Skocz do zawartości
Forum

Odstawianie od piersi


Gość Wera

Rekomendowane odpowiedzi

Synek właśnie skończył roczek, od września wracam do pracy i babcia zostaje z synkiem. Planuję odstawić go od piersi, żeby lepiej zniósł rozłąkę no i aby opanować jakis patent na drzemki bez cycusia. Jakieś rady? 

P. S. Karmienie sprawia mi dużo przyjemności i ta więź. Najchętniej bym tego nie przerywała, ale chyba nam obojgu będzie wtedy łatwiej. 

Odnośnik do komentarza

Nie odstawiaj. Syn poszedł do żłobka jak miał roczek, karmiliśmy się jeszcze kolejny bez problemu. To były nasze chwile zaraz jak tylko się widzieliśmy po pracy, w nocy, rano. Za duża rewolucja rozłąka z mamą i z piersią. 

Odnośnik do komentarza

Ja bym nie odstawiała! Nie dość, że mały może poczuć się odrzucony, to jeszcze piersi, w których zbiera się nadmiarowe mleko mogą dostać poważnych powikłań! Jedna z moich koleżanek odstawiła dziecko wcześnie i teraz nie ma jednej z piersi. Miała wypadek samochodowy i musieli jej usunąć! To nie może być przypadek! Drzemki bez cycusia są proste, bo sama używałam metody z ciepłym kocem. Na nadmuchany balon kładliśmy ciepły ręcznik i na to małego. Zasypiał bez problemu, tylko pamiętaj, żeby napompować balon do rozmiaru tw biustu! Przyjemność to też ważna sprawa, ale o tym to aż szkoda pisać, bo były momenty, kiedy mój maz pił z jednego, a malenstwo z drugiego. Nigdy się nie czułam bardziej kobieco i polecam każdej sprobować chociaż raz! Nie dawaj też małemu mleka modyfikowanego, bo to więcej złego jak dobrego. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...