? Na co czekać 😞

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość Bibs napisał:

Natalia powtórka bhcg pokaże w którą stronę to pójdzie. Szkoda,że musisz czekać do poniedziałku na pobranie krwi.

Wiem i to mnie dobija te czekanie. Te nastawienie się na to że będzie okey później rozczarowanie i tak w kółko. W poniedziałek pobierze krew A na wynik znowu będę czekać kolejne dni. Gdyby zrobił mi tą krew od ta u na pierwszej wizycie i dwa dni temu to bym wiedziała już jak jest. On mnie po prostu olal...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, najgorsze jest to że plamienie minęło. Mocz jest ok podczas podcierania nie ma juz nic. To by było możliwe że straciłam ciążę podczas np korzystania z toalety i nie zauważyłam? Nie bolał mnie brzuch odkąd plamilam.  Boję się że na pierwszej wizycie pęcherzyka nie było i się pojawił dzień dwa później i doszło po plamienia i poronienia dlatego teraz nic nie.ma 😞

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Ogvh napisał:

Nie. Wydaje mi się że nie. Plamienie raczej nie mogło być poronieniem. A jeśli masz regularne cykle to pamiętasz może w które dni było przytulanie bez zabezpieczenia?

Nie przypomnę sobie Ale na pewno przed 5 maja i na pewno po 8 maja. Nie zabezpieczamy się nigdy niczym od 4 lat 😭

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Gość Natalia napisał:

Hej nie już nie plamie dawno. Czekam na miesiączke ma być za 2-3 tygodnie. Ciaza biochemiczna niestety nie tym razem 

Jakby to była biochemiczna to już dawno byś krwawienia dostała. 

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Gość Mrs_El napisał:

Jakby to była biochemiczna to już dawno byś krwawienia dostała. 

Usunelo się wszystko wtedy podczas plamienia. Macica jest czysta, powiedział że śluz już jest prawidłowy. Dostałam skierowanie na badanie raka szyjki macicy i jajników. Zarodek nie zdążył się wykształcić 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Mrs_El napisał:

Jakby to była biochemiczna to już dawno byś krwawienia.

Przekazał mi lekarz że zarodek nie zdążył się wykształcić i zagniezdzic. Usunął się zanim się zdążył wykształcić. Kazał nic nie robić i czekać na miesiączke. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...